شرکت آریا داتیس پرور

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

شرکت آریا داتیس پرور (اصفهان)

  -/1
by
Published: ۱۸ آذر ۱۳۹۷ (2 سال ago)
نام مدیر
مهرداد برهانی
ایمیل
info@aryadatis.com
وب سایت
http://aryadatis.com
استان
اصفهان
دفتر مرکزی
اصفهان، میدان آزادی، بلوار دانشگاه، کوچه زمانی، ساختمان پردیس، طبقه 2، واحد 121
تلفن
36210030 - 36210029 - 36210027 (031)
توضیحات
دفتر تهران: خیابان آزادی، خیابان توحید، خیابان فرصت شیرازی، روبروی کوچه سامان، پلاک 135 صندوق پستی: 469-81655 تلفن: 66591479 - 66591614 (021) فکس: 66592247 (021)

نماینده انحصاری کنسانتره طیوری نانپرو هلند

اطلاعات بیشتر

شرکت آریا داتیس پرور با هدف تولید و عرضه خوراک طیور با کارایی و کیفیت بالا و با پشتوانه چندین ساله در صنعت دام و طیور فعالیت خود را تحت لیسانس شرکت Nunepro هلند آغاز نمود تا بتواند خوراکی مطابق با استانداردهای جهانی و نیاز واقعی پرنده تولید و عرضه نماید، این گروه هدف خود را استفاده از آخرین پیشرفت‌های علمی در زمینه تغذیه طیور با استفاده از جدیدترین، پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های تولید کنسانتره طیور تعیین کرده است.

کاهش هزینه تولید و بهبود ضریب تبدیل مواد غذایی، کاهش نرخ مرگ و میر، افزایش نرخ رشد، و بهبود سیستم ایمنی از مهمترین دستاوردهای این شرکت بوده و تضمین کیفیت محصول و ارائه خدمات علمی و فنی تخصصی مناسب به مصرف کنندگان را سرلوحه‌ کار خود قرار داده و برای دستیابی به اهدف خود از متخصصین مجرب در بخش تولید و خدمات پس از فروش بهره می‌گیرد.

محصولات نانِپرو (به نمایندگی داتیس) بر اساس آخرین یافته‌های دانشمندان تغذیه و دستاوردهای محققین شرکت Nunepro هلند با پیشرفته‌ترین فناوری، فرموله، تولید و عرضه می‌شود. Nunepro تولید کننده طیف گسترده‌ای از محصولات با استفاده از مواد تشکیل دهنده طبیعی می‌باشد. هدف از تولید این محصولات استخراج مواد پیش مغذی از گیاهان و استفاده از آن در فرمولاسیون خوراک طیور است که کاهش نرخ مرگ و میر، افزایش نرخ رشد، کاهش ضریب تبدیل، و بهبود سیستم ایمنی را به دنبال دارد.

محصولات:

- دان سوپر استارتر آماده نانپرو

- کنسانتره 2/5% نانپرو

- کنسانتره 5% نانپرو

- افزودنی ها

sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید