Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

 • بازدید امروز: 995
 • بازدید دیروز: 12794
 • بازدید کل: 27467819

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

سالمونلا در گله های گاو شیریسالمونلا در گله های گاو شیری

عفونت های سالمونلا روی گاوها در همه سنین تاثیرگذار است. اغلب اوقات بیماری به شکل خطرناک در نوزادان و گوساله های جوان و در گاوهای نزدیک زایمان دیده می شود. در گوساله ها و گاوها معمول ترین علامت بالینی اسهال و تب است. اسهال معمولا آبکی تا لعابی است و ممکن اادامه »


فروش مواد اولیه و محصولات مرتبط با صنایع دام، طیور و آبزیان

خوراک کنسانتره گوسفند پرواری (دستچین)

غذای کامل برای پرواربندی گوسفند طی دوره 100 روزه که در عین کامل بودن، با کاهش هزینه های دارو و درمان، کاهش زمان دوره پرواربندی به 100 روز و افزایش ضریب تبدیل علوفه به گوشت باعث صرفه جویی اقتصادی می گردد.

خوراک کنسانتره گوسفند پرواری (دستچین)

شماره تلفن کارخانه جهت خرید کنسانتره: 37266610 031

شماره تلفن همراه: 114 70 10 0913

ضرورت تغییر روش دامداران مناطق روستایی در مدیریت تغذیه دامداری

خوراک کنسانتره پلت گوسفند پرواری (دستچین)

توصیه های فنی هنگام تغذیه گوسفند با استفاده از کنسانتره دستچین:

1- اساس فرمول بر پایه تعلیف مخلوطی از یونجه خشک و کاه گندم برنامه ­ریزی شده و لذا توصیه می­ شود که در کنار کنسانتره که غذایی کامل است، روزانه مخلوط یونجه خشک و کاه گندم نیز در جیره دام لحاظ شود.
2- بهترین روش تغذیه در سه وعده صبح ساعت 6 ، ظهر ساعت 1 الی 2 و شب ساعت 7 الی 8 می باشد.
3- شروع مقادیر مصرف برای گوسفندهای کوچک جثه (25 تا 35 کیلو) حداکثر 900 گرم کنسانتره در روز است که طی 3 وعده مساوی 300 گرمی باضافه 100 تا 150 گرم مخلوط کاه و یونجه در اختیار دام قرار می گیرد. برای گوسفندهای متوسط جثه (35 تا 55 کیلو) حداکثر 1350 گرم کنسانتره در روز که طی 3 وعده مساوی 450 گرمی باضافه 250 تا 300 گرم مخلوط کاه و یونجه در اختیار دام قرار می گیرد. برای گوسفندهای بزرگ جثه (بالای 60 کیلو) حداکثر 1800 گرم کنسانتره در روز که طی 3 وعده مساوی 600 گرمی باضافه 450 تا 500 گرم مخلوط کاه و یونجه در اختیار دام قرار می گیرد. چنانچه به هر علت یونجه موجود نباشد فقط از کاه گندم به تنهایی استفاده گردد (به یاد داشته باشید که مخلوط یونجه و کاه نتیجه بهتری دارد).
4- پس از گذشت مدت زمان 14 روز و عادت پذیری شکمبه گوسفندان به این جیره، می­ توان مقدار مصرف را به ترتیب برای گوسفند کوچک جثه تا 450 گرم کنسانتره در هر وعده، گوسفند متوسط جثه تا 600 گرم کنسانتره در هر وعده و گوسفند بزرگ جثه تا 750 گرم کنسانتره در هر وعده افزایش داده و به همان نسبت نیز مقادیر مخلوط یونجه خشک و کاه گندم در وعده های غذایی افزایش یابد.
5- از مجموع جیره بالانس شده فوق روزانه 250 تا 300 گرم افزایش وزن خواهیم داشت که معادل 8 الی 10 کیلوگرم افزایش وزن گوسفند در ماه خواهد بود.
6- از مصرف همزمان مواد کنسانتره دیگر با این خوراک خودداری گردد.
7- امکان دسترسی به آب آشامیدنی کافی و بهداشتی در تمام مدتی که از این فرمول تغذیه می­ شود برای گوسفند فراهم باشد.
8- محل نگهداری کیسه­ های محتوی این خوراک بایستی کاملا خشک، خنک و دور از نور آفتاب و رطوبت باشد.
9- در هر وعده به میزان مورد نیاز گوسفندها خوراک کنسانتره در آخورها توزیع شود.

مواد تشکیل دهنده: جو، ذرت، کنجاله های پروتئینی، سبوس گندم، ملاس چغندر قند، مکمل حاوی ویتامین ها و مواد درمانی و معدنی، نمک و افزودنی های مجاز

آنالیز آزمایشگاهی

پروتئین: 15 درصد بر اساس ماده خشک

کربوهیدرات غیر فیبری: 51.7 درصد

(مگاکالری در کیلوگرم) NEm= 1.80 , NEg =1.24

رطوبت: حداکثر 10 درصد

بسته بندی: کیسه دولایه ضد رطوبت 40 کیلوگرمی

مارک تجاری: دستچیننظرات

 


 • درود بر شما، لطفا راجع به مزایای استفاده از پلت گوسفندیتون بیشتر توضیح بدید چونکه بین دامدارا که اکثرا با دیده تردید به این مسئله نگاه می کنند آگاهی لازم نسبت به مزایای مصرف پلت نیست.
  پاسخ:
  دوست عزیز، توضیحات لازم شامل مواد تشکیل دهنده و آنالیز آزمایشگاهی خوراک پلت گوسفندی در متن آگهی قید شده است. تمامی مواد نام برده شده در این خوراک به کار رفته است و به همین دلیل قیمت آن هم نسبتا بالاست. در حال حاضر و با توجه به تنگناههای مالی که گریبانگیر اکثریت دامداران کشور عزیزمان گردیده است کیفیت خوراک از جانب دامداران نادیده گرفته شده و تنها به پائین بودن قیمت خوراک اهمیت می دهند، حال آنکه تغذیه دام بوسیله (کنسانتره با کیفیت) منافع متعددی بدنبال دارد:
  1- به دلیل کامل بودن ریز مغذی ها، مواد مینرال و ویتامینهای بکار رفته در فرمول کنسانتره انتظار می رود که دامها از نظر سلامت و بنیه بدنی قوی شده و نسبت به بیماری مقاوم باشند که سبب خواهد گردید تمامی مواد غذایی موجود در خوراک صرف تولید گوشت و اضافه وزن گردد.
  2- تغذیه دام بوسیله کنسانتره سبب میشود تا زمان دوره پرواربندی کوتاهتر شود و باعث صرفه جویی در مصرف کنسانتره و علوفه (یونجه، کاه گندم)، صرفه جویی در مصرف دارو و درمان و صرفه جویی در هزینه کارگر و کوتاه شدن خواب سرمایه گذاری می شود.
  2- از آنجا که فرمول کنسانتره تولید شده با توجه به اطلاعات منعکس شده از جانب دامدار در باره نژاد، جنس، سن و وزن گوسفند تعیین می شود و در طول دوره نیز با توجه به افزایش وزن گزارش شده از جانب دامدار، فرمول کنسانتره و دستور تغذیه توسط کارشناس تغذیه این شرکت دائما تغییر می کند لذا انتظار می رود که حداکثر نتیجه برای دامدار حاصل گردد به نحوی که دامدار با رضایت در آینده نیز به همکاری با این شرکت ادامه بدهد.
  امیدوارم که توضیحات داده شده مفید باشد.
 • با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم استفاده از جغندر قند خرد شده در جیره غذایی گوسفند شیری مناسبه یا نامناسب.
  ضمنا اگر مناسبه برای هر راس چند گرم؟
  با تشکر
 • سلام، آیا در تهران نمایندگی فروش دارید؟
  پاسخ: خیر
 • رضا اشکانی فر
  چهارشنبه 4 دی 1392 - 20:17
  با سلام، لطفا قیمتهای روز محصولات و آدرس کارخانه را ارسال فرمایید.
  پاسخ:
  با توجه به نوسان دائمی قیمت مواد اولیه و نهاده ها لذا قیمتها نیز دائما دستخوش تغییرات هستند، لذا جهت اخذ قیمت لازم است تا مستقیما تماس حاصل فرمائید، ضمن آنکه کارخانه تولید کننده کنسانتره در استان اصفهان واقع گردیده است. جهت اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 114 70 10 0913 تماس حاصل فرمائید.
