شرکت تعاونی پرورش شترمرغ مهدیس وارنا

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

شرکت تعاونی پرورش شترمرغ مهدیس وارنا (تهران)

  -/1
by
Published: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ (1 سال ago)
نام مدیر
بیتا رضایی
ایمیل
info@mahdisvarna.com
وب سایت
http://mahdisvarna.com
استان
تهران
توضیحات
مزرعه: ورامین، جاده ورامین، بعد از قرچک، باقر آباد، پایین تر از داوود آباد، روستای عزیز آباد تلفن: 36204805 (021) همراه: 09121124053 و 09351124053

مزرعه پرورش شترمرغ، تولید جوجه شترمرغ، پر شترمرغ، محصولات چرمی شترمرغ

اطلاعات بیشتر

شركت تعاونی پرورش شترمرغ مهدیس وارنا در نزدیكی تهران و در شهرستان ورامین در زمینی به مساحت 60 هكتار واقع شده و با احداث 13000 هزار مترمربع سالن های سر پوشیده شامل سالن جوجه كشی، سالن نرسینگ، سالن 1 ماهگی و سالن 3 ماهگی، سالن های پرواربندی و سالن های مولد با توان تولید بالای 7000 قطعه شترمرغ یكی از بزرگترین و مدرنترین مزارع دنیا می باشد. این شركت با وارد كردن بهترین دستگاههای جوجه كشی با تكنولوژی جدید از آمریكا و با انتخاب بهترین مولدها توانسته جوجه هایی با كیفیت مطلوب تولید نماید كه از ماندگاری و رشد بالایی برخوردار می باشند. این شركت با استفاده از جیره های استاندارد و كادر مجرب توانسته دوره پرواربندی یكساله را به 9 ماه كاهش دهد و به وزن ایده آل بالای 95 كیلو برساند. هدف ما از پرورش شترمرغ اقتصادی نمودن تولید و بهبود مدیریت و كاهش هزینه های تولید با در نظر گرفتن كلیه استانداردهای جهانی است.
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید