Loading...
فروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاو

فرصت های همکاری

 


 

از تمایل شما به همکاری با وب سایت دستچین سپاسگذاریم.

ما به فراخور زمان و نیاز، درخواست های همکاری خود و (شاید) سایر شرکت ها را از طریق این صفحه اعلام عمومی خواهیم نمود.

موضوعات موجود برای همکاری و توضیحات لازم در خصوص آن ها، در ادامه قابل مشاهده است. پس، لطفا ادامه بدهید.1- بازاریاب تبلیغات اینترنتی

وب سایت دستچین در نظر دارد در راستای توسعه فعالیت خود و افزایش فروش خدماتی که از طریق وب سایت قابل ارائه هستند با تعدادی از افراد فعال یا علاقمند به حوزه دام و طیور و آبزیان از سراسر کشور همکاری نماید.

ما به همکاران جدیدی نیاز داریم که بتوانند خدمات قابل ارائه توسط دستچین را به شرکت ها و تولیدکنندگان مرتبط با دام و طیور و آبزیان، کشاورزان، باغداران و ... در شهر محل سکونت خود معرفی نمایند.

 

خدماتی که در حال حاضر توسط دستچین قابل ارائه بوده و می توان آن ها را با کمک همکاران جدید به شرکت ها و تولیدکنندگان معرفی نمود، فعلا شامل موارد زیر است:

انجام تبلیغات در وب سایت دستچین

معرفی وب سایت دستچین به شرکت ها و تولیدکنندگان مرتبط و راهنمایی ایشان جهت انجام تبلیغ در وب سایت (مشاهده قیمت های تبلیغات در دستچین)

ثبت مشخصات در لیست شرکت ها

دعوت از شرکت ها و تولیدکنندگان مرتبط جهت معرفی و درج مشخصات و اطلاعات تماس خود در لیست شرکت ها (مشاهده لیست شرکت ها)

فروش محصولات در فروشگاه دستچین

معرفی فروشگاه دستچین به تولیدکنندگان و شرکت ها و راهنمایی ایشان جهت ارائه و فروش محصولات خود در این بخش (مشاهده فروشگاه دستچین)

 

خدمات ذکر شده فوق، با توجه به تخصصی بودن فعالیت دستچین می تواند برای شرکت ها و تولیدکنندگانی که در این حوزه فعال هستند بسیار مناسب و کاربردی باشد.

لذا، یک معرفی کامل و حرفه ای از این خدمات به احتمال بسیار زیاد منجر به استفاده از آن ها توسط شرکت ها و تولیدکنندگان خواهد شد.

پس اگر با اشخاص و شرکت های فعال در این زمینه آشنا و مرتبط هستید، پیشنهاد می کنیم همکاری با دستچین را تجربه کنید. حتی اگر فقط با یک شرکت ارتباط دارید.

مطمئنا همکاری سودمندی خواهد بود. :)
تماس بگیرید: 34431581 / 34437063 (026)