Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 15308
  • بازدید دیروز: 14040
  • بازدید کل: 24717994

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 780 نفر
خواندنی

کمک به صنعت دامپروری با بهره گیری از دستگاه خشک کن ضایعات و پس ماند محصولات کشاورزیکمک به صنعت دامپروری با بهره گیری از دستگاه خشک کن ضایعات و پس ماند محصولات کشاورزی

در شرایطی که بحران آب و رکود اقتصادی و تحریم، سایه سنگین خود را بر اقتصاد وابسته به واردات نهاده های صنعت دام و طیور گسترانده است، استفاده از محصولات فرآوری شده صنعتی حاصل از پسماند و ضایعات محصولات کشاورزی میتواند به اسقلال اقتصادی کشور کمک کند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

مرغداری نوا نوآوران كيش (استان تهران)

مرغداری نوا نوآوران كيش (استان تهران)

پرورش مرغ گوشتی

اطلاعات بیشتر درباره مرغداری نوا نوآوران كيش (استان تهران)

کشور پهناور ایران در طول تاریخ همواره سروش تمدن های تاثیر گذار بوده است. ما نیز در راستای اعتلا و احیای این دیرینه ژرف، با تلاش و اتکا بر عنایات و الطاف خداوندی و امکانات و توانمندی های خود اقدام به ایجاد گروهی کردیم تا با تکیه بر دانش روز الگویی از نوآوری، فرهنگ سازی، پشتکار، عزم و عظمت ملی باشد.

 

«گروه هرم طلایی» متشکل از چندین شرکت در زمینه­ های مختلف و متنوع نظیر کشاورزی، دامپروری، صنعت و بازرگانی، با توسعه روزافزون و با انگیزه­ ی قوی وطن­ دوستی، در راه اعتلای ایران عزیز و تکمیل حلقه­ های زنجیره «از مزرعه تا سفره» کمر همت بسته است.

این گروه فعالیت خود را از سالیان دور در شهرستان نیشابور آغاز کرده است. خط­ مشی مدیریتی آن ارتقای توأم شاخص­ های علمی، فن­ آوری، فرهنگی، اخلاق اجتماعی و حرفه ­ای، با اتکا بر رهنمود مدیریت عامل «بهتر بودن، راهی است که پایان ندارد» است. بر این اساس، دستیابی به سطوح عالی استاندارد در تمامی زمینه­ های مرتبط با تولید و بهبود مستمر کیفیت و تشکیل حلقه تنگاتنگ دانشگاه ـ صنعت ـ مؤسسات قانونی و اجرایی را در حدود ملی و بین­ المللی در دستور کار خود قرار داده است.

بالا

اطلاعات تماس مرغداری نوا نوآوران كيش (استان تهران)

آدرس: تهران - سعادت آباد، میدان كاج، خیابان سرو شرقی، كوچه اقبال ملی، پلاک 31
تلفن: (021) 22073171 (021) 22073172 (021) 22073173
فکس: (021) 22143268
ایمیل:  
بالا

فرم تماس با مرغداری نوا نوآوران كيش (استان تهران)

بالا
بازدید: 692 بار