Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 10494
  • بازدید دیروز: 21894
  • بازدید کل: 29969584

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 794 نفر
خواندنی

فروش روغن هسته انار، (ضد پیری پوست، جوان کننده پوست)فروش روغن هسته انار، (ضد پیری پوست، جوان کننده پوست)

Production and sales of pomegranate seed oil خواص معجزه آسای روغن هسته انار تهیه شده توسط دستگاه کلدپرس: جوان کننده پوست، ضد پیری پوست، ضد چروک پوست، ترمیم ترک های پوست، لایه برداری از پوست، ضد اگزما، تقویت کننده موی سر، ضد سرطان سینه، کاهش دهنده اثر یائادامه »


اخبار شرکت های دام و طیور و آبزیان

ارائه مشاوره در مدیریت اقتصادی دامداری

تغییر جیره غذایی به موازات رشد دام و متناسب با اتفاقات جدید در یک دامداری موفق یک ضرورت است. عوامل تهدیدکننده یک دامداری همواره در حال تغییرند و تحت تاثیر عوامل متعددی قراردارند و لازم است تا مدیریت دامداری بسرعت بهترین تصمیمات را برای کنترل آنها اخذ کند.

ارائه مشاوره در مدیریت اقتصادی دامداری

ضرورت تغییر روش دامداران مناطق روستایی در مدیریت تغذیه دامداری

تغذیه صحیح و مناسب به مدیریت اقتصادی دامداری گره خورده است

(دستچین در کنار مشاوره، تامین کنسانتره دامداری را پوشش می دهد)

شماره تماس: 09125279895

طی دهه گذشته، وقوع دوره خشکسالی گسترده و همزمانی آن با شرایط بد اقتصادی ناشی از تحریمهای اقتصادی توسط دشمنان این سرزمین باعث گردیده تا عرصه بر صنعت دامپروری کشور بسیار تنگ شده و تعداد زیادی از دامپروران خرده پای کشور از چرخه تولید خارج شوند. این اتفاق نامبارک بخش گسترده ای از حوزه مولد و خودکفای کشور را که عموما در مناطق روستایی و حاشیه شهرهای کوچک واقع بودند دچار خسارتهای پی در پی کرد و بناچار غالب آنها از ادامه فعالیت تولیدی کوچکشان انصراف دادند، این روند خطرناک همچنان ادامه دارد و هم اکنون نیز در حال دربرگرفتن دامداریهای متوسط کشور است.

پوشیده نیست که حیات اقتصادی دست اندرکاران این صنعت به استمرار بقاء و رونق اقتصادی دامداران گره خورده است، پس هر یک از ما فعالان این صنعت ناگذیر هستیم تا نه تنها مانع زیان دهی، بلکه باعث به سودرسانی و استمرار سوددهی هریک از عوامل تولیدکننده مشترک در این حوزه باشیم.

عوامل فنی بازدارنده رشد واحدهای دامپروری همواره در حال تغییر بوده و تحت تاثیر عوامل بی شماری قرار دارند که همواره باید در کوتاهترین زمان بهترین تصمیمات برای به کنترل درآوردن آنها اخذ شود. در این راستا شرکت دستچین (تولیدکننده کنسانتره دامی)، گروهی از متخصصین دلسوز و باتجربه علوم دامپروری و دامپزشکی را گردهم آورده است که آماده ارائه مشاوره و خدمات رسانی به دامداران تحت پوشش این مجموعه هستند. متخصصین این گروه با بازرسیهای منظم از دامداریها به آسیب شناسی عوامل فنی که باعث تنزل بازدهی در دامداری می شوند پرداخته و همزمان راهکارهای عملی مناسبی را جهت رفع آنها ارائه می کنند.

خدمات قابل ارائه گروه:

ارائه مشاوره در مدیریت اقتصادی دامداری و ارائه راهکارهای مدیریت تغذیه گاو و گوسفند (کنسانتره و علوفه)

ارائه مشاوره در مدیریت اقتصادی دامداری و ارائه راهکارهای مدیریت افزایش بازدهی شیر و گوشت

ارائه مشاوره در مدیریت اقتصادی دامداری و ارائه راهکارهای مدیریت کاهش هزینه های دارو و درمان

ارائه مشاوره در مدیریت اقتصادی دامداری و ارائه راهکارهای مدیریت تلقیح، آبستنی و زایش در گاو و گوسفند

ارائه مشاوره در مدیریت اقتصادی دامداری و ارائه راهکارهای مدیریت رشد و پرورش گوساله

ارائه مشاوره در مدیریت اقتصادی دامداری و ارائه راهکارهای مدیریت پرواربندی گوساله نرنظرات

 


  • سلام دوست عزیز مشکل الان موجود ما در دامپروری نیاز به مشتری داریم که مستقیم گوشت ما رو ی سازمان ی قصاب بخره اونم موجود نیس الان هم بازار به هر کسی نمیشه اعتماد کرد گوسفند های ما الان دست دلالان میچرخه نمیدونیم چکار کنیم جایی هم بلد نیستیم اعتماد کنیم گوشت بدیم بهشون ممنون میشم اگه جایی معتبر سراغ داری نقدینگی هست آشنا کنی جبران میتونم بکنم درصد شراکت هم هستم گوشت بره بدیم پولشو دم دست بگیریم از آذربایجان غربی مزاحم شدم شماره تلفنم 09146215955

ارسال نظر

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.


(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)