شرکت نمک پاینده

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت نمک پاینده (سمنان)

by
Published: ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ (10 ماه ago)
نام مدیر
علی طاهری
کد پستی
3581675897
ایمیل
Info@payandehsalt.com
وب سایت
http://payandehsalt.com/
استان
سمنان
دفتر مرکزی
گرمسار، میدان شهرداری، روبروی بیمارستان امام، مجتمع تجاری ولیعصر، طبقه 5، واحد 14
تلفن
34243715-34243716-34234719 (023)

تامین کننده انواع نمک دانه بندی، نمک دام و طیور، نمک صنعتی، نمک خوراکی، نمک حفاری، نمک کشاورزی، نمک تزئینی و نمک درمانی

اطلاعات بیشتر

شرکت نمک پاینده به منظور تخصصی کردن این صنعت و همچنین استفاده از توانمدیها و ظرفیتهای منطقه گرمسار به عنوان بزرگترین پتانسیل و دارا بودن بزرگترین و قنی ترین معادن نمک کوهی در خود سرانجام درسال 1388 مجموعه شرکت نمک پاینده را با هدف تجمیع فروش و ظرفیتهای هشت واحد تولیدی و معدن نمک در استان سمنان، منطقه گرمسار تاسیس گردید. - نمک های کوهی: بیش از 10 نوع محصول نمک کوهی با تنوع در آنالیز و اندازه کلوخه یا خاک نمک و ... موجود می باشد که بر حسب نوع مصرف و نیاز مشتری ارائه می گردد. شرکت نمک پاینده محصولات نمک های کوهی خود را در انواع (کلوخه نمک درجه یک، کلوخه نمک به اندازه دلخواه مشتری، کلوخه نمک دامداری، کلوخه نمک ویژه، کلوخه نمک برش خورده یا همان نمک های قالبی، کلوخه نمک رنگی (آبی، نارنجی و...)، خاک نمک، نمک آسیابی، نمک مخصوص جاده بااستاندارد اروپا، نمک مخلوط و...) تقسیم کرده است که خلوص نمک های کوهی برابر مدارک و آنالیزهای مستند موجود بین 97% تا 99.3% می باشد. - نمک های صنعتی و دانه بندی شده: بیش از 16 نوع نمک دانه بندی و صنعتی بر حسب سایز مورد درخواست با تنوع بسیار بالا در نوع بسته بندی و حتی تنوع در پارامترهای شیمیای محصول جهت صنایع پتروشیمی، حفاری، نفت، دباغی، کاغذ سازی، شوینده، ریسندگی و بافندگی، اسید سازی و سیمان قابل ارائه است. - نمک های بهداشتی، تبلور مجدد و خوراکی: جهت مصارف خوراکی و فروشگاهی در بسته بندی های 400 گرمی تا 1 کیلوگرمی ارائه می گردد. جهت کارخانجات تولید و بسته بندی مواد غذایی بسته بندیهای 25 کیلوگرمی و بیگ بگ های یک تنی نیز موجود می باشد.  
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید