Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

 • بازدید امروز: 21476
 • بازدید دیروز: 22450
 • بازدید کل: 28952082

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

روش‌های شناسایی ماهی تازه هنگام خریدروش‌های شناسایی ماهی تازه هنگام خرید

نشانه‌هایی مانند شفافیت قرنیه چشم و فرو نرفتگی چشم ماهی، شل نبودن گوشت، آبشش قرمز و شفاف و... از نشانه‌های ماهی تازه است که در حین خرید باید به آن‌ها توجه شود و طبق تاکید سازمان شیلات ایران ...ادامه »


شرکت خدماتی بازرگانی کیمیا زرین جهان پوشش

780 بازدید


 • شرکت بازرگانی کیمیا زرین جهان پوشش

  شرکت بازرگانی کیمیا زرین جهان پوشش

  پنجشنبه 4 آبان 1396 - 13:23

  شرکت خدماتی بازرگانی کیمیا زرین جهان پوشش

  شرکت خدماتی بازرگانی کیمیا زرین جهان پوشش با هدف ارائه خدمات تخصصی بازرگانی، صادرات، واردات غلات، دانه های روغنی، خوراک دام و ترخیص کالا در بازار های داخلی و خارجی شروع به کار نموده، و با اتکاء به علم نوین تجارت جهانی، جهت واردات و توزیع کالاهای با کیفیت عملا قابلیت و توان وسیع خود را در زمینه توزیع و ارائه خدمات پس از فروش در این حوزه به نمایش گذاشته است . اولویت این شرکت ارائه سرویس و خدمات متمایز برای مشتریان خود می باشد که در این زمینه مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. فعالیت سازمان یافته، مستمر و گسترده این شرکت برای دستیابی و حفظ شایستگی متمایز به جهت صداقت و مشتری مداری ، امروزه موجب توسعه روز افزون سطح و عمق بازار این شرکت گردیده است، تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات بعد از فروش به مشتریان و جلب رضایت آنان از اهداف اصلی این شرکت میباشد .

  برچسب ها:
  جو سویا کنجاله سویا خرید و فروش گندم گندم شکسته گندم دامی دانه های روغنی ذرت دامی آرد صنعت دام و طیور و آبزیان آگهی خرید و فروش دام