Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 1452
  • بازدید دیروز: 12832
  • بازدید کل: 31902136

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 804 نفر
خواندنی

نقش آجر لیسیدنی دستچین حاوی عناصر معدنی ضروری در تغذیه و رشد گاو و گوسفند چیست؟نقش آجر لیسیدنی دستچین حاوی عناصر معدنی ضروری در تغذیه و رشد گاو و گوسفند چیست؟

علوفه مورد تغذیه گاو و گوسفند بطور طبیعی فاقد مقادیر لازم مواد معدنی مورد نیاز رشد و نمو دام است و به همین جهت لازم است تا کمبود آن به بهترین و موثرترین شکل جبران شود درغیراینصورت گاو و گوسفند روی به خوردن هرگونه ضایعات حاوی این عناصر می آورند.ادامه »


فروش مواد اولیه و محصولات مرتبط با صنایع دام، طیور و آبزیان

پودر میوه مخصوص خوراک دام (موجود نیست)

پودر میوه تولید صنعتی مخصوص تغذیه گاو، گوسفند، بز، شترمرغ

پودر میوه مخصوص خوراک دام (موجود نیست)

پس ماند و بقایای کارخانجات تولید آب میوه و کنسانتره به طور روزانه توسط کامیون حمل و دریافت گردیده و توسط دستگاههای خشک کن صنعتی کانتینیوس از جنس اسنلس استیل طی مدت 30 دقیقه کاملا خشک شده و بلافاصله پس از خروج از دستگاه خشک کن وارد دستگاه خنک کن می شوند، محصول در این دستگاه به مدت 5 دقیقه در معرض جریان هوای سرد قرار گرفته و کاملا خنک می شود. پس از آن وارد آسیاب شده و به صورت پودر یکنواخت در می آید.

پس از آن هر یک از پودرهای مختلف میوه با توجه به فرمول تعریف شده توسط دستگاههای توزین اتوماتیک وزن شده و وارد دستگاه میکسر گردیده و به مدت 10 دقیقه به صورتی کاملا یکنواخت مخلوط شده و سپس وارد سیلوی ذخیره شده و کیسه گیری می گردند.

این محصول نهایی بوده و دارای فرمول، رنگ و آنالیز ثابت و یکنواخت بوده و از آنجا که طی فرآیند صنعتی و کاملا بهداشتی تولید شده و رطوبت محصول نهایی نیز زیر 8% می باشد لذا قابلیت نگهداری آن بالا بوده و می تواند حداقل به مدت 6 ماه در انبار خشک و خنک نگهداری گردد.

این محصول جهت استفاده در کارخانجات تولید خوراک دام، گاوداری ها صنعتی، دامداری های کوچک پرورش گوسفند و مزارع پرورش شترمرغ به خوبی قابل استفاده می باشد.

آنالیز آزمایشگاهی: رطوبت 6% ، پروتئین 10% ، چربی 3% ، خاکستر 8% ، فیبر 34% ، کلسیم 0.5% ، فسفر 0.25% ، انرژی متابولیسم 2.1 مگاکالری در کیلوگرم

 

پودر میوه مخصوس تغذیه دام
ارسال نظر

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.


(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)