 • لطفا قیمت پلت پرواری و میش را ارسال بفرمایید.
  پاسخ:
  جهت اخذ قیمت لطفا تماس بگیرید. (114 70 10 0913)
 • قیمت سبوس و جو را خواستم. تا خوزستان چقدر برام درمیاد؟ باتشکر
  پاسخ:
  این شرکت تولید کننده کنسانتره پلت شده (خوراک دام) بوده و فروش سبوس و جو به تنهایی ندارد.
 • نوید دیواندری
  سه شنبه 24 دی 1392 - 19:05
  سلام، اگر ممکنه قیمت محصولاتتونو هم اعلام کنید. با تشکر
  پاسخ:
  لیست قیمت در قسمت فروشگاه سایت وجود دارد.
 • دورد برشما. حمل برگستاخی نشه جناب کریمی ولی موقعی که ما میخوایم مثلا پلت گوسفندی برای مصرف گوسفند بخریم و با دامپزشک ها یا افرادی که دستی در این کار دارند مشورت می کنیم حرف اکثرشون اینه که از مواد اولیه و کیفیت این محصولات به اصطلاح کم میگذارند میخام جواب شما رو بدونم. بازم معذزت میخام نظرم روشن کردن شک دوستانمون و خودم هستش.
  پاسخ:
  دوست عزیز، دامپزشک و افرادی که می فرمائید دستی در کار دارند و طرف مشورت شما قرار گرفته اند حق دارند و ناراستی بطور گسترده ای نه تنها در این صنف، که در کل جامعه فراگیر شده است. ولی در عین حال هنوز بسیاری هستند که صادقانه و شرافتمندانه به فعالیت خود ادامه می دهند. سعی ما نیز بر این بوده و هست و تنها راه اعتماد متقابل است. در صورت فعالیت سازنده و مفید، مرور زمان باعث تحکیم این اعتماد و همکاری دراز مدت می گردد. امیدوارم پاسخ مفید واقع شده باشد.
 • باسلام
  ایا به سایر استانها نمایندگی فروش اعطا می کنید لطفا پاسخ را به ایمیلم ارسال کنید با سپاس فراوان
 • سلام در قم نمایندگی دارید؟
  • پاسخ:
   درود بر شما، از آنجا که پذیرش نماینده به خودی خود سبب افزوده شدن به قیمت نهایی مصرف کننده می گردد، لذا این شرکت فروش محصول خود را به صورت بی واسطه و به صورت مستقیم انجام می دهد.
 • با سلام و تشکر از بابت سایت جامع و کاملتون
  میخواستم بدونم قیمت کنسانتره تحویل در محل است یانه.اگر نیست قیمت کرایه تا شهرستان ابهر چقدر است (کامیونت و کامیون)
  اگر امکان داره جواب را ایمیل کنید
  با تشکر
  • قیمت کنسانتره تحویل در محل کارخانه در اصفهان می باشد. جهت استعلام قیمت حمل می توانید از بنگاههای بابری محل خود استعلام نمائید.
 • با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از وقتی که برای پاسخ گویی می گذارید. فقط یک سوال داشتم، در صورت تغذیه دام به روش کنسانتره البته کاه گندم و یونجه رو فرمودید. آیا اصلا و ابدا نیازی به سایر مواد غذایی از غلات گرفته تا سایر مواد غذایی نیاز نیست؟ و همین پلت با مخلوط کاه و یونجه کفایت می کند؟ منظورم تمامی مراحل هستش از بره گی تا مراحل پایانی.
  • درود، بله این کنسانتره از نظر ارزش غذایی کاملا بالانس شده و با تغذیه بره از ابتدای دوره پرواربندی تا تبدیل آن به گوسفند پروار در انتهای دوره کاملا کفایت کرده و نیاز به افزودنی دیگری نیست. (تلاشتان با برکت).

لطفا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.


(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)