Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 1034
  • بازدید دیروز: 12794
  • بازدید کل: 27467858

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

پرورش گوسفند در ایرانپرورش گوسفند در ایران

در کتاب برهان قاطع آمده است که واژه گوسفند دراوستا به شکل گوسپنتا و در زبان پهلوی به صورت گوسپند به کار رفته و این واژه دوبخشی از دو واژه «گو» به معنی جانور اهلی سودمند و «سپند» یا اسپنتا به معنای مقدس و به طور کلی به معنای جانور اهلی پاک یاد شده است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت وینا توس آریا (خراسان رضوی)

شرکت وینا توس آریا (خراسان رضوی)

تولید کننده پودر گوجه فرنگی، یونجه، قهوه، سیب، مرکبات و انواع خوراک آماده و میکس های خوراک دام و طیور

اطلاعات بیشتر درباره شرکت وینا توس آریا (خراسان رضوی)

کارخانه تولید خوراک دام و خوراک طیور و آبزیان وینا توس آریا (سهامی خاص) در تیر ماه سال 1388 با شماره ثبت اختراع 14647 در مساحتی حدود 7000 متر مربع و با پروانه بهداشتی شماره 091019 از اداره کل محترم دامپزشکی استان خراسان رضوی و پروانه بهره برداری از سازمان محترم صنایع به شماره 10119/6 آغاز بکار نموده است.

در فاز اول، این شرکت بعنوان اولین و تنها تولید کننده انواع مکملهای طبیعی خوراک دام، طیور و آبزیان با استفاده از پیشرفته ترین فنون و تکنولوژی روز اروپا در تبدیل و استفاده بهینه از ضایعات صنایع غذایی و نهادهای کشاورزی، تولید محصولاتی همچون پودر گوجه، پودر سیب، پودر قهوه، پودر مرکبات، پودر لیمو ترش، پودر چغندر، پودر یونجه و ….. رآ آغاز نموده و بسرعت در میان همکاران محترم تولیدکننده خوراک دام، طیور و آبزیان و همچنین پرورش دهندگان انواع دام و طیور نامی آشنا شد.

در فاز دوم با توجه به احساس نیاز شهرستان و همچنین استان، خط تولید کنسانتره و مکملهای خوراک دام، طیور و آبزیان با ظرفیت اسمی روزانه 25000 کیلوگرم تولید راه اندازی گردید.

مدیریت این شرکت همواره با بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد در این مجموعه، به دنبال بهبود بخشیدن و تولید محصولات جدید جهت تغذیه موثر و سالم دام، طیور و آبزیان بوده و امید است با حمایت مراجع و سازمانهای وابسته و همکاری صمیمانه با عزیزان در این بخش تولیدی سهمی در پیشرفت و اعتلای صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان داشته باشد.

محصولات:

– پودر میکس میوه جات

– پودر میوه جات

– پودر گوجه

– پلت یونجه

– پودر سیب

– پودر مرکبات

– پودر لیمو ترش

– پودر قهوه

– کنسانتره دام و طیور

بالا

اطلاعات تماس شرکت وینا توس آریا (خراسان رضوی)

آدرس: مشهد - جاده سنتو، آزادی 91 - نبش سعادت 7 - ساختمان کیمیا فام - واحد 9
تلفن: (051) 36583543 (051) 36583551
فکس: (051) 36583552
ایمیل:  
بالا
بازدید: 5243 بار