شرکت گلبار شیمی دانه

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت گلبار شیمی دانه (تهران)

  -/1
by
Published: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ (2 سال ago)
ایمیل
info@golbar-chemi.com
وب سایت
http://golbar-chemi.com
استان
تهران
دفتر مرکزی
میدان توحید، خیابان نصرت غربی، بعد از خیابان خوش، پلاک 118 - ساختمان گلبار
تلفن
66431060 (021)
فکس
66939105 (021)
کارخانه
محلات، فلکه آبگرم، قطب صنعتی صدریه
تلفن
43225211 (086)
فکس
43230490 (086)

تولید انواع پرمیکس و مکملهای ویتامینه، درمانی و معدنی دام طیور آبزیان

اطلاعات بیشتر

شرکت گلبار شیمی دانه در سال 1376 ، در راستای گسترش سبد محصولات گروه گلبار و با هدف ایجاد زنجیره تأمین و بهبود کیفیت محصولات در عرصه صنعت تولید مکمل و کنسانتره دام و طیور تأسیس گردید.

شرکت گلبار شیمی دانه با تمرکز بر کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در محصولات تولیدی خود، همچون: انواع ویتامین ها، مواد معدنی، آنزیم، توکسین بایندر و ... براین عقیده است که بدون فراهم سازی مطمئن ترین و بهترین نهاده ها و مواد اولیه، تولید محصولی با کیفیت برتر دور از دسترس می باشد. لذا با توسعه و تجهیز انبارهای خود و خرید مواد اولیه از معتبرترین برند های داخلی و خارجی، این افتخار را دارد که با تولید بهترین محصولات در زمره برترین تولید کنندگان این صنعت باشد.

مجموعه سهامداران شرکت گلبار شیمی دانه، از فعالان و تولید کنندگان شاخص تخم مرغ کشور با تولید بالغ بر یک میلیون قطعه مرغ تخمگذار می باشند که در کنار مشارکت در تولید انواع مکمل و کنسانتره، کلیه نیاز گله های خود را از محصولات شرکت گلبار شیمی دانه تهیه و تخم مرغ تولیدی با کیفیت خود را با نام گلبار به بازار عرضه می نمایند.

شرکت گلبار شیمی دانه با اخذ گواهینامه ایزو 2000-9001، ضمن التزام به منشور سیستم مدیریت کیفیت و با تأکید بر مفاهیم تغذیه و جیره غذایی دام و طیور و در اختیار گرفتن آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقی و مدیریت روز آمد، آمادگی ارائه محصولات تولیدی خود، خدمات، مشاوره و همکاری با کارخانجات تولید خوراک دام و طیور، مرغداران و دامداران و همکاران گرامی در این عرصه را دارد.

sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید