Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 8185
  • بازدید دیروز: 14406
  • بازدید کل: 27847618

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

ده توصیه کارآمد برای موفقیت در پرورش گوسالهده توصیه کارآمد برای موفقیت در پرورش گوساله

پرورش دهندگان گوساله مسئول آینده گله شیری یعنی نسل آینده گاوهای دوشا هستند. به حداقل رسانی مرگ و میر و ضررهای ناشی از بیماری ها در گوساله ها میتواند باعث صرفه جویی مالی به ازای هر تلیسه جایگزین شود.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت سولار سوی البرز (مازندران)

شرکت سولار سوی البرز (مازندران)

کارخانه تولید خوراک دام طیور آبزیان

اطلاعات بیشتر درباره شرکت سولار سوی البرز (مازندران)

شرکت سولار سوی البرز تولید کننده خوراک دام، طیور و آبزیان با نام تجاری سلسا با شماره 1838 (سهامی خاص) در سال 1385 به ثبت رسیده و در سال 1386 با پشت سر گذاشتن مراحل مطالعاتی و تحقیقاتی شروع به ساخت خط اول تولید خوراک پلت ده تن در ساعت نموده است.

این شرکت در اواخر سال 1389 خط اول تولید خوراک طیور خود را به طور آزمایشی راه اندازی نمود که از اوایل سال 1390 تولید انبوه آن آغاز شد و به لطف و عنایت الهی در زمان بسیار کوتاهی توانست بخشی از بازار منطقه و کشور را پوشش دهد.

سولار سوی البرز باتوجه به اندیشه بلند مدت خود و با کمک مدیران و مشاوران توانمندش خط دوم پلت خود را که قرینه خط اول می باشد با طراحی از پیش تعیین شده برای تولید با ظرفیت تقریبی 15 تن درساعت در دست اجرا دارد.

باتوجه به این که این مجموعه، دانش را سر لوحه تولید خود قرار داده، پس از گذشت کمتر از دو ماه توانست آزمایشگاه خود را کاملا تجهیز نموده و به بهره برداری کامل برساند.

همچنین با حفظ همین روحیه تولید و با محور قرار دادن دانش، بخش تحقیق و توسعه این شرکت نیز با حضور اساتید بزرگ و محترم دانشگاه ها و مدیران موفق و با تجربه در صنعت راه اندازی شد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت سولار سوی البرز (مازندران)

نام مدیر: کامران ذوالفقاری
آدرس: نوشهر - کمربندی نوشهر، شهرک صنعتی شهید ذوالفقاری، شرکت سولار سوی البرز
تلفن: (011) 52374068 (011) 52374069 (011) 52125085
فکس: (011) 52374069
ایمیل:  
سایت: http://www.slsafeed.com/
بالا

فرم تماس با شرکت سولار سوی البرز (مازندران)

بالا
بازدید: 5345 بار

پیغامهای دریافت شده

 


  • جعفر شادمان
    دوشنبه 26 مهر 1395 - 12:30
    بنده دانشجوی سال آخر ارشد تغذیه طیور دانشگاه تهران هستم و برای همکاری با شما اعلام آمادگی می کنم. (jafarshadman@ut.ac.ir)