شرکت نیک دانه اسپادانا

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت نیک دانه اسپادانا (اصفهان)

by
Published: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ (11 ماه ago)
ایمیل
info@danik.ir
استان
اصفهان
دفتر مرکزی
اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، مجتمع تجاری پارک، ورودی اول، طبقه سوم، واحد 602
تلفن
36673766-36673767 (031)

تامین انواع خوراک و مکمل خوراک دام و طیور

اطلاعات بیشتر

شرکت دانیک با هدف ارتقاء سطح کیفی صنعت دامپروری کشور از طریق تامین خوراک در تغذیه دام و طیور و آبزیان در سال 1388 تاسیس شده و با توزیع محصولات اختصاصی دام و طیور کار خود را به صورت رسمی آغاز نمود. هدف موسسان شرکت دانیک بنیان سازمانی بر پایه اصول علمی است. بر این اساس، تاثیر گذاری هر محصول پیش از تولید در موسسات علمی داخلی مورد ارزیابی قرار می گیرد و در صورت تامین مستندات کافی در زمینه تاثیر گذاری هر محصول در شرایط داخلی و با تکیه بر تحقیقات بین المللی اقدام به تولید و معرفی آن به بازار ایران صورت می گیرد. با تکیه بر این نوع عملکرد، این شرکت هم اکنون موفق گردیده است تا محصولاتی منطبق با شرایط ایران را به بازار معرفی نماید. شرکت دانیک با نرخ مطلوب در بین کارخانجات تولید خوراک، مزارع پرورش گاو شیری و مزارع پرورش طیور، هم اکنون یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه تامین خوراک و کنسانتره در بازار ایران به حساب می آید. شرکت دانیک با بهره گیری از متخصصان تغذیه تلاش دارد تا دانش فنی منطبق با هر محصول را به بازار ایران معرفی نماید. بر این اساس، شرکت از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی، سمینار و مذاکره در شرایط مزرعه ای به ترویج دانش موجود در هر محصول می پردازد.  
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید