شرکت زرین خاک قائن

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

شرکت زرین خاک قائن (خراسان رضوی)

by
Published: ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ (10 ماه ago)
ایمیل
zarinkhakghayen@gmail.com
وب سایت
http://zarinkhak.com/
استان
خراسان رضوی
دفتر مرکزی
مشهد، بلوار هنرستان، هنرستان 33، کوچه شاهد، پلاک 14
تلفن
38941414-38941515 (051)

تولید کننده تخصصی توکسین بایندر و پلت بایندر (بنتونیت فرآوری شده)

اطلاعات بیشتر

شرکت زرین خاک قاین در سال 1385 با کسب مجوز از وزارت صنایع و معادن در زمینی به مساحت بیش از 12000 متر مربع و حدود 2000 مترمربع زیربنا و با استفاده از 2 خط تولید آسیاب سپراتور با هدف تولید و فرآوری مواد معدنی میکرونیزه وسوپر میکرونیزه پا به عرصه تولید گذاشت. این شرکت با کشف معادن بنتونیت با درصد خلوص بالا در استان خراسان جنوبی که مرکز بنتونیت کشور می باشد و استفاده از خطوط تولید مجهز و انجام طرح های تحقیقاتی متعدد با همکاری دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر کشور، توانسته است گام بلندی در جهت تامین نیاز بازار داخلی و کاهش واردات مکمل های معدنی خوراک دام و طیور و آبزیان برداشته و زمینه را برای صادرات این محصولات به سایر کشورها نیز فراهم نماید.

این شرکت درطرح توسعه خود در سال 1389 با اضافه نمودن یک خط تولید تمام اتوماتیک ریموند(REYMOND) به کارخانه، ضمن افزایش چشمگیر میزان تولید خود و کاهش قیمت تمام شده محصول تولیدی،کیفیت محصولات خود را نیز افزایش داده که این امر موجب استقبال زیاد از این محصولات شده است به نحوی که هر ماهه هزاران تن از این ماده توسط شرکت زرین خاک قاین تولید و به بازار مصرف عرضه می گردد.

بنتونیت استخراجی از معادن این شرکت، پس از انجام آنالیزهای مورد نیاز و تایید کیفیت توسط آزمایشگاه مجهز کنترل کیفی کارخانه، به محل کارخانه حمل شده و پس از طی مراحل فرآوری مخصوص، در کیفیت و دانه بندی های مختلف و در بهترین بسته بندی با نام تجاری زرین بایندر(ZARIN BINDER) به مشتریان گرامی عرضه می شود.ضمن اینکه از تمامی مراحل تولید، نمونه برداری و انجام آزمایشات استاندارد توسط آزمایشگاه کنترل کیفی به جهت اطمینان از کیفیت محصول تولیدی صورت می پذیرد.

زرین بایندر به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و با خلوص بالا و هم چنین فرآوری خاص حرارتی آن، طبق نتایج تحقیقات علمی و به گواه اکثر فعالان بخش دام و طیور کشور ،بهترین نوع بنتونیت فرآوری شده می باشد و از طرفی به دلیل تولید انبوه و مدیریت هزینه در این شرکت (COST LEADERSHIP) و تولید همزمان (JUST IN TIME) با قیمت بسیار مناسب و رقابتی به فروش می رسد.

 
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید