Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 1899
  • بازدید دیروز: 17741
  • بازدید کل: 29891591

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 794 نفر
خواندنی

اهمیت کیفیت آب در گاوداریاهمیت کیفیت آب در گاوداری

به دلیل وجود مشکلاتی همچون آلودگی منابع آب زیرزمینی، تخلیه مخازن آب، شوری و سنگینی آب، بیشتر پرورش دهندگان گاو شیری آب مزارع خود را مورد آزمایش قرار می دهند.ادامه »


فروش مواد اولیه و محصولات مرتبط با صنایع دام، طیور و آبزیان

پودر میوه مخصوص خوراک دام (موجود نیست)

پودر میوه تولید صنعتی مخصوص تغذیه گاو، گوسفند، بز، شترمرغ

پودر میوه مخصوص خوراک دام (موجود نیست)

پس ماند و بقایای کارخانجات تولید آب میوه و کنسانتره به طور روزانه توسط کامیون حمل و دریافت گردیده و توسط دستگاههای خشک کن صنعتی کانتینیوس از جنس اسنلس استیل طی مدت 30 دقیقه کاملا خشک شده و بلافاصله پس از خروج از دستگاه خشک کن وارد دستگاه خنک کن می شوند، محصول در این دستگاه به مدت 5 دقیقه در معرض جریان هوای سرد قرار گرفته و کاملا خنک می شود. پس از آن وارد آسیاب شده و به صورت پودر یکنواخت در می آید.

پس از آن هر یک از پودرهای مختلف میوه با توجه به فرمول تعریف شده توسط دستگاههای توزین اتوماتیک وزن شده و وارد دستگاه میکسر گردیده و به مدت 10 دقیقه به صورتی کاملا یکنواخت مخلوط شده و سپس وارد سیلوی ذخیره شده و کیسه گیری می گردند.

این محصول نهایی بوده و دارای فرمول، رنگ و آنالیز ثابت و یکنواخت بوده و از آنجا که طی فرآیند صنعتی و کاملا بهداشتی تولید شده و رطوبت محصول نهایی نیز زیر 8% می باشد لذا قابلیت نگهداری آن بالا بوده و می تواند حداقل به مدت 6 ماه در انبار خشک و خنک نگهداری گردد.

این محصول جهت استفاده در کارخانجات تولید خوراک دام، گاوداری ها صنعتی، دامداری های کوچک پرورش گوسفند و مزارع پرورش شترمرغ به خوبی قابل استفاده می باشد.

آنالیز آزمایشگاهی: رطوبت 6% ، پروتئین 10% ، چربی 3% ، خاکستر 8% ، فیبر 34% ، کلسیم 0.5% ، فسفر 0.25% ، انرژی متابولیسم 2.1 مگاکالری در کیلوگرم

 

پودر میوه مخصوس تغذیه دام
نظرات

 ارسال نظر

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.


(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)