Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 6784
  • بازدید دیروز: 11197
  • بازدید کل: 32360683

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 808 نفر
خواندنی

خطر! از پوست و جگر مرغ در غذاها استفاده نکنیدخطر! از پوست و جگر مرغ در غذاها استفاده نکنید

آنتی بیوتیك‌ها و چربی‌ها در پوست و جگر ذخیره می‌شوند و مصرف آن‌ها می‌تواند برای بدن بسیار خطرناك باشد.



ادامه »


Ad

 



بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت صنایع لبنی اراک (استان مرکزی)

شرکت صنایع لبنی اراک (استان مرکزی)

شیر و فرآورده های لبنی با نام تجاری صلا

اطلاعات بیشتر درباره شرکت صنایع لبنی اراک (استان مرکزی)

شرکت صنایع لبنی اراک با مجهزترین دستگاههای فرآوری و بسته بندی از سال 1355 مشغول به فعالیت میباشد و با دریافت روزانه بیش از 100 تن شیر، محصولات استریل و هموژنیزه و پاستوریزه تولید و به مصرف کنندگان عرضه می نماید.

ظرفیت تولید شرکت سالیانه 2700 تن شیر پاستوریزه، 7000 تن شیر استریلیزه، 1400 تن شیر پاستوریزه طعم دار، 8000 تن شیر استرلیزه طعم دار و همچنین 7000 تن انواع ماست پاستوریزه در اوزان مختلف، 860 تن خامه استرلیزه و 3000 تن پنیر سفید فتا می باشد.

شرکت صنایع لبنی اراک پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در یک مقطع زمانی به بانک کشاورزی و سپس به صندوق بازنشستگی وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد. امروزه شرکت صنایع لبنی اراک (صلا) یکی از شرکتهای تابعه صندوق بازنشستگی جهاد ( صبا جهاد ) است و رسالت خود را تأمین لبنیات با کیفیت سفره هر ایرانی قرار داده است.

این شرکت در تاریخ ۱۳۵۵/۱/۲۹ با نام شرکت کشت و صنعت اراک تأسیس و تحت شماره ۲۷۹۴ در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسید. شیر پاستوریزه بطری از اولین محصولات تولیدی این شرکت بوده و همچنین اولین دستگاه بسته بندی شیر سه گوش استریل توسط شرکت تتراپک در این شرکت مستقر شد که بخش مهمی از شیر مدارس سالهای دور را تأمین می کرده است.

در ۱۳۸۱/۲/۵نام شرکت به صنایع لبنی اراک تغییر یافت و نام تجاری محصولات با برند ” صلا ” برگرفته از حروف اول کلمات نام شرکت به بازار عرضه شد. امروزه محصولات متنوعی چون شیر ، پنیر، خامه، ماست و دوغ با برند صلا تولید و به هموطنان عزیز عرضه می شود.در سال ۹۰ سری جدید محصولات با نام تجاری ” نونوش” وارد بازار شد که شامل انواع شیرهای طعم دار سه گوش و چهار گوش بوده و با طرحهای فانتزی مورد استقبال طیف وسیعی از کودکان و نوجوانان قرار گرفته است.

امروزه شرکت صباجهاد یکی از شرکتهای هلدینگ صندوق بازنشستگی کشوری است.

بالا

اطلاعات تماس شرکت صنایع لبنی اراک (استان مرکزی)

آدرس: اراک - جنب پل شهرصنعتی، شرکت صنایع لبنی اراک
کد پستی: 3818997846
صندوق پستی: 38195-158
تلفن: (086) 3809
فکس: (086) 33133708
ایمیل:  
سایت: http://arak.pegah.ir/
سامانه پیام کوتاه: 50004304
بالا

فرم تماس با شرکت صنایع لبنی اراک (استان مرکزی)

بالا
بازدید: 7379 بار