Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 1467
  • بازدید دیروز: 14148
  • بازدید کل: 31953555

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 804 نفر
خواندنی

هشت دستورالعمل موثر در مورد مدیریت تغذیه گاوهای دوره انتقالهشت دستورالعمل موثر در مورد مدیریت تغذیه گاوهای دوره انتقال

هنگام مدیریت تغذیه گاوهای دوره انتقال، هشت دستورالعمل را فهرست نموده و بر مبنای رعایت رعایت این دستورالعمل ها از 1 تا 5 به گاوداری خود نمره دهید.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت رشد دام و طیور زواره (استان اصفهان)

شرکت رشد دام و طیور زواره (استان اصفهان)

تولید انواع مکمل غذایی، مکمل درمانی و کنسانتره دام و کنسانتره طیور

اطلاعات بیشتر درباره شرکت رشد دام و طیور زواره (استان اصفهان)

شرکت رشد طیور زواره در سال 1379 توسط گروهی از کارشناسان و متخصصان دام و طیور و با بهره گیری از دانش فنی و ماشین آلات مدرن در شهرستان اردستان بخش زواره (استان اصفهان) در زمینی با وسعت 40 هزار مترمربع احداث گردید. کارخانه شامل کلیه امکانات تولید انواع مکمل ویتامینه و مکمل معدنی، مکمل دام گوشتی و مکمل دام شیرده، تک ویتامینه ها، انواع کنسانتره پایه طیور، D.C.P، M.C.P و تولید دان آماده (پلت) می باشد. از 45 نفر پرسنل این شرکت 40% آنان را فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تشکیل می دهند.

کلیه محصولات شرکت رشد و طیور زواره با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی تغذیه دام و طیور و پیشرفته ترین دستگاه های ساخت خوراک دردنیا با توجه به شرایط اقلیمی ایران و نژادهای رایج موجود در کشور جهت نیل به عملکرد و ضریب تبدیل مطلوب تر تولید می شوند. تلاش گروه ما همواره بر کاهش هزینه های تولید و افزایش راندمان واحدهای پرورش بوده و برای نیل به این هدف از همکاری کادر علمی قوی و متخصصین مجرب در بخش خدمات پس از فروش بهره گرفته ایم.

شرکت رشد طیور زواره اولین واحد خود را در سال 1382 پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان دامپزشکی کل کشور و وزارت جهاد سازندگی٬ با ظرفیت سالیانه 5000 تن افتتاح و محصولات تولیدی خود اعم از کنسانتره٬ مکمل های غذایی و درمانی را مطابق استاندارهای تولیدی GMP و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور با کیفیت مطلوب عرضه می نماید.

در سال 1384احداث فاز دوم این شرکت در جهت تولید انواع کنسانتره پایه طیور آغاز گردید که درسال 1386 پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان صنایع و سازمان محترم دامپزشکی کل کشور٬ با ظرفیت سالیانه 30000 تن افتتاح و شروع به تولید و عرضه انواع کنسانتره پایه طیور با کیفیت مطلوب نموده است.
بالا

اطلاعات تماس شرکت رشد دام و طیور زواره (استان اصفهان)

آدرس: اصفهان - خیابان لاهور، بعد از خیابان بیسیم، طبقه فوقانی نمایشگاه ساطع
کد پستی: 8143844756
تلفن: (031) 32680290 (031) 32680291 (031) 32680292
ایمیل:  
سایت: http://www.rtzco.com/
دفتر تهران: خیابان ستارخان، خیابان باقرخان، پلاک 74 ، طبقه 3
تلفن: 5 الی 66121201 - 021
بالا

فرم تماس با شرکت رشد دام و طیور زواره (استان اصفهان)

بالا
بازدید: 8343 بار