توافقنامه کاربری وب سایت دستچین

ثبت شرکت در دبی

sheep3

در این توافقنامه هر کجا از “دستچین”، “سرویس” “وب سایت” یا “این وب سایت” استفاده شده باشد منظور “وب سایت اینترنتی دستچین به آدرس https://dastchin.ir و همه بخش ها، زیر بخش ها و امکانات آن می باشد.


شما فقط در صورت موافقت با تمام بخش های این توافقنامه مجاز به ایجاد حساب کاربری و استفاده از دستچین به عنوان کاربر خواهید بود. در هر صورت، هرگونه استفاده شما از دستچین به عنوان کاربر به معنای این است که شما پیش از شروع به استفاده، این موافقتنامه را خوانده و با آن موافق بوده اید.


موافق بودن شما با این توافقنامه، به معنی این است که همه موارد ذکر شده در آن برای شما به طور کامل روشن بوده و آن ها را به طور کامل فهمیده اید. این موضوع باعث سلب حق اعتراض شما در آینده درباره این که یک یا تعدادی از موارد را به اشتباه متوجه شده باشید خواهد شد.


شما با تایید این توافقنامه به مدیران وب سایت اجازه داده اید که هر زمان و به هر دلیلی نیاز به تصمیمگیری در مورد حساب کاربری شما یا متعلقات آن در وب سایت باشد، بدون نیاز به اطلاع و هماهنگی، بر اساس آخرین ویرایش متن این توافقنامه در مورد شما تصمیمگیری نموده و تصمیم خود را اعمال نمایند.


ممکن است محتوای این توافقنامه در هر زمان، بدون فواصل زمانی مشخص یا منظم و بدون اطلاع عمومی قبلی یا بعدی به روز رسانی شود. در صورت تمایل جهت اطلاع از آخرین ویرایش توافقنامه، همواره می توانید به آدرس https://dastchin.ir/agreement مراجعه بفرمایید.


ادامه عضویت و استفاده شما از دستچین به عنوان کاربر بعد از اعمال تغییرات احتمالی در محتوا و قوانین مندرج در این توافقنامه در آینده، به معنی این است که شما با موارد جدید نیز موافق هستید. در غیر این صورت می توانید بعد از اطلاع از تغییرات، استفاده از دستچین به عنوان کاربر را ادامه ندهید. در هر صورت، هر زمان نیاز به تصمیمگیری در مورد حساب کاربری شما و متعلقات آن باشد، همواره آخرین ویرایش متن این توافقنامه مبنای تصمیمگیری خواهد بود.


شما متعهد هستید که از امکانات موجود در وب سایت استفاده غیر متعارف و نامرتبط ننمایید و آنها را فقط جهت استفاده ای که برای آن به وجود آمده اند و فقط در راستای پیشبرد اهداف وب سایت و یا کمک به سایر بازدیدکنندگان به کار بگیرید.


مسئولیت تمام اطلاعات وارد شده به وب سایت از طریق شما از جمله تبعات قانونی سخنانتان و یا سوء استفاده سایر کاربران و بازدیدکنندگان از اطلاعات درج شده توسط شما بر عهده خود شما است.


شما در دستچین مجاز به استفاده به هر عنوان و انتشار هرگونه محتوای نوشتاری، تصویری و انواع دیگر محتوا که درباره یا حاوی موارد زیر باشند نیستید:

– توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی، جنسیت ها، ادیان، آداب و رسوم، قومیت ها و هر نوع اهانت دیگر

– منعکس کننده خشونت و رفتار غیر انسانی

– مرتبط با هرزه نگاری و پورنوگرافی

– استفاده غیر مرتبط از تصاویر خانم ها و کودکان

– نرم افزارهای تحت کامپیوتر یا تحت وب عبور از فیلتر

– شبکه های هرمی و بازاریابی شبکه ای (Network Marketing)

توجه: ذکر نشدن صریح یک موضوع خاص در این قسمت از توافقنامه، لزوما به معنی مجاز بودن آن نیست. اگر به مجاز بودن یا نبودن موضوعی شک دارید لطفا به بند بعدی توافقنامه استناد کنید.


مدیریت دستچین از داخل ایران انجام می پذیرد. در نتیجه در تنظیم این توافقنامه علاوه بر در نظر گرفتن سهولت استفاده، احترام و امنیت سایر کاربران وب سایت اجبارا باید انطباق با قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران نیز در نظر گرفته شود تا سرویس بتواند به حیات خود ادامه دهد. لذا هرگونه عملی که انجام آن در این توافقنامه پیش بینی نشده باشد ولی امکان انجام آن در وب سایت وجود داشته باشد، اگر طبق قوانین جاری کشور ایران غیرمجاز شناخته شود انجام آن در وب سایت نیز غیر مجاز خواهد بود.


