شرکت صنایع لبنی اراک

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

شرکت صنایع لبنی اراک (مرکزی)

  -/1
by
Published: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ (1 سال ago)
ایمیل
info@arak.pegah.ir
وب سایت
http://arak.pegah.ir
استان
مرکزی
کارخانه
اراک، جنب پل شهرصنعتی، شرکت صنایع لبنی اراک
صندوق پستی
38195-158
کدپستی
3818997846
تلفن
3809 (086)
فکس
33133708 (086)
سامانه پیامگیر
50004304

شیر و فرآورده های لبنی با نام تجاری صلا

اطلاعات بیشتر

شرکت صنایع لبنی اراک با مجهزترین دستگاههای فرآوری و بسته بندی از سال 1355 مشغول به فعالیت میباشد و با دریافت روزانه بیش از 100 تن شیر، محصولات استریل و هموژنیزه و پاستوریزه تولید و به مصرف کنندگان عرضه می نماید.

ظرفیت تولید شرکت سالیانه 2700 تن شیر پاستوریزه، 7000 تن شیر استریلیزه، 1400 تن شیر پاستوریزه طعم دار، 8000 تن شیر استرلیزه طعم دار و همچنین 7000 تن انواع ماست پاستوریزه در اوزان مختلف، 860 تن خامه استرلیزه و 3000 تن پنیر سفید فتا می باشد.

شرکت صنایع لبنی اراک پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در یک مقطع زمانی به بانک کشاورزی و سپس به صندوق بازنشستگی وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد. امروزه شرکت صنایع لبنی اراک (صلا) یکی از شرکتهای تابعه صندوق بازنشستگی جهاد ( صبا جهاد ) است و رسالت خود را تأمین لبنیات با کیفیت سفره هر ایرانی قرار داده است.

این شرکت در تاریخ ۱۳۵۵/۱/۲۹ با نام شرکت کشت و صنعت اراک تأسیس و تحت شماره ۲۷۹۴ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسید. شیر پاستوریزه بطری از اولین محصولات تولیدی این شرکت بوده و همچنین اولین دستگاه بسته بندی شیر سه گوش استریل توسط شرکت تتراپک در این شرکت مستقر شد که بخش مهمی از شیر مدارس سالهای دور را تأمین می کرده است.

در ۱۳۸۱/۲/۵نام شرکت به صنایع لبنی اراک تغییر یافت و نام تجاری محصولات با برند ” صلا ” برگرفته از حروف اول کلمات نام شرکت به بازار عرضه شد. امروزه محصولات متنوعی چون شیر ، پنیر، خامه، ماست و دوغ با برند صلا تولید و به هموطنان عزیز عرضه می شود.در سال ۹۰ سری جدید محصولات با نام تجاری ” نونوش” وارد بازار شد که شامل انواع شیرهای طعم دار سه گوش و چهار گوش بوده و با طرحهای فانتزی مورد استقبال طیف وسیعی از کودکان و نوجوانان قرار گرفته است.

امروزه شرکت صباجهاد یکی از شرکتهای هلدینگ صندوق بازنشستگی کشوری است.

sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید