Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 14909
  • بازدید دیروز: 28277
  • بازدید کل: 32851893

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

اطلاعات مفید در باره فحلی گاواطلاعات مفید در باره فحلی گاو

علائم معمول رفتار جنسی در گاو بسیار زیاد است. همه گاوها همه علائم را بروز نمی دهند ولی یک فهرست خوب از علائم فحلی عبارتند از:ادامه »


فروش مواد اولیه و محصولات مرتبط با صنایع دام، طیور و آبزیان

پودر میوه مخصوص خوراک دام (موجود نیست)

پودر میوه تولید صنعتی مخصوص تغذیه گاو، گوسفند، بز، شترمرغ

پودر میوه مخصوص خوراک دام (موجود نیست)

پس ماند و بقایای کارخانجات تولید آب میوه و کنسانتره به طور روزانه توسط کامیون حمل و دریافت گردیده و توسط دستگاههای خشک کن صنعتی کانتینیوس از جنس اسنلس استیل طی مدت 30 دقیقه کاملا خشک شده و بلافاصله پس از خروج از دستگاه خشک کن وارد دستگاه خنک کن می شوند، محصول در این دستگاه به مدت 5 دقیقه در معرض جریان هوای سرد قرار گرفته و کاملا خنک می شود. پس از آن وارد آسیاب شده و به صورت پودر یکنواخت در می آید.

پس از آن هر یک از پودرهای مختلف میوه با توجه به فرمول تعریف شده توسط دستگاههای توزین اتوماتیک وزن شده و وارد دستگاه میکسر گردیده و به مدت 10 دقیقه به صورتی کاملا یکنواخت مخلوط شده و سپس وارد سیلوی ذخیره شده و کیسه گیری می گردند.

این محصول نهایی بوده و دارای فرمول، رنگ و آنالیز ثابت و یکنواخت بوده و از آنجا که طی فرآیند صنعتی و کاملا بهداشتی تولید شده و رطوبت محصول نهایی نیز زیر 8% می باشد لذا قابلیت نگهداری آن بالا بوده و می تواند حداقل به مدت 6 ماه در انبار خشک و خنک نگهداری گردد.

این محصول جهت استفاده در کارخانجات تولید خوراک دام، گاوداری ها صنعتی، دامداری های کوچک پرورش گوسفند و مزارع پرورش شترمرغ به خوبی قابل استفاده می باشد.

آنالیز آزمایشگاهی: رطوبت 6% ، پروتئین 10% ، چربی 3% ، خاکستر 8% ، فیبر 34% ، کلسیم 0.5% ، فسفر 0.25% ، انرژی متابولیسم 2.1 مگاکالری در کیلوگرم

 

پودر میوه مخصوس تغذیه دام
ارسال نظر

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.


(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)