Loading...
فروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاو
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 3728
  • بازدید دیروز: 16526
  • بازدید کل: 33261600

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

احتمال ابتلاء به سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری 5 بار کمتر استاحتمال ابتلاء به سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری 5 بار کمتر است

کود و مهم تر از آن باکتری های موجود در آن از سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری جلوگیری می کند. بر اساس گزارش یک مجله محیط زیستی، این باکتری ها آنقدر موثرند که موجب شد 1561 گاودار ایتالیایی 5 بار کمتر از همتاهای محلی شان به سرطان ریه مبتلا شوند.ادامه »


فروش مواد اولیه و محصولات مرتبط با صنایع دام، طیور و آبزیان

پالپ هسته انار (موجود نیست)

پالپ هسته انار همان گوشت سرخ رنگی است که دور هسته انار را فرا گرفته و حاوی عصاره انار است. پودر پالپ انار به رنگ قهوه ای روشن بوده و طعم آن ترش و شیرین است. ارزش غذایی مناسبی دارد و به خوبی می تواند در جیره غذای دام جای داشته باشد.

پالپ هسته انار (موجود نیست)

پالپ هسته انار خوش طعم بوده و می تواند در جیره غذای گاو و گوسفند پرواری به مقدار 10 تا 15 درصد به جیره غذایی افزوده گردد. این ماده غذایی حاصل فرآیند آب گیری از هسته انار است که پس از آب گیری، گوشت یا همان بافت نرم اطراف هسته انار که اکنون آب خود را از دست داده و به صورت یک لایه نازک قهوه ای در آمده است پس از خشک شدن هسته در دستگاه خشک کن وارد دستگاه دیگری می گردد که این بافت نرم را به صورت یک پودر لطیف کاکائویی رنگ از هسته جدا می کند. این محصول به جهت وجود مقادیر بالای کربوهیدرات در آن، حاوی انرژی قابل ملاحظه ای بوده و نیز غنی از آنتی اکسیدان می باشد.

این محصول در کیسه های حدودا 40 کیلوگرمی در دسترس می باشد.

 

آنالیز آزمایشگاهی پودر پالپ اناردر صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید سئوال خود را در این قسمت مطرح نمائید. سعی می گردد تا در اسرع وقت پاسخ مناسب در اختیارتان گذاشته شود. سپاسگذار

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.


(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)