Loading...
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 716
  • بازدید دیروز: 24619
  • بازدید کل: 17711839

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 752 نفر
خواندنی

كشت توام برنج با ماهی و اردک موجب توليد برنج سالم‌تر می شودكشت توام برنج با ماهی و اردک موجب توليد برنج سالم‌تر می شود

رئیس مؤسسه تحقیقات برنج کشور با بیان اینكه كشت توام برنج با ماهی و اردک موجب تولید محصول سلامت‌تر برنج می‌شود، گفت: استفاده از عوامل بیولوژیک برای مقابله با آفات و همچنین کشت توأم ماهی، اردک و برنج باعث شده است که شرایط ارگانیک بودن در این محصول رعایت شودادامه »


پرورش ماهی سردآبی، آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی، آزمایشگاه دامپزشکی، اتوماسیون مرغداری، استخر پرورش ماهی اوزون برون، استخر پرورش ماهی تیلاپیا، استخر پرورش ماهی خاویاری، استخر پرورش ماهی قزل آلا، استخر پرورش ماهی کپور، بسته بندی گوشت مرغ، بسته بندی مرغ، بسته بندی مواد پروتئینی، بلدرچین، بوقلمون، پرورش آبزیان، پرورش بلدرچین، پرورش بوقلمون، پرورش شترمرغ، پرورش طیور، پرورش کبک، پرورش گاو شیری، پرورش گوساله نر، پرورش ماهی، پرورش ماهی در قفس، پرورش مرغ تخمگذار، پرورش مرغ مادر گوشتی، تامین داروی دامپزشکی، تامین نهاده های دامی، تامین نهاده های طیور، تجهیز سالن های مرغداری، تجهیزات مرغداری، تجهیزات و ادوات مرغداری، تکثیر و پرورش ماهی، تکثير و پرورش ماهی سردآبی، توزیع داروی دامپزشکی، تولید تجهیزات مرغداری، تولید تخم شترمرغ، تولید تخم مرغ، تولید جوجه یک روزه، تولید جوجه یک روزه گوشتی، تولید جوجه یکروزه، تولید داروی دامپزشکی ، تولید لوازم مرغداری، تولید ماشین آلات مرغداری، تولید محصولات پاستوریزه، تولید محصولات لبنی، تولید مرغ گوشتی، تولید مرغ مادر گوشتی، جوجه کشی، جوجه یک روزه تخم گذار،


مشاهده همه برچسب ها

فروش مواد اولیه و محصولات مرتبط با صنایع دام، طیور و آبزیان

خرید کنجاله کنجد

قابل توجه کارخانه ها، کارگاهها و فروشگاههای روغن کشی از کنجد (خریداری کنجاله کنجد)

خرید کنجاله کنجد

راههای ارتباط با ما:

اطلاعات خود شامل: (شهرت، شماره تماس، نوع فعالیت (مغازه، کارگاه، کارخانه)، محل فعالیت (استان، شهر)، میزان نسبی تولید و فروش محصول را در انتهای همین صفحه ذکر بفرمائید تا با شما تماس گرفته شود و یا می توانید در روزها و ساعات اداری با شماره 37266610 (031) و یا همراه 09131070114 تماس حاصل نمائید.

در سالهای اخیر استفاده از روغن کنجد با توجه به فواید پرشمار آن در جامعه متداول شده و روند تولید و مصرف روغن کنجد در حال توسعه و گسترش است. تعداد کارخانجات روغن کشی از کنجد در حال افزایش است و در کنار آن کارگاههای کوچک تولید روغن کنجد نیز در حال ازدیاد هستند. روند رو به رشد مصرف روغن کنجد تولید شده به روش پرس سرد باعث گردیده که طی یکی دو سال اخیر با بومی شدن تولید دستگاههای کوچک روغن گیری که دستگاه روغن کشی پرس سرد یا کولد پرس (cold press) نامیده می شوند موضوع استحصال روغن از دانه کنجد توسط واحدهای صنفی یا فروشگاههای تولید و عرضه مستقیم روغن کنجد در دستور کار قرار گرفته و فروشگاهها نیز در این زمینه به فعالیت بپردازند.

در روش جداسازی روغن از دانه کنجد به روش پرس سرد، همواره مقدار مختصری از روغن در تفاله کنجد باقی می ماند که به علت از هم پاشیده شدن بافت دانه ها و در معرض هوا قرار گرفتن آنها، روغن موجود در کنجاله به سرعت شروع به اکسید شدن نموده و بوی نامطبوعی را متصاعد می کند که تا اندازه ای برای مشتریان آنها زننده بوده و فضای محل را نامطبوع می سازد. از آنجا که یکی از معضلات کارگاههای روغن کشی از کنجد و نیز فروشگاههای روغن گیری از کنجد انباشت تفاله کنجد یا همان کنجاله کنجد پس از فرآیند روغن گیری از کنجد می باشد لذا تفاله کنجد یا کنجاله کنجد حاصله ظرف مدت کوتاهی باید از محل خارج شوند.

خریداری کنجاله کنجد

در این راستا این مجموعه آماده جذب کنجاله کنجد تولید شده می باشد. به علت آنکه مقدار کنجاله تولیدی فروشگاهها ناچیز می باشند لذا مدیریت فروشگاهها می توانند با موافقت با یکدیگر زمانهایی را در پایان هر هفته و یا هرماه در نظر گرفته و در تاریخ مورد توافق قرار گرفته اقدام به بارگیری و ارسال ضایعات کنجد حاصل بنمایند.

فروشندگان محترم لطفا به مطالب زیر توجه داشته باشند:

1- این مجموعه تمایلی به داد و ستد با افراد واسطه و دلال ندارد. لذا در صورتیکه تولیدکننده هستید با ما در ارتباط باشید.

2- این مجموعه تمایلی به خریدهای ریز و جزئی ندارد. لذا در صورتیکه مقادیر قابل ارائه از جانب شما می تواند بیش از 2/5 تن (وانت نیسان) تا 15 تن (کامیون 10 چرخ) باشد با ما در ارتباط باشید.

3- محل تحویل گرفتن هر محموله در مقصد: کارخانه دستچین عالی (اصفهان) می باشد. لذا محاسبه قیمت فروش بر مبنای تحویل در مقصد (اصفهان) باشد.

4- پسماند حاصل از فرآیند ارده گیری با کنجاله کنجد متفاوت می باشد و شرایط خرید آن متفاوت می باشد.

5- کنجاله کنجد حتما باید کیسه گیری و در دوزی شده باشد.

6- تازگی، پاکیزگی و خشکی کنجاله کنجد دریافتی یک امتیاز محسوب شده و باعث استمرار داد و ستد این مجموعه با شما خواهد گردید.نظرات

 لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمائید تا با شما تماس حاصل شود.

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.


(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)