Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 17277
  • بازدید دیروز: 22167
  • بازدید کل: 24860952

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 781 نفر
خواندنی

اهمیت کیفیت آب در گاوداری شیری، حتما آب مورد مصرف گاوها را مورد آزمایش قرار دهیداهمیت کیفیت آب در گاوداری شیری، حتما آب مورد مصرف گاوها را مورد آزمایش قرار دهید

به کم هزینه ترین و مهمترین جزء غذایی خوراک گاو یعنی آب اهمیت بدهید. امروزه گاوهای شیری مثل ماشین های تنظیم شده ای هستند که متکی به 80 تا 120 لیتر آب با کیفیت و مزه خوب برای تولید شیر می باشند. همچنین، 87 درصد شیر آب است.ادامه »


فروش مواد اولیه و محصولات مرتبط با صنایع دام، طیور و آبزیان

خرید کنجاله کنجد

قابل توجه کارخانه ها، کارگاهها و فروشگاههای روغن کشی از کنجد (خریداری کنجاله کنجد)

خرید کنجاله کنجد

راههای ارتباط با ما:

در روزها و ساعات اداری با شماره 37266610 (031) و یا همراه 09131070114 تماس حاصل نمائید.

در سالهای اخیر استفاده از روغن کنجد با توجه به فواید پرشمار آن در جامعه متداول شده و روند تولید و مصرف روغن کنجد در حال توسعه و گسترش است. تعداد کارخانجات روغن کشی از کنجد در حال افزایش است و در کنار آن کارگاههای کوچک تولید روغن کنجد نیز در حال ازدیاد هستند. روند رو به رشد مصرف روغن کنجد تولید شده به روش پرس سرد باعث گردیده که طی یکی دو سال اخیر با بومی شدن تولید دستگاههای کوچک روغن گیری که دستگاه روغن کشی پرس سرد یا کولد پرس (cold press) نامیده می شوند موضوع استحصال روغن از دانه کنجد توسط واحدهای صنفی یا فروشگاههای تولید و عرضه مستقیم روغن کنجد در دستور کار قرار گرفته و فروشگاهها نیز در این زمینه به فعالیت بپردازند.

در روش جداسازی روغن از دانه کنجد به روش پرس سرد، همواره مقدار مختصری از روغن در تفاله کنجد باقی می ماند که به علت از هم پاشیده شدن بافت دانه ها و در معرض هوا قرار گرفتن آنها، روغن موجود در کنجاله به سرعت شروع به اکسید شدن نموده و بوی نامطبوعی را متصاعد می کند که تا اندازه ای برای مشتریان آنها زننده بوده و فضای محل را نامطبوع می سازد. از آنجا که یکی از معضلات کارگاههای روغن کشی از کنجد و نیز فروشگاههای روغن گیری از کنجد انباشت تفاله کنجد یا همان کنجاله کنجد پس از فرآیند روغن گیری از کنجد می باشد لذا تفاله کنجد یا کنجاله کنجد حاصله ظرف مدت کوتاهی باید از محل خارج شوند.

خریداری کنجاله کنجد

در این راستا این مجموعه آماده جذب کنجاله کنجد تولید شده می باشد. به علت آنکه مقدار کنجاله تولیدی فروشگاهها ناچیز می باشند لذا مدیریت فروشگاهها می توانند با موافقت با یکدیگر زمانهایی را در پایان هر هفته و یا هرماه در نظر گرفته و در تاریخ مورد توافق قرار گرفته اقدام به بارگیری و ارسال ضایعات کنجد حاصل بنمایند.

فروشندگان محترم لطفا به مطالب زیر توجه داشته باشند:

1- این مجموعه تمایلی به داد و ستد با افراد واسطه و دلال ندارد. لذا در صورتیکه تولیدکننده هستید با ما در ارتباط باشید.

2- این مجموعه تمایلی به خریدهای ریز و جزئی ندارد. لذا در صورتیکه مقادیر قابل ارائه از جانب شما می تواند بیش از 2/5 تن (وانت نیسان) تا 15 تن (کامیون 10 چرخ) باشد با ما در ارتباط باشید.

3- محل تحویل گرفتن هر محموله در مقصد: کارخانه دستچین عالی (اصفهان) می باشد. لذا محاسبه قیمت فروش بر مبنای تحویل در مقصد (اصفهان) باشد.

4- پسماند حاصل از فرآیند ارده گیری با کنجاله کنجد متفاوت می باشد و شرایط خرید آن متفاوت می باشد.

5- کنجاله کنجد حتما باید کیسه گیری و در دوزی شده باشد.

6- تازگی، پاکیزگی و خشکی کنجاله کنجد دریافتی یک امتیاز محسوب شده و باعث استمرار داد و ستد این مجموعه با شما خواهد گردید.

اگر قصد فروش کنجاله آفتابگردان دارید اینجا کلیک کنید

اگر قصد فروش تخم آفتابگردان برای تغذیه دام دارید اینجا کلیک کنیدنظرات

 لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمائید تا با شما تماس حاصل شود.

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.