برنامه شبیه تلگرام چیست؟
Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

• بازدید امروز: 18231
  • بازدید دیروز: 17664
  • بازدید کل: 26706575

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.

تعداد اعضاء: 787 نفر
خواندنی

بلدرچين روی پله‌های صنعتبلدرچين روی پله‌های صنعت

گوشت بلدرچین دارای ارزش غذایی بسیار مفیدی بوده و میزان پروتئین موجود در گوشت این پرنده از پروتئین گوشت سایر پرندگان و نشخوارکنندگان معمولی 5 الی 10 درصد بیشتر است.

ادامه »

برنامه شبیه تلگرام چیست؟

797 بازدید

• moein1

moein1

دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 - 11:25

برنامه شبیه تلگرام چیست؟

سلام. من میخواستم از تیم وب سایت دستچین خواهش کنم تا یک کانال و یا ترجیحا گروه متشکل از متخصصین این عرصه درست کنن تا به این ترتیب هم بتونیم با متخصصین در ارتباط باشیم و سوالات رو مطرح کنیم و هم اینکه از دانش تیم متخصص وب سایت دستچین استفاده کنیم. بنده مدت زیادیه که دوست دارم در زمینه دام و طیور کار آفرینی کنم اما متاسفانه به جز چندتا وب سایت مثل دستچین هنوز نتونستم منابع خوبی رو پیدا کنم و در این زمینه کسب اطلاعات کنم. متاسفانه تلگرام هم که فیلتر شده و امکان تشکیل گروه و یا کانال در تلگرام نیست. اما برنامه شبیه تلگرام زیاده که شمامیتونید از اون برنامه ها استفاده کنید و یک گروه و یا کانال بسازید. من اخیرا خودم در گوگل سرچ کردم برنامه شبیه تلگرام چیست و فکر میکنم وب سایت نیوسئو در این زمینه برنامه های خوبی رو معرفی کرده بود که من از مورد گوگل الو استفاده کردم که خیلی رضایت دارم. در هر صورت ممنون میشم که گروه یا کانالی رو بسازید. ممنونم.

برچسب ها:
    برنامه درمانی یک دامداری