Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 27803
  • بازدید دیروز: 23691
  • بازدید کل: 32836510

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

خنک سازی گله گاو شیری و نرخ گیراییخنک سازی  گله گاو شیری و نرخ گیرایی

اثر مثبت خنک سازی شدید گله گاو شیری بر تولید شیر و نرخ گیرایی.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت تحقیق و توسعه مانا پرشیا (استان اصفهان)

شرکت تحقیق و توسعه مانا پرشیا (استان اصفهان)

تولید و تامین تجهیزات کشتارگاه طیور، سورتینگ، تخلیه شکم و بسته بندی

اطلاعات بیشتر درباره شرکت تحقیق و توسعه مانا پرشیا (استان اصفهان)

شرکت تحقیق و توسعه مانا پرشیا به عنوان اولین شرکت در زمینه تامین و تجهیزات پیشرفته کشتارگاههای طیور فعالیت خود را از سال 1380 به صورت حرفه ای آغاز کرد. متخصصین این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز جهان و ارتباط تنگاتنگ با کشورهای صاحب تکنولوژی در این زمینه حضور هر چه حرفه ای تر و موثرتر خود را در سالهای گذشته پررنگ تر کرده اند.

تا جایی که هم اکنون از بزرگترین پروژهای این صنف حاصل تجربه این مجموعه است. از مهمترین اهدافی که کارشناسان این شرکت دنبال می کنند به روز کردن تکنولوژی واحد های تولیدی در این صنف جهت هرچه بیشتر پایین تر آوردن هزینه های تولید و ارتقاء کیفیت تولید آنها می باشد که این امر جز با حمایت همین تولید کنندگان موثر نخواهد بود.
از نشانه های کیفیت و مطابق بودن تولیدات این شرکت با تکنولوژی روز دنیا انجام بیش از 200 قرارداد کوچک و بزرگ در سطح کشور و ورود محصولات این شرکت به بازارهای سطح اول دنیا می باشد، تا جایی که هم اکنون حرفه ای ترین پروژه های تراز اول از لحاظ تکنولوژی و اقتصادی در این صنف به دست کارشناسان شرکت مانا پرشیا انجام می گیرد.

ارتباط تنگاتنگ کارشناسان مانا پرشیا و کارشناسان اروپایی هم اکنون تیم بازرگانی این شرکت را به یکی از قویترین تیم ها در زمینه تامین و تجهیز کارخانجات صنایع پروتئین و پروسس گوشت و مرغ تبدیل کرده است تا جایی که اکنون تعداد بالایی از کارخانجات کشتارگاه، بسته بندی، قطعه بندی و تولید سوسیس کالباس حجم بسیار بالایی از خطوط تولید خود را با مشاوره کارشناسان این شرکت در جهت هرچه پایین تر آوردن هزینه های تولید و تامین تجهیزات خود ارتقاء دادند.

محصولات: سورتینگ مرغ و ماهی، سورتینگ زمینی، سورتینگ هوایی، تنشن خط سپری تمام استیل،خورشیدی پلی آمید با شافت استیل، صفحه موتور تمام استیل، آویز تمام استیل خط سپری، کرنری خط سپری تمام استیل

بالا

اطلاعات تماس شرکت تحقیق و توسعه مانا پرشیا (استان اصفهان)

نام مدیر: پویا شعبانی
آدرس: اصفهان - خیابان امام خمینی، خیابان کارآفرینان شمالی، بلوک 25 - پلاک 65
تلفن: (031) 33874789 (031) 33874790 (031) 33874792
فکس: (031) 89772075
ایمیل:  
سایت: http://www.manapersia.com/
بالا

فرم تماس با شرکت تحقیق و توسعه مانا پرشیا (استان اصفهان)

بالا
بازدید: 1331 بار