Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 9771
  • بازدید دیروز: 13158
  • بازدید کل: 32340003

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 808 نفر
خواندنی

خطر!!! گوشت، شير و تخم مرغ حاوی دارو نخوریمخطر!!! گوشت، شير و تخم مرغ حاوی دارو نخوریم

بر اساس تحقيقات منابع معتبر علمی دنيا، علت 76 درصد ابتلای انسان به بيماری های گوناگون مربوط به مصرف مواد غذايی ناسالم بوده كه بخشی از آن مربوط به باقيمانده های دارويی در اين محصولات است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت رویان دام خراسان (خراسان رضوی)

شرکت رویان دام خراسان (خراسان رضوی)

تولید بنتونیت آنتی توکس و کربنات کلسیم

اطلاعات بیشتر درباره شرکت رویان دام خراسان (خراسان رضوی)

آنتی توکس برند محصولی است که ماهیت اصلی آن را بنتونیت تشکیل داده است. امروزه بنتونیت به عنوان یک افزودنی چند منظوره در خوراک دام و طیور و آبزیان اثرات مطلوب خود را ثابت کرده است. از عوامل موثر در انتخاب مواد معدنی در ایران آنالیز مناسب معادن مورد بهره برداری می باشد، بنابر این مصرف کننده همیشه باید آنالیز آزمایشگاهی محصولات تولیدی را داشته باشد. در همین راستا شرکت نگین پودر سمنان به صورت مداوم آنالیز های خود را بر روی سایت آزمایشگاه برای مشتریان قرار می دهد.

شرکت نگین پودر از بهترین امکانات فرآوری مواد معدنی در ایران استفاده می کند که حاصل آن تولید محصولی میکرونیزه به معنای واقعی و یکنواخت می باشد این شرکت توانایی تولید مواد معدنی تا 5 میکرون را دارد که معیار مناسبی برای ارزیابی تجهیزات کارخانجات تولید کننده می باشد.

جهت اطمینان مشتریان شرکت تور های بازدید از کارخانه را برگزار می نماید که جهت توجیه مصرف کنندگان نسبت به آگاهی از فرآیند فرآوری و سیستم های مورد استفاده یقینا ضروری می باشد.

شرکت از مدل ثبت اختراع استفاده از بنتونیت در آمریکا الگو برداری و روش فایل پیوست را اجرا می نماید. شرکت رویان دام خراسان نماینده آنتی توکس در خراسان می باشد و هم اکنون با پشتیبانی های علمی و فنی این شرکت مزارع گاو شیری و مرغداری زیادی در استان در حال مصرف از این محصول می باشند.

- محصولات
Hydrated Calcium Sodium Aluminum Silicate: برای بهبود هضم و جذب مواد غذایی و کاهش ضریب تبدیل غذایی

AntiTox: برای جذب انواع سموم قارچی بویژه آفلاتوکسینها و جذب عناصر سنگین مسمویت‌زا از قبیل سرب، کادمیوم، جیوه و ... بدلیل قابلیت جابجایی کاتیونی

خوراک دام رویان: فرموله شده توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت رویان دام خراسان با تائید اساتید دانشگاهی و پشتیبانی فنی رایگان

اسپرم و تجهیزات ژنتیکی ABS.CRI.semex: عرضه کننده کلیه اسپرم های داخلی و خارجی و تجهیزات تلقیح مصنوعی

کربنات کلسیم: با درصد کلسیم مطلوب و تولید شده در اندازه مش 220 جهت جذب بالاتر

آلتریس گاوی و گوسفندی (Agrimin UK):

 


 

بالا

اطلاعات تماس شرکت رویان دام خراسان (خراسان رضوی)

آدرس: مشهد - خیابان آزادی، حدفاصل آزادی 18 و 20
تلفن: (051) 36069626
فکس: (051) 36069626
ایمیل:  
بالا

فرم تماس با شرکت رویان دام خراسان (خراسان رضوی)

بالا
بازدید: 3613 بار