Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 27920
  • بازدید دیروز: 23691
  • بازدید کل: 32836627

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

اهداف کیفیت شیرتان را ارزیابی و به روز کنیداهداف کیفیت شیرتان را ارزیابی و به روز کنید

پرورش دهندگان باید برنامه های مدیریت ورم پستان و اهداف کیفیت شیرشان را سالیانه ارزیابی کنند. آنها باید بررسی و تعیین کنند چه تغییراتی در ماه های آینده باید برای پیشرفت کیفیت شیر و سلامت پستان گاوهای شیری شان انجام دهند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت تجارت آفتاب (استان تهران)

شرکت تجارت آفتاب (استان تهران)

ایزولاسیون و عایقکاری مرغداری ها و دامداری ها و سایر ابنیه با فوم پاششی پلی یورتان

اطلاعات بیشتر درباره شرکت تجارت آفتاب (استان تهران)

شرکت تجارت آفتاب به عنوان یک شرکت بازرگانی و پیمانکاری فعال، دارای سوابق درخشان و متنوعی بوده است. تجارت آفتاب با جدی تر شدن بحث بهینه سازی مصرف انرژی، با اجرای پروژه های ایزولاسیون فوم پاششی پلی یورتان در ساختمان ها و تأسیسات سردخانه ها، سوله های صنعتی و مرغداری ها و هر جایی که برای ثابت نگه داشتن دما (حرارت یا برودت) نیاز به مصرف انرژی دارند و یا احتیاج به عایق صوت پلی یورتان دارد خدمت خود را ارائه داده است.

امروزه فوم پاششی پلی یورتان روشی جدید، پرمصرف، دوستدار محیط زیست و یکی از باکیفیت ترین، مقرون به صرفه ترین و پایدارترین عایق هاست (حرارت و صوت) که تجارت آفتاب کل زنجیره آن، از تهیه مواد اولیه تا اجرا، مطابق با بالاترین سطح استانداردهای جهانی در ایران ارائه می نماید.

تجارت آفتاب به عنوان اولین مجری ایزولاسیون و عایقکاری با تکنولوژی فوم پاششی پلی یورتان با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته ای که در اختیار دارد و بر پایه تجربه چندین ساله نیروهای متخصص فنی و اجرایی خود سعی دارد تا با ایزولاسیون و عایقکاری کلیه ابنیه (مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی، مرغداری، دامداری) علاوه بر کمک به این صنعت در کاهش چشم گیر مصرف انرژی و بهبود و تسریع فرآیند ساخت و تولید در سطح کلان نیز کمک شایانی به حفظ سرمایه های ملی و کاهش مصرف انرژی در سطح کشور نماید.

بالا

اطلاعات تماس شرکت تجارت آفتاب (استان تهران)

نام مدیر: سعید محمدی
آدرس: تهران - شرق به غرب بزرگراه حکیم، بعد از پل اشرفی اصفهانی، خیابان باهنر (خجسته پور)، خیابان کاشفی نیک، کوچه پاییزان، وحدت چهارم شمالی، پلاک 11 - واحد 2
تلفن: (021) 44018693 (021) 44016218
تلفن همراه: 09125034088
فکس: (021) 44977442
ایمیل:  
سایت: http://ta-pu.ir/
بالا

فرم تماس با شرکت تجارت آفتاب (استان تهران)

بالا
بازدید: 1130 بار