Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 16650
  • بازدید دیروز: 21288
  • بازدید کل: 24740624

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 780 نفر
خواندنی

تربیت اسب اصیل ترکمن در منطقه راز و جرگلان به روایت تصویرتربیت اسب اصیل ترکمن در منطقه راز و جرگلان به روایت تصویر

خراسان شمالی پایلوت پرورش اسب اصیل ترکمن در ایران است که روش‌های پرورش و تربیت اسب‌های اصیل ترکمن در منطقه راز و جرگلان این استان سال‌هاست که نسل به نسل از پدران به پسران منتقل می‌شود.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت تولید داروهای دامی ایران (استان تهران)

شرکت تولید داروهای دامی ایران (استان تهران)

فعالیت در زمینه تولید داروهای دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل

اطلاعات بیشتر درباره شرکت تولید داروهای دامی ایران (استان تهران)

شرکت تولید داروهای دامی ایران به عنوان اولین تولید کننده انحصاری داروهای دامپزشکی در سال 1360 در محلی به مساحت 12000 متر مربع و زیر بنایی حدود 7500 مترمربع با هدف تولید داروهای دام، طیور و زنبور عسل در شهرک صنعنتی حاجی آباد در استان سمنان تاسیس گردیده و هر ساله بر فعالیت های تولیدی خود از لحاظ کمی وکیفی افزوده است. این شرکت در حال حاضر تولید کننده حدود 60 قلم دارو شامل انواع ضد انگل ها، آنتی بیوتیک ها، ضد کوکسیدیوزها و ویتامین ها در اشکال مختلف قرص، بلوس، محلول خوراکی، سوسپانسیون و پمادپستانی می باشد و در خطوط تولیدی خود از بهترین ماشین آلات اروپایی برای ساخت و بسته بندی استفاده می نماید.

این شرکت دارای آزمایشگاههای تخصصی میکروبی و شیمی جهت کنترل مواد موثره و جانبی و محصولات تولیدی می باشد که به جدیدترین دستگاهها و لوازم پیشرفته تشخیص و آنالیز مواد مجهز است و می تواند بعنوان یکی از آزمایشگاههای مرجع به حساب آید.

از آنجاییکه R&D تاثیر چشم گیری بر نواوری، بهره وری، کیفیت سطح استانداردزندگی، سهم بازار و افزایش توان رقابتی سازمان ها دارد از این رو تیم تحقیق و توسعه داروهای دامی ایران با استفاده از دانش و تجربه پرسنل متخصص و کارآمد در عرصه داروسازی، آزمایشگاهی و همچنین با بهره گیری از اساتید دانشگاهی برجسته، تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تحقیقاتی، فن آوری ها و دانش های نوین و منابع علمی معتبر روز دنیا تمامی سعی خود را در تولید محصولات ایمن، موثر و با کیفیت، مطابق با استانداردهای بین المللی GMP و معیارهای فارماکوپه جهت استفاده مصرف کنندگان و در راستای ارتقا سطح سلامکت جامعه به کار بسته است.

برخی از فعالیت های این بخش عبارتند از:

1- طراحی فرمولاسیون داروهای جدید و بهینه سازی فرمولاسیون داروهای قدیمی تر

2- تهیه بچ های آزمایشگاهی و صنعتی و انجام آزمایشات مختلف و آنالیزهای مربوطه مطابق با فارماکوپه های معتبر دنیا و معتبرسازی روش ها در صورت IN HOUSE بودن آنها، مطالعات پایداری و ...

3- استفاده از فن آوری ها و راه کارهای نوین در تولید، جهت حفظ و ارتقاء مستمر کیفیت محصولات تولیدی

4- تعامل نزدیک با بخش های فروش و بازاریابی، تولید، تضمین و کنترل کیفیت

5- تولید دارو های جدید و موثر با تکیه بر آخرین مطالعات و تحقیقات روز دنیا

محصولات شرکت توسط شرکت های پخش استانی در تمام نقاط کشور تحت نظر سازمان دامپزشکی کل کشور توزیع می گردد و دارای بازار بسیار مناسب صادراتی در کشورهای همسایه و بعضا آفریقایی نیز می باشد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت تولید داروهای دامی ایران (استان تهران)

نام مدیر: احمدرضا احمد خان بیگی
آدرس: تهران - میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، خیابان اراک غربی، پلاک 21 - طبقه چهارم
تلفن: (021) 88902533
فکس: (021) 88908993
ایمیل:  
سایت: http://tddico.com/
بالا
بازدید: 3134 بار