Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 17381
  • بازدید دیروز: 22167
  • بازدید کل: 24861056

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 781 نفر
خواندنی

گاومیش، دام فراموش‌شده ایران در آستانه پرورش صنعتی قرار گرفتگاومیش، دام فراموش‌شده ایران در آستانه پرورش صنعتی قرار گرفت

از آنجا که گاومیش می‌تواند شرایط سخت محیطی را با کمترین امکانات تحمل کرده و به حیات خود ادامه دهد و قادر است کم‌ارزش‌ترین مواد غذایی را به باارزش‌ترین تولیدات مثل شیر و گوشت تبدیل کند، می‌تواند گزینه خوبی برای اقلیم موجود در ایران باشد.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت کشت و صنعت دشت خرم دره (استان زنجان)

شرکت کشت و صنعت دشت خرم دره (استان زنجان)

مزرعه پرورش گاو شیری، تلیسه با ظرفیت 6800 راس و تولید شیر به مقدار 37000 تن در سال

اطلاعات بیشتر درباره شرکت کشت و صنعت دشت خرم دره (استان زنجان)

مجتمع کشت و صنعت خرمدره در محدوده ای به وسعت حدود 1125 هکتار در دشت خرمدره تولید کننده انواع محصولات کشاورزی و دامپروری می باشد. این شرکت زیر مجموعه شرکت هلدینگ کشاورزی و دامپروری پارس بنیاد مستضعفان می باشد. از اهداف اصلی این شرکت افزایش تولید شیر و تلیسه، افزایش سطح زیر کشت باغات متراکم و پربازده، ارتقاء ضریب مکانیزاسیون و سطح فناوری تولیدات دام، برون سپاری خدمات تولید، عرضه محصولات باغی ارگانیک، تولید نهال و صادرات میوه می باشد،در حال حاضر واحد دامپروری با ظرفیت 7000 رأس و تولید روزانه 95 تن شیر، واحد مرغداری با ظرفیت عملی بیش از 130.000 قطعه مرغ مادر با تولید 15 میلیون قطعه جوجه یک روزه در هر دوره یکی از مدرن ترین فارمهای پرورش مرغ مادر و تولید جوجه در سطح کشور می باشد.

واحد کشاورزی در سطح 700 هکتار با تولید سالانه 15 هزار تن انواع محصولات زراعی و علوفه فعالیت می نماید. برنامه توسعه واحد گاوداری شماره 2 و احداث حوضچه های پرورش ماهی از برنامه های توسعه آتی شرکت در سال 1393 می باشد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت کشت و صنعت دشت خرم دره (استان زنجان)

آدرس: زنجان - خرم دره، انتهای شهرک قدس، بالاتر از کمربندی
تلفن: (024) 35529904
فکس: (024) 35529906
ایمیل:  
سایت: http://agriholding.ir/?page_id=1450
بالا
بازدید: 8083 بار