شرکت دانش گوهر مهستان

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت دانش گوهر مهستان (تهران)

  -/1
by
Published: ۳ اسفند ۱۳۹۷ (1 سال ago)
نام مدیر
مجتبی میرزاجانی
ایمیل
dgmtechnomix@gmail.com
وب سایت
https://www.dgmtechnomix.com
استان
تهران
دفتر مرکزی
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی صرافها، پلاک 64 - طبقه 2 - واحد 5
تلفن
22148443 - 41035000 (021)
فکس
22148435 (021)
کارخانه
استان مرکزی، ساوه، شهرک صنعتی مامونیه - خیابان 13
تلفن
45253688 (086)

تولید خوراک دام و طیور

اطلاعات بیشتر

گروه تولیدی و بازرگانی دی جی ام تکنومیکس از مجموعه های فروش و عرضه خوراک در صنعت دام طیور است که از تاریخ 1385/11/14 فعالیت خود را آغاز نموده است. فعالیت این مجموعه در راستای تولید و عرضه خوراک، نهاده های طیور و کنسانتره و مکمل های غذایی طیور می باشد. این مجموعه به منظور بالا بردن توان کاری خود از کارشناسان متخصص علوم دامی و دامپزشکی در گروه علمی از کارمندان متخصص در امر فروش، بازار یابی، و بازرگانی داخلی و خارجی استفاده می نماید. لازم به ذکر است محصولات تولیدی این مجموعه براساس آخرین تحقیقات روز با استفاده از شاخص های مانند اسید آمینه قابل هضم متوازن می گردد و پس از پشت سر گذاردن آزمایشات میدانی در فارم تحقیقاتی به بازار عرضه می نماید. این مجموعه با توجه به اهداف خود در جهت ارتقاء بهبود بهداشت و سلامت انسان و دام و طیور همچنین با توجه به کاهش هزینه های اقتصادی تولید و مصرف شکل گرفته و همزمان بخش های تحقیق و توسعه، آزمایشگاه و بخش های تجاری و بازار یابی آن فعالیت قابل توجهی را آغاز نموده است. گروه تولیدی و بازرگانی دی جی ام تکنومیکس در حال حاضر محصولات خود را با نام تجاری "دی جی ام تکنومیکس" به بازار عرضه می کند.
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید