Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

 • بازدید امروز: 6232
 • بازدید دیروز: 24012
 • بازدید کل: 23371417

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 770 نفر
خواندنی

زود از شیرگیری گوساله ها صرفه جویی در پی داردزود از شیرگیری گوساله ها صرفه جویی در پی دارد

قیمت بالای جایگزین های شیر همه ما را به فکر راههایی برای صرفه جویی انداخته است. فراهم ساختن یک شروع خوب برای گوساله ها به شما امکان میدهد تا آنها را زودتر از شیر بگیرید.ادامه »


شرکت خدماتی بازرگانی کیمیا زرین جهان پوشش

398 بازدید


 • شرکت بازرگانی کیمیا زرین جهان پوشش

  شرکت بازرگانی کیمیا زرین جهان پوشش

  پنجشنبه 4 آبان 1396 - 13:23

  شرکت خدماتی بازرگانی کیمیا زرین جهان پوشش

  شرکت خدماتی بازرگانی کیمیا زرین جهان پوشش با هدف ارائه خدمات تخصصی بازرگانی، صادرات، واردات غلات، دانه های روغنی، خوراک دام و ترخیص کالا در بازار های داخلی و خارجی شروع به کار نموده، و با اتکاء به علم نوین تجارت جهانی، جهت واردات و توزیع کالاهای با کیفیت عملا قابلیت و توان وسیع خود را در زمینه توزیع و ارائه خدمات پس از فروش در این حوزه به نمایش گذاشته است . اولویت این شرکت ارائه سرویس و خدمات متمایز برای مشتریان خود می باشد که در این زمینه مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. فعالیت سازمان یافته، مستمر و گسترده این شرکت برای دستیابی و حفظ شایستگی متمایز به جهت صداقت و مشتری مداری ، امروزه موجب توسعه روز افزون سطح و عمق بازار این شرکت گردیده است، تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات بعد از فروش به مشتریان و جلب رضایت آنان از اهداف اصلی این شرکت میباشد .

  برچسب ها:
  جو سویا کنجاله سویا خرید و فروش گندم گندم شکسته گندم دامی دانه های روغنی ذرت دامی آرد صنعت دام و طیور و آبزیان آگهی خرید و فروش دام