Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 9725
  • بازدید دیروز: 13158
  • بازدید کل: 32339957

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 808 نفر
خواندنی

روش‌های شناسایی ماهی تازه هنگام خریدروش‌های شناسایی ماهی تازه هنگام خرید

نشانه‌هایی مانند شفافیت قرنیه چشم و فرو نرفتگی چشم ماهی، شل نبودن گوشت، آبشش قرمز و شفاف و... از نشانه‌های ماهی تازه است که در حین خرید باید به آن‌ها توجه شود و طبق تاکید سازمان شیلات ایران ...ادامه »


اخبار شرکت های دام و طیور و آبزیان

خانه طیور: اینجا همه پیشنهادها نارنجیه!

بنا بر گفته مدیران خانه طیور، این مجموعه موفق شده علاوه بر کیفیت، در زمینه قیمت تمام شده محصولات نیز حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. به طوری که خانه طیور علاوه بر ایران، حتی به بازارهای جهانی نیز چشم دارد.

خانه طیور: اینجا همه پیشنهادها نارنجیه!

توجه: این خبر در تاریخ 27 اسفند 1391 توسط دستچین بازنشر شده است.

تاریخ اصلی انتشار این خبر 21 آبان 1391 می باشد.

"خانه طیور" یکی از شرکت کنندگان یازدهمین نمایشگاه دام و طیور تهران بود که حضوری بسیار چشمگیر داشت و حامی مالی برگزاری نمایشگاه یازدهم نیز بود.

این مجموعه در زمینه مشاوره، اجرا و راه اندازی سالن های مرغداری فعال بوده و محصولاتی مانند سیستم کنترل محیطی، دریچه ورودی هوا، سیستم دانخوری و ... را نیز ارائه می نماید.

"خانه طیور" در واقع نام تجاری است که "گروه تولیدی کرمانی" از آن، جهت ارائه محصولات خود استفاده می کند.

هسته اولیه گروه تولیدی کرمانی، در سال 1345 شکل گرفته و با تولید انـواع سیستم های تهویـه صنعتی (از جملـه تهویـه سالـن مرغداری) شروع به فعالیت نموده است. اگرچه در ادامه، علاوه بر پیشرفت در تولید محصولات اولیه، انواع محصولات مرتبط دیگر را نیز به سبد محصولات خود اضافه نموده است.

ضمن این که بنا بر گفته مدیران خانه طیور، این مجموعه موفق شده علاوه بر کیفیت، در زمینه قیمت تمام شده محصولات نیز حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. به طوری که خانه طیور علاوه بر ایران، حتی به بازارهای جهانی نیز چشم دارد.

آقای پیام کرمانی مدیر خانه طیور

آقای پیام کرمانی: مدیر خانه طیور

چشم اندازی که با دارا بودن تجربه حدود پنجاه ساله این مجموعه و همچنین حضور یک مدیر جوان که قطعا با محصولات و تکنولوژی های روز در این زمینه آشنایی دارد می تواند قابل دسترسی باشد.

توضیح: "اینجا همه پیشنهادها نارنجیه!" جمله ای است که بر روی یکی از بروشورهای این مجموعه که در طول دوره برگزاری نمایشگاه به بازدیدکنندگان داده می شد، درج شده بود.ارسال نظر

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.


(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)