Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 2281
  • بازدید دیروز: 17741
  • بازدید کل: 29891973

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 794 نفر
خواندنی

احتمال ابتلاء به سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری 5 بار کمتر استاحتمال ابتلاء به سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری 5 بار کمتر است

کود و مهم تر از آن باکتری های موجود در آن از سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری جلوگیری می کند. بر اساس گزارش یک مجله محیط زیستی، این باکتری ها آنقدر موثرند که موجب شد 1561 گاودار ایتالیایی 5 بار کمتر از همتاهای محلی شان به سرطان ریه مبتلا شوند.ادامه »


مقالات دام

بیماری یون می تواند از طریق ماسه های بازیافتی منتقل شود

محققان دانشگاه میشیگان گزارش نمودند از به کار بردن ماسه بازیافتی به عنوان بستر برای گوساله های جوان و تلیسه ها اجتناب کنید.

بیماری یون می تواند از طریق ماسه های بازیافتی منتقل شود

محققان دانشگاه میشیگان گزارش نمودند از به کار بردن ماسه بازیافتی به عنوان بستر برای گوساله های جوان و تلیسه ها اجتناب کنید چون موجب مواجه شدن این گروه حساس با بیماری یون می شود. محققان این نتیجه را از 39 نمونه به دست آمده در 13 بازدید از 2 گله مبتلا به بیماری یون به دست آوردند. در هر بازدید از توده ها، قبل و بعد از جداسازی و حوضچه نمونه برداری می شد. گزارشات سپتامبر 2007 کارورزان انجمن علوم گاو شیری آمریکا اعلام کرد که از بیش از 90 درصد نمونه ها، یون جدا شده است ولی 10 درصد هنوز آلوده به یون می باشند.
نظرات

 ارسال نظر

* لطفا فقط مرتبط با مطلب فوق نظر بدهید. در غیر این صورت ممکن است نظرتان منتشر نشود.

* آدرس ایمیل شما توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.


(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)