Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 3373
  • بازدید دیروز: 12470
  • بازدید کل: 32346075

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 808 نفر
خواندنی

اثرات تنش گرمایی در گله های گاو شیریاثرات تنش گرمایی در گله های گاو شیری

بهترین دما برای گاو شیری 5 الی 25 درجه سانتیگراد است. موقعی كه دما از این حد بالاتر رود كوشش گاوها برای نگهداری دمای بدن در حد نرمال، باعث كاهش خوراك مصرفی، كاهش تولید شیر، كاهش باروری، كاهش درصدچربی شیر و صدمه به سیستم ایمنی بدن می شود.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت دانش گوهر مهستان (تهران)

شرکت دانش گوهر مهستان (تهران)

تولید خوراک دام و طیور

اطلاعات بیشتر درباره شرکت دانش گوهر مهستان (تهران)

گروه تولیدی و بازرگانی دی جی ام تکنومیکس از مجموعه های فروش و عرضه خوراک در صنعت دام طیور است که از تاریخ 1385/11/14 فعالیت خود را آغاز نموده است. فعالیت این مجموعه در راستای تولید و عرضه خوراک، نهاده های طیور و کنسانتره و مکمل های غذایی طیور می باشد. این مجموعه به منظور بالا بردن توان کاری خود از کارشناسان متخصص علوم دامی و دامپزشکی در گروه علمی از کارمندان متخصص در امر فروش، بازار یابی، و بازرگانی داخلی و خارجی استفاده می نماید.
لازم به ذکر است محصولات تولیدی این مجموعه براساس آخرین تحقیقات روز با استفاده از شاخص های مانند اسید آمینه قابل هضم متوازن می گردد و پس از پشت سر گذاردن آزمایشات میدانی در فارم تحقیقاتی به بازار عرضه می نماید.
این مجموعه با توجه به اهداف خود در جهت ارتقاء بهبود بهداشت و سلامت انسان و دام و طیور همچنین با توجه به کاهش هزینه های اقتصادی تولید و مصرف شکل گرفته و همزمان بخش های تحقیق و توسعه، آزمایشگاه و بخش های تجاری و بازار یابی آن فعالیت قابل توجهی را آغاز نموده است.
گروه تولیدی و بازرگانی دی جی ام تکنومیکس در حال حاضر محصولات خود را با نام تجاری "دی جی ام تکنومیکس" به بازار عرضه می کند.

بالا

اطلاعات تماس شرکت دانش گوهر مهستان (تهران)

نام مدیر: مجتبی میرزاجانی
آدرس: تهران - سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی صرافها، پلاک 64 - طبقه 2 - واحد 5
تلفن: (021) 41035000 (021) 22148443
فکس: (021) 22148435
ایمیل:  
سایت: https://www.dgmtechnomix.com/
کارخانه: ساوه، شهرک صنعتی مامونیه - خیابان 13
تلفن: 45253688 - 086
بالا

فرم تماس با شرکت دانش گوهر مهستان (تهران)

بالا
بازدید: 3505 بار