Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

 • بازدید امروز: 21445
 • بازدید دیروز: 22450
 • بازدید کل: 28952051

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

راهکارهایی برای مقابله با کپک ها و سموم قارچیراهکارهایی برای مقابله با کپک ها و سموم قارچی

بسیاری از مواد خوراکی حاوی قارچ هستند. وقتی این قارچها روی دانه غلات و علوفه رشد کنند، مشکلاتی ایجاد می کنند. مایکوتوکسین ها سمومی هستند که توسط کپک های قارچی تولید می شوند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، از طریق " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت صالح کاشمر (استان خراسان رضوی)

شرکت صالح کاشمر (استان خراسان رضوی)

تولید کننده انواع خوراک، مکمل و کنسانتره دام، طیور و آبزیان

اطلاعات بیشتر درباره شرکت صالح کاشمر (استان خراسان رضوی)

مدیر عامل این مجموعه در سال 1360 کار خود را با تاسیس یک واحد گاوداری 100 راسی اصیل شیری آغاز نموده که در حال حاظر به قوت خود باقی و در حال تولید شیر و گوشت میباشد. این مدیریت، شرکت خوراک دام طیور و آبزیان صالح کاشمر را در سال 1378 با تولید کنسانتره دامی راه اندازی کرد که در حال حاضر یکی از بزرگترین کارخانجات کشور میباشد.

قابل ذکر است که در سال 1378 استفاده از کنسانتره متدوال نبود و دامداران و گاوداران با مشکلات بسیاری برای تهیه خوراک مرغوب مواجه بودند. موفقیت در تولید کنسانتره های گاوی منجر به کسب عنوان تولید کننده نمونه کشوری در سال 1380 گردید. در سال 1382 خط اول تولید دان آماده طیور نصب گردید که با کوشش و تلاش بسیار شرکت صالح توانست دان بسیار با کیفیتی تولید نماید که باعث رواج مصرف دان آماده طیور در سطح کشور گردید.

در سال 1383 این شرکت موفق به دریافت استانداردهای دان طیور و خوراک گاوشیری و استاندارد بین المللی ایزو 9002 در تولید خوراک دامی و طیور برای اولین بار در کشور گردید، در سال 1385 به عنوان واحد نمونه کیفیت از طرف اداره استاندارد معرفی شد، در سال 1386 به عنوان نمونه کار آفرینی استانی از طرف اداره کار معرفی گردید و در سال 1387 به عنوان تولید کننده نمونه استانی از طرف سازمان صنایع و معادن خراسان رضوی معرفی گردید.

با توجه به اهمیت بسته بندی محصولات و تولید بالای خوراک آماده در مجتمع کارخانجات صالح کاشمر و همچنین دغدغه عدم دسترسی به کیسه در منطقه در سالهای قبل، واحد بازرگانی داخلی صالح کاشمر در شهریور ماه 1385 خط دوخت و چاپ کیسه را راه اندازی نمود. این خط با توان تولید روزانه 30.000 تخته کیسه در شبانه روز در زمینه تولید کیسهP.P و لمینت با انواع رنگها و وزن های مختلف تامین کننده کیسه مورد نیاز انواع محصولات تولیدی این مجتمع و سایر کارخانجات منطقه می باشد.

در سال 1388 خط اول تولید فول فت سویا برای اولین بار در کشور در این کارخانه نصب شد. شروع تولید این محصول باعث صرفه جویی ارزی بسیاری برای کشور گردید.

در سال 1390 شرکت خط جدید تولید مکمل های معدنی و ویتامینه، خط تولید کنسانتره آجیلی و خط تولید خوراک کامل به شکل کیوب را نصب گردید و هم اکنون در این مجتمع بیش از یک صد نفر بصورت مستقیم مشغول بکار می باشند. با توجه به محروم بودن شهرستان در بعد اشتغال و سرمایه گذاری این شرکت به دنبال راه اندازی مجتمع کشت و صنعت ایجاد مرغ مادر تخم گذار و گوشتی بوده که با صرف هزینه بسیار بالای شخصی آغاز شده و در حال عقد قرارداد ساخت میباشد که در آن محل در حال حاضر یک واحد مرغداری تخم گذار با تولید روزانه 1.5 تن تخم مرغ میباشد. از دیگر موفقیت های این شرکت انجام طرح های تحقیقاتی و پژوهشهای علمی با دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور میباشد.

هدف شرکت صالح کاشمر همواره تولید محصولاتی با کیفیت بالا با استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا میباشد، لذا این شرکت با جذب نیروهای متخصص و همکاری با دانشگاه ها و پشتیبانی بسیاری از پایان نامه های دانشجویی و اجرای طرح های پژوهشی و علمی توانست تولیدات بی رقیبی را عرضه نماید.

همچنین این شرکت دارای آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز و گروه تحقیق و توسعه (R&D) بوده و متشکل از متخصصین دارای درجه دکتری کارشناسی ارشد و کارشناسی در زمینه های دام و طیور و شیمی و صنایع غذایی در آن مشغول به کار می باشند.

محصولات تولیدی شرکت صالح کاشمر

دان آماده طیور

- دان خوراک مرغ گوشتی

- دان خوراک آماده مرغ تخم گذار

- خوراک مرغ گوشتی شامل

- پیش دان 48 ساعته

- پیش دان وی‍ژه

- پیشدان

- میاندان 1

- میاندان 2

- پسدان 1

- پسدان 2

- خوراک آماده کبک وخوراک بلدر چین و خوراک بوقلمون وخوراک پرندگان تزیینی از دیگر محصولات شرکت صالح می باشد.

محصولات فوق با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات و زیر نظر متخصصین تغذیه طیور تهیه می شود.

خوراک آماده دامی

- خوراک گوسفندی

- خوراک گاوی (شامل: خوراک گاو شیری در انواعسوپر و گاو پرشیر و گاو کم شیر و گاو قطع شیر و پرواری و استارتر گوساله می باشد)

- خوراک اسب

خوراک ماهیان گرمابی و سردابی

خط تولید فلکر

تولید ذرت و جو فلک شده جهت مصرف در خوراک دام که طی مراحل تولید باعث افزایش ضریب هضمی نشاسته و خوش خوراکی خوراک می شود، مصرف این محصول باعث افزایش انرژی تولید شیر و در نتیجه افزایش شیر می شود. همچنین مصرف این محصولات در گاوهای پرواری باعث خوش طعمی گوشت می شود.

خط فول فت

محصولات این خط فول فت انواع دانه های روغنی می باشد که استفاده از روغن قابل دسترس در کنار حذف مواد غیر تغذیه ای از نکات بارز این محصولات می باشد.

خط مکمل

شامل مکمل های ویتامینه و معدنی مرغ گوشتی، تخم گذار، مادر و همچنین مکمل دامی می باشد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت صالح کاشمر (استان خراسان رضوی)

نام مدیر: قدیر صالحی
آدرس: مشهد - بلوار وكيل آباد، بلوار كوثر، نبش كوثر 10 شمالی، پلاك 63
تلفن: (051) 38839061 (051) 38839062
فکس: (051) 38832644
ایمیل:  
سایت: http://www.salehkashmar.com/
کارخانه: خراسان رضوی، کاشمر، کيلومتر 3 جاده خليل آباد، ابتداي روستای زنده جان
تلفن: 55227547 و 55222252 و 3 الی 55333820 - 051
فکس: 55333544 - 051
بالا

آدرس شرکت صالح کاشمر (استان خراسان رضوی) (نقشه دسترسی)

بالا

فرم تماس با شرکت صالح کاشمر (استان خراسان رضوی)

بالا
بازدید: 11484 بار

پیغامهای دریافت شده

 


 • سئوال: به دنبال کار با حقوق خوب هستم.
  پاسخ: آقای جواد سبحانی می توانید درخواست خود را در قسمت کاریابی به آدرس: http://dastchin.ir/new_topic طرح نمائید.
  به یاد داشته باشید برای آنکه توجه مخاطبان را به این منظور به خود جلب نمائید، اطلاعات کاملی از خودتان شامل سن، میزان تحصیلات، وضعیت خدمت نظام، تجارب کاری، تخصصها، استان و شهر و نوع صنفی که مایلید در آن حوزه به کار بپردازید را با ذکر نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل و شهر محل سکونت ذکر نمائید تا مخاطبان براحتی با شما ارتباط برقرار کنند.
  موفق باشید
 • حامد نخعی
  جمعه 17 دی 1395 - 15:11
  اطلاع از قیمت انواع دان مرغی
 • مصطفی خاکشورشاندیز
  پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396 - 18:03
  سلام و وقت بخیر با عنایت به آغا زفعالیت در زمینه تولید دام سبک باکیفیت راندمان شیری و گوشتی در شان نام سرزمین مقدسمان با هدف تهیه بهترین آذوقه برای بهترین دامها به جهت بهترین تولید برای بهترین مردم دنیا یعنی با بهترین تولید کننده این زمینه درخواست بهترین همکاری رو دارم. با تشکر. م خاکشور
 • امان الله سارانی
  پنجشنبه 6 مهر 1396 - 18:22
  باسلام و احترام قیمت انواع دانه مرغی 1پیش دان معمولی،،،میاندان1و2،،،پسدان معمولی را میخواستم بدونم
  با تشکر