Loading...
فروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاو
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 1921
  • بازدید دیروز: 13972
  • بازدید کل: 34281108

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

فروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاوفروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاو

پودر خرمای پر انرژی و کاملا خشک جهت استفاده در جیره غذایی انواع دام پرواری (گاو و گوسفند) و مناسب جهت استفاده در فرمولاسیون کارخانجات تولید خوراک دامادامه »


اخبار شرکت های دام و طیور و آبزیان

کارخانه تولید خوراک دام میعاد گناباد تعطیل شد

دومین شهرک صنعتی فعال خراسان رضوی به دلیل کمبود نقدینگی در بخش واحدهای تولیدی در آستانه تعطیلی قرار گرفته است.

کارخانه تولید خوراک دام میعاد گناباد تعطیل شد

در شرایطی که واحدهای تولیدی این شهرک صنعتی یکی پس از دیگری تعطیل می شود، این بار نوبت به کارخانه تولید خوراک دام میعاد رسید که از واحدهای نمونه این شهرک طی سال های گذشته بود.

یک فرد آگاه در این زمینه به خبرنگار ما گفت: واحدهای تولیدی شهرک صنعتی گناباد به دلیل کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش یکی پس از دیگری تعطیل می شود. وی که خواست نامش ذکر نشود با اشاره به تعطیلی کارخانه تولید خوراک دام میعاد در این شهرک صنعتی گفت: بیش از ۲ ماه است این کارخانه تعطیل شده است و ۴۰ کارگر آن نیز بیکار شده اند.

این فرد ادامه داد: گرانی بیش از حد مواد اولیه تولید و بالا رفتن هزینه ها از یک سو و فروش غیرنقدی مواد تولیدی و خرید نقدی مواد مورد نیاز تولید از سوی دیگر موجب تعطیلی این واحد تولیدی شده است. وی ادامه داد: این کارخانه قبل از اجرای هدفمندی یارانه ها در ۳ شیفت کاری مشغول تولید بوده و در هر شیفت ۱۰۰ تن تولید داشته است. وی با اشاره به تعطیلی کارخانه لبنی وابسته به همین شرکت که آماده تولید است، گفت: این واحد تولیدی نیز که برای ۱۰ نفر امکان اشتغال زایی دارد، به دلیل نبود نقدینگی تعطیل شد.

وی نقدینگی مورد نیاز برای راه اندازی این واحد تولیدی را حدود ۴۰۰ میلیون تومان برآورد کرد و گفت: کارخانه تولید خوراک دام میعاد نیز برای راه اندازی مجدد به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نقدینگی در یک گردش ۲۴ روزه کاری نیاز دارد که از توان شرکت خارج است و حمایت دولتی را می طلبد.ارسال نظر

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.


(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)