جهت پرهیز از مشکلات احتمالی که ممکن است به دلایل قانونی در پایداری سرویس و تداوم ارائه آن به وجود آمده و به تبع آن ها حقی از کاربران ضایع شود، بیشتر محتوای وب سایت ابتدا توسط مدیران وب سایت کنترل شده و سپس منتشر خواهند گردید.


ارائه هرگونه اطلاعات خلاف واقع اعم از اطلاعات دروغ، اطلاعات نامرتبط و اطلاعات بزرگنمایی شده به هر شکل و در همه بخش ها ممنوع است.

در صورت مشاهده ممکن است حساب کاربری شما و متعلقات آن به طور دائم معلق یا حذف شود.


در صورت تغییر اطلاعاتی که در وب سایت قرار داده اید (مثال: اطلاعات تماس تولیدکنندگان لیست شده در دایرکتوری)، شما موظفید این اطلاعات را به روز رسانی نمایید و دستچین مسئولیتی در قبال این که افراد علاقه مند به کالا و خدمات شما به این علت موفق به برقراری ارتباط با شما نشوند بر عهده نخواهد داشت.

در عین حال در صورتی که دستچین توسط کاربران خود یا به هر شکل دیگری از وجود چنین موردی مطلع شود مجاز خواهد بود بنا بر صلاحدید پس از هماهنگی یا بدون هماهنگی کل اطلاعات مورد نظر را از وب سایت حذف نماید.


دستچین یک وب سایت اجتماعی است و کاربران متنوعی دارد که ممکن است با مقاصد مختلفی مطالب خود را در وب سایت قرار داده باشند. در عین حال پیرو تنوع و حجم زیاد مطالب، احراز صلاحیت و اعتبار سنجی کامل همه مطالب به هیچ وجه ممکن نیست.

ما مسئول خلاف گویی، بزرگنمایی یا هر نوع دیگری از گمراه نمودن عمدی بازدیدکنندگان توسط آن دسته از کاربران خود که قصد تخلف یا نیت سوء دارند نیستیم و مسئولیت تماس ها و مراجعات پیرو و استفاده شما از موارد مطرح شده در متن آگهی ها و … بر عهده خود شما است.

لطفا در صورتی که در اعتبار یک ادعا یا یک فروشنده شک نمودید ابتدا تحقیق کنید یا آن را به ما اطلاع دهید.


دستچین در قبال هرگونه استفاده سوء سایر کاربران و یا بازدیدکنندگان وب سایت از اطلاعاتی که شما در وب سایت قرار می دهید مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.


دستچین در قبال مشکلاتی که برطرف نمودن آن ها از عهده اش خارج باشد از جمله بروز مشکلات زیر ساختی در اتصالات اینترنتی کشور و به تبع آن قطع کامل یا کند شدن سرعت اینترنت یا سرویس، تبعات تحریم های بین المللی، تبعات بلایای طبیعی، تبعات قوانین و مقررات جدید و هر گونه مورد مشابه دیگر که نتیجه آن عدم موفقیت دستچین به انجام تعهدات خود بوده اما دستچین قادر به برطرف کردن آن نباشد مسئول نخواهد بود.


ممکن است ما از اطلاعاتی که از خودتان در هر بخش از وب سایت وارد می کنید یا به جا می گذارید (مانند نام، آدرس ایمیل، آدرس IP و نظراتتان) جهت مواردی همچون ارتباط شخصی با شما در مواقعی که لازم یا نیاز باشد، ارتباطات جمعی با بازدیدکنندگان وب سایت جهت اطلاع یک خبر، ویژگی جدید و …، محاسبات آماری و همچنین جهت بهبود خدمات رسانی استفاده نماییم.


اطلاعات شما هرگز و تحت هیچ شرایطی جهت استفاده تجاری و تبلیغاتی به صورت عمدی توسط دستچین در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث قرار نخواهد گرفت.


دستچین مالک تمام امکانات نرم افزاری وب سایت و تمام محتوای وب سایت اعم از محتوایی که مدیران وب سایت ایجاد نمایند در همه زمان ها و محتوایی که کاربران وب سایت تولید نمایند شامل آدرس ها، متون، تصاویر و … مادامی که در وب سایت قرار داشته باشند می باشد و مجاز است در هر زمان و به هر دلیل هر نوع تصمیمی که نیاز باشد و صلاح بداند به صورت جزئی یا کلی درباره آن ها اخذ و اجرا نماید.


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ بوده و به دستچین تعلق دارد.


در صورت روی دادن هر نوع اتفاقی در آینده که در این توافقنامه پیش بینی نشده باشد یا صریحا پیش بینی نشده باشد و نیاز به تصمیمگیری درباره آن باشد، یا اتفاقاتی که در این توافقنامه پیش بینی شده باشند اما تبعات صریحی درباره آن ها ذکر نشده باشد، صلاحیت تصمیمگیری در آینده همواره با دستچین خواهد بود.

ثبت شرکت در دبی

sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید