شرکت کیمیا رشد

تضمین سوددهی

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت کیمیا رشد (گلستان)

  -/1
by
Published: ۴ شهریور ۱۳۹۷ (1 سال ago)
نام مدیر
دکتر حسین رحمانی
ایمیل
info[at]kimiaroshd.com
وب سایت
http://www.kimiaroshd.com
استان
گلستانگلستان
دفتر مرکزی
گرگان - شهرک صنعتی آق قلا، سازندگی 4
تلفن
34533212 - 34533213 (017)
فکس
34533226 (017)
کارخانه
گرگان - شهرک صنعتی آق قلا، سازندگی 4
تلفن
34533212 - 34533213 (017)
فکس
34533226 (017)

تولید انواع مکمل غذائی، مکمل مینراله مورد استفاده در خوراک دام و طیور و آبزیان

اطلاعات بیشتر

شرکت توليدی مکمل های غذائی و دارويی دام و طيور کيميا رشد گرگان درسال ۱۳۷۲ فعاليت خود را در زمينه توليد مکمل های غذائی و داروئی دام و طيور، درشهرک صنعتی آق قلا آغاز نمود. درسال ۱۳۷۶، همزمان باتوسعه صنعت دام و طيور در کشور، اين شرکت در راستای سياست خود کفائی در زمينه نهاده های دام و طيور، نسبت به راه اندازی خطوط توليد دی کلسيم فسفات و پودر چربی اقدام نمود. توسعه کيفی محصولات نيز همواره فرا روی مديران شرکت قرار داشت، به نحوی که استقرار سيستم مديريت کيفيت براساس استاندارد ISO 9002: 1994 درسال ۱۳۷۸ صورت گرفت. اخذ استاندارد ملی ايران جهت توليد دی کلسيم فسفات درسال ۱۳۸۱، اخذ استاندارد ISO 9001: 2000 درسال ۱۳۸۳ و همچنين صادرات محصولات توليدی به بسياری ازکشورها، تنها بخشی از تلاش ها جهت دارابودن کيفيت برتر محصول، و مشتری مداری در شرکت کيميا رشداست. در راستای توسعه کمی محصولات، و همچنين دستيابی به تکنولوژی نوين، ازسال ۱۳۸۲ شرکت کار بر روی دو محصول جديد رکسارسون و کولين کلرايد را در واحد تحقيق و توسعه خود آغاز، و با تکميل پروژه های فوق، برای اولين بار درکشور ازسال ۱۳۸۳ آنها را به بازار مصرف دام و طيور عرضه نمود. شرکت کيميارشد با بهره گيری از متخصصان مجرب تغذيه دام و طيور، و اخذ مجوز از سازمان دامپزشکی کشور، قادر به ساخت مکمل های سفارشی با فرمول خاص متناسب با سن، نژاد، دوره پرورش و دوره توليد دام و طيور و آبزيان بر اساس تقاضای دامداران، مرغداران و آبزی پروران می باشد. درسال ۱۳۸۶ با پيشرفت روزافزون صنعت دام و طيور در ايران و بويژه استان گلستان، صنايع جانبی و پشتيبان متناسب با آن ايجاب می نمايد که شرکت بتواند در يک نگاه راهبردی نيازهای حال و آينده صنعت دام و طيور کشور را پاسخگو بوده و ضمناً بااستفاده ازتکنولوژيهای روزآمد و استانداردهای نوين داروسازی سهم قابل توجهی ازبازارهای داخلی و جهانی را کسب نمايد. شرکت کيميارشد در اين راستا و با درک عميق از ضروريات افزايش کيفيت و محصولات دارويی توليد داخل با هدف بهبود بهره وری در واحدهای پرورش دام و طيور در داخل کشور و گسترش صادرات غير نفتی با مرغوبيت و کيفيت جهانی در بخش بين المللی، اقدام به احداث کارخانه ای منطبق با معيارهای جهانی نمود. داروسازی کيميارشد در زمينی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع و با زير بنای ۱۸۰۰ مترمربع درسال ۱۳۸۵ طراحی گرديد و پس از طی مراحل مختلف با بهره گيری از مدرنترين تاسيسات و ماشين آلات ساخت داروهای دامپزشکی و تائيد کيفی استانداردهای ISO7 وISO8 درسال ۱۳۸۷ به مرحله بهره برداری رسيده است.
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید