Loading...
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 4739
  • بازدید دیروز: 13373
  • بازدید کل: 17200876

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 751 نفر
خواندنی

افزایش بهره وری در پرواربندی گوسفند نژاد افشارافزایش بهره وری در پرواربندی گوسفند نژاد افشار

این محقق خاطرنشان می کند: براساس مطالعات و تحقیقات، سن مناسب برای از شیرگیری بره‌های نر گوسفند افشاری 3 تا 5 ماه و یا رسیدن وزن انها به 24 كیلوگرم می باشد.ادامه »


پرورش ماهی سردآبی، آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی، آزمایشگاه دامپزشکی، اتوماسیون مرغداری، استخر پرورش ماهی اوزون برون، استخر پرورش ماهی تیلاپیا، استخر پرورش ماهی خاویاری، استخر پرورش ماهی قزل آلا، استخر پرورش ماهی کپور، بسته بندی گوشت مرغ، بسته بندی مرغ، بسته بندی مواد پروتئینی، بلدرچین، بوقلمون، پرورش آبزیان، پرورش بلدرچین، پرورش بوقلمون، پرورش شترمرغ، پرورش طیور، پرورش کبک، پرورش گاو شیری، پرورش گوساله نر، پرورش ماهی، پرورش ماهی در قفس، پرورش مرغ تخمگذار، پرورش مرغ مادر گوشتی، تامین داروی دامپزشکی، تامین نهاده های دامی، تامین نهاده های طیور، تجهیز سالن های مرغداری، تجهیزات مرغداری، تجهیزات و ادوات مرغداری، تکثیر و پرورش ماهی، تکثير و پرورش ماهی سردآبی، توزیع داروی دامپزشکی، تولید تجهیزات مرغداری، تولید تخم شترمرغ، تولید تخم مرغ، تولید جوجه یک روزه، تولید جوجه یک روزه گوشتی، تولید جوجه یکروزه، تولید داروی دامپزشکی ، تولید لوازم مرغداری، تولید ماشین آلات مرغداری، تولید محصولات پاستوریزه، تولید محصولات لبنی، تولید مرغ گوشتی، تولید مرغ مادر گوشتی، جوجه کشی، جوجه یک روزه تخم گذار،


مشاهده همه برچسب ها

Ad

 


شرکت افزودنی های ایتوک فردا (استان تهران)

شرکت افزودنی های ایتوک فردا (استان تهران)

تامین افزودنی و محرک های رشد موثر در تغذیه دام، طیور و آبزیان

اطلاعات بیشتر درباره شرکت افزودنی های ایتوک فردا (استان تهران)

شرکت افزودنی های ایتوک فردا با هدف ارتقای سطح کیفی صنعت دامپروری کشور از طریق تامین افزودنی های خوراکی در تغذیه دام، طیور و آبزیان در سال 1386 تاسیس شده است و با توزیع محصولات کمپانی بایومین اتریش در سال 1387 کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

هدف موسسان شرکت افزودنی های ایتوک فردا، بنیان سازمانی بر پایه اصول علمی است. براین اساس تاثیرگذاری هر محصول پیش از واردات وسیع، در موسسات علمی داخلی مورد ارزیابی قرار می گیرد و در صورت تامین مستندات کافی در زمینه تاثیرگذاری هر محصول در شرایط داخل و با تکیه بر تحقیقات بین المللی، اقدام به واردات و معرفی آن به بازار ایران صورت می گیرد. با تکیه بر این عملکرد این شرکت هم اکنون موفق گردیده است تا محصولاتی منطبق با شرایط ایران را به بازار معرفی نماید.

شرکت افزودنی های ایتوک فردا، با نرخ نفوذ 12 درصد در بین کارخانجات تولید خوراک، 32 درصد در بین مزارع پرورش گاو شیری و 47 درصد در بین مزارع پرورش طیور هم اکنون یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه تامین افزودنی ها و محرک های رشد در بازار ایران به حساب می آید.

شرکت افزودنی های ایتوک فردا با بهره گیری از متخصصان تغذیه تلاش دارد تا دانش فنی منطبق با هر محصول را به بازار ایران معرفی نماید. براین اساس این شرکت از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی، سمینارها و مذاکره در شرایط مزرعه ای به ترویج دانش موجود در هر محصول می پردازد.

شرکت افرودنی های ایتوک فردا افتخار دارد تا موثرترین ترکیب ضد توکسینی جهان را با نام تجاری مایکوفیکس پلاس به بازار ایران معرفی نموده است. تاثیرات ضد مایکوتوکسینی این ترکیب توسط تحقیقات متعدد به اثبات رسیده است. در ترکیب این توکسین بایندر به صورت انحصاری از گونه ی خاصی از باکتری (BBSH 797) با خواص ضد مایکوتوکسینی استفاده شده است که تنها راه شناخته شده از بین رفتن تریکوتسن ها است.

هم چنین شرکت افزودنی های ایتوک فردا برای اولین بار در ایران به معرفی یک ترکیب سین بیوتیکی با نام تجاری بایومین ایمبو پرداخته است که تاثیرگذاری این محصول توسط تحقیقات داخلی و خارجی به اثبات رسیده است.

محصولات

مایکوفیکس پلاس
بایومین ایمبو
بایوترونیک اس.ای. فورت
بایومین پی.ای.پی.1000

بالا

اطلاعات تماس شرکت افزودنی های ایتوک فردا (استان تهران)

نام مدیر: محمود شکیبا پور تبریزی
آدرس: تهران - خیابان توحید، کوچه نادر، پلاک 4 - واحد 3
کد پستی: 1911973438
تلفن: (021) 66575563 (021) 66932428 (021) 66932443 (021) 66938911 (021) 66949375
فکس: (021) 22271498
ایمیل:  
سایت: http://etoukfarda.com/
بالا
بازدید: 3929 بار