Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 7363
  • بازدید دیروز: 25053
  • بازدید کل: 24808203

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 781 نفر
خواندنی

لوله معدی، ناجی گوساله های نوزادلوله معدی، ناجی گوساله های نوزاد

لوله های معدی ابزاری مناسب برای خوراندن آغوز به گوساله های نوزاد است. کارگر با انجام چند مرحله ساده می تواند به سادگی و به طور ایمن از آن استفاده کند و مهمترین مساله این که میزان جذب ایمونوگلوبولین ها در مقایسه با استفاده از بطری بسیار افزایش می یابد.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت لابراتوارهای تولیدی شیمیایی سانت (استان مرکزی)

شرکت لابراتوارهای تولیدی شیمیایی سانت (استان مرکزی)

طراحی و تولید انواع ضدعفونی کننده و شوینده های چند منظوره

اطلاعات بیشتر درباره شرکت لابراتوارهای تولیدی شیمیایی سانت (استان مرکزی)

شرکت سانت با حدود 30 سال سابقه از مهمترین تولیدکنندگان انواع ضدعفونی کننده و شوینده های چندمنظوره با توانایی طراحی فرمولاسیون های مایع در ایران است.

این سازمان در ابتدا فعالیت خود را با واردات دارو، ضدعفونی کننده و تجهیزات دامپزشکی آغاز نمود و نمایندگی چندین شرکت معتبر از قبیلsanofi ، ACI، Ceetal، ISI، Dosatron، Sfan ، ِDigrain، Ceva، Shoof و ... در ایران بوده است. پس از چندین سال حضور فعال در عرصه واردات کشور، با کسب تجربیات و با هدف خودکفایی در تولید داخلی کشور در عرصه داروهای دام و طیور، این سازمان خواستار تولید مواد ضدعفونی کننده با کیفیت جهانی که منجر به پایه گذاری تولید مواد ضدعفونی کننده با فرمول ترکیبی گروه های آلدئیدی و نمک های آمونیوم چهارتایی گردید. با حمایت دولت و تلاش مدیران این سازمان این هدف محقق گردید و لابراتوار های تولیدی و شیمیایی سانت شکل جدید فعالیت خود را آغاز نمود و به لطف ایزد منان در عرصه تولیدات دارویی دامپزشکی به موفقیت های چشمگیری دست یافت.

لابراتوار سانت در ابتدا فعالیت خود را با تولید دزوجرم 2آ تحت لیسانس ستال فرانسه آغاز و پس از استقبال مصرف کنندگان از این محصول و پیشنهادات و درخواست های آنان جهت تکمیل سبد محصولات شوینده و ضدعفونی کننده ما را برآن داشت سبد مجصولات کامل و کامل تر گردد.

هم اکنون این لابراتوار طراح و تولیدکننده محصولات متنوع شوینده و ضد عفونی کننده جهت دام، طیور، آبزیان و همچنین محصولات لابراتواری تخصصی که بسته به نیاز مصرف کنندگان در لابراتوار طراحی و تولید می گردد، می باشد. این لابراتوار با ارائه راهکارهای بهداشتی از 25 سال گذشته سهم عمده ای در کاهش مرگ میر گله های دام،طیور و آبزیان کشور را دارا می باشد.

لابراتوار سانت پس از تلاش مستمر و تغییرات اساسی در سازمان، موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001: 2008 و گواهینامه GMP از TUV Intercert گردید.

بالا

اطلاعات تماس شرکت لابراتوارهای تولیدی شیمیایی سانت (استان مرکزی)

نام مدیر: ملیک خداوردیان
آدرس: ساوه - 65 کیلومتری اتوبان ساوه تهران، ناحیه صنعتی پرندک
کد پستی: 3771633681
صندوق پستی: 37719-111
تلفن: (086) 45282600 (021) 88924777
تلفن همراه: 09213969211
فکس: (021) 89778531
ایمیل:  
سایت: http://www.sant.ir/
بالا

فرم تماس با شرکت لابراتوارهای تولیدی شیمیایی سانت (استان مرکزی)

بالا
بازدید: 2623 بار