Loading...
فروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاو
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 7652
  • بازدید دیروز: 18432
  • بازدید کل: 33867740

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

فروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاوفروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاو

پودر خرمای پر انرژی و کاملا خشک جهت استفاده در جیره غذایی انواع دام پرواری (گاو و گوسفند) و مناسب جهت استفاده در فرمولاسیون کارخانجات تولید خوراک دامادامه »


اخبار شرکت های دام و طیور و آبزیان

هر کجا آهن باشد پاپکو مگنت هم هست.

ضایعات فلزی شامل میخ، پیچ، خرده فلز و ... ممکن است به هر روش پیش بینی شده یا نشده ای وارد مواد اولیه شده و به دستگاه ها آسیب برسانند و یا این که استفاده از محصول نهایی مانند خوراک دام را برای حیوان خطرناک کنند.

هر کجا آهن باشد پاپکو مگنت هم هست.

توجه: این خبر در تاریخ 27 اسفند 1391 توسط دستچین بازنشر شده است.

تاریخ اصلی انتشار این خبر 22 آبان 1391 می باشد.

یکی از شرکت کنندگان منحصر به فرد یازدهمین نمایشگاه دام و طیور تهران، شرکت پاپکـو مگنت (PAPKO MAGNET) بود. این شرکت که تاسیس رسمی آن به حدود سال 1383 باز می گردد در زمینه تولید تجهیزات مغناطیسی و آهن ربا جهت جداسازی ضایعات فلزی از مواد اولیه فعالیت دارد.

این ضایعات فلزی شامل میخ، پیچ، خرده فلز و ... که ممکن است به هر روش پیش بینی شده یا نشده ای وارد مواد اولیه شده باشند می گردد. اما در هر صورت وجود این ضایعات در مواد اولیه ای که توسط تولیدکنندگان مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند برای ایشان خسارات بزرگی را به همراه داشته باشد.

 

پاپکـ مگنت تولید کننده تجهیزات مغناطیسی

به گفته آقای حسینی مدیر بخش مهندسی فروش شرکت، این خسارت ها ممکن است متوجه دستگاه های تولیدی باشد که مواد اولیه وارد آن ها می شوند. که در این صورت ممکن است دستگاه آسیب ببیند.

 

اما در عین حال این امکان هم وجود دارد که در صورت استفاده نکردن از جداکننده های فلز، محصول تولیدی یک شرکت دارای چنین ناخالصی هایی شود. در این صورت، با فرض این که محصول تولید شده خوراک دام و طیور باشد، باعث آسیب زدن به حیوانی خواهد شد که از آن خوراک استفاده می کند.

به گفته آقای حسینی، دستگاه های تولیدی پاپکـو مگنت می توانند با قرار گرفتن پیش از پلت، میکسر، آسیاب و ... تضمین کننده عدم وجود هرگونه فلز در محصول نهایی و باعث افزایش کیفیت تولیدات شرکت ها شوند.

 

آقای حسینی افزودند که دستگاه های تولیدی این شرکت در دو نوع اصلی جداکننده و جا به جا کننده هستند. جداکننده ها همانطور که پیش از این ذکر شد جهت پیش گیری از آسیب به دستگاه ها و افزایش کیفیت تولیدات استفاده می شوند. اما جا به جا کننده ها که بیشتر در صنایعی مانند تولید فولاد از آن ها استفاده می شود وضعیت متفاوتی دارند.

ایشان جهت توصیف بزرگی و تنوع صنایعی که ممکن است محصولات این شرکت برایشان مورد نیاز و قابل استفاده باشد گفتند: هر جا آهن باشد ما هم هستیم.

 

همچنین طی اظهار نظری دیگر، سرکار خانم بشیری، از کارکنان بخش فروش این شرکت که به صورت تخصصی در حوزه دام و طیور فعالیت می کنند، این نمایشگاه را به نسبت نمایشگاه های قبلی کم رونق توصیف کردند.

ایشان در پاسخ به درخواست ما جهت پیش بینی چشم انداز و آینده این صنعت، تعداد بازدیدکننده های پاپکـو مگنت در این دوره از نمایشگاه را نسبت به دوره های قبلی کمتر دانسته و دلیل اصلی آن را نیز مشکلات اقتصادی عنوان نمودند.

 

به گفته ایشان، این کاهش نشانه خوبی نیست. مخصوصا که ممکن است در آینده، پاپکو مگنت نیز به دلیل این که بخش هایی از مواد اولیه مورد استفاده در دستگاه های آن وارداتی است ناگزیر از افزایش قیمت دستگاه های خود باشد که در این صورت مشکل دوچندان خواهد شد.
ارسال نظر

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.


(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)