Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 16658
  • بازدید دیروز: 21288
  • بازدید کل: 24740632

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 780 نفر
خواندنی

تربیت اسب اصیل ترکمن در منطقه راز و جرگلان به روایت تصویرتربیت اسب اصیل ترکمن در منطقه راز و جرگلان به روایت تصویر

خراسان شمالی پایلوت پرورش اسب اصیل ترکمن در ایران است که روش‌های پرورش و تربیت اسب‌های اصیل ترکمن در منطقه راز و جرگلان این استان سال‌هاست که نسل به نسل از پدران به پسران منتقل می‌شود.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت ترنج طلایی مینودر (استان تهران)

شرکت ترنج طلایی مینودر (استان تهران)

نظام یکپارچه و هماهنگ تولید و توزیع بوقلمون در ایران / وارد کننده محصولات مراقبت کننده سم / ارائه خدمات درمانی دامپزشکی

اطلاعات بیشتر درباره شرکت ترنج طلایی مینودر (استان تهران)

شرکت ترنج طلايی مينودر با تکيه بر اصل مشتری مداری و به کارگيری خلاقيت و دانش تخصصی، اقدام به خلق کارآفرينی در عرصه های مختلف بازرگانی، توليدی، خدماتی و فرهنگی نموده است.

نوآوری در محصولات شرکت و کيفيت در ارائه محصولات و خدمات متنوع، اين شرکت را پس از گذشت يک دهه تلاش هدفمند به شرکتی متفاوت از ديگر شرکت ها تبديل نموده است.

فعاليت های شرکت به گونه ای است که در هر عرصه، اين امور توسط مديران شرکت به طور اختصاصی و کاملا مستقل از يکديگر طراحی، برنامه ريزی و به اجرا در می آيند.

فعاليت های شرکت در بخش های مختلف عبارتند از:

طيور صنعتی (بوقلمون)، دام های بزرگ و صنعتی (گاو، گوسفند و اسب)، دام های کوچک يا حيوانات خانگی، خدمات درمانی دامپزشکی و بخش فرهنگی شرکت که با انتشار (فصلنامه ياکريم) به انجام می رسد.

عنوان "ترنج طلایی مینودر" برگرفته از سه کلمه "ترنج" به معنای میوه بهشتی، "طلایی" به مفهوم ارزشمندی و "مینودر" به معنای در باغ بهشت می باشد.

همچنین "مینودر" در کتب قدیم فارسی، اصطلاحاً بیانگر شهر فرهنگی قزوین بوده است.

شرکت "ترنج طلایی مینودر" در سال 1378 تاسیس شد. از بدو تاسیس، فعالیت های شرکت در راستای اساسنامه آن، در زمینه کشاورزی و دامپروری بوده است. به گونه ای که فعالیت شرکت با واردات محصولات دارویی و لوازم دامپزشکی آغاز و تاکنون نیز بصورت اختصاصی ادامه دارد.

همزمان با تاسیس رسمی شرکت، فعالیت در امر خدمات درمانی دامپزشکی نیز با راه اندازی درمانگاه دامپزشکی ایمان، به فعالیت های بازرگانی شرکت جنبه علمی و عملی تر بخشید.

پس از آن، به دنبال آزاد سازی صنعت طیور کشوردر سال 1381 و وجود پتانسیل های کافی جهت پرداختن به امر پرورش بوقلمون، فعالیت در زمینه تولید بوقلمون آغاز و اینک به ماموریت اصلی شرکت تبدیل شده است.

بالا

اطلاعات تماس شرکت ترنج طلایی مینودر (استان تهران)

نام مدیر: ترنج طلایی مینودر
آدرس: تهران - خیابان شریعتی، روبروی خیابان ملک، خیابان مقدم، پلاک 61 - واحد 12
تلفن: (021) 77526352
فکس: (021) 77645500
ایمیل:  
سایت: http://www.paradiseturkeys.com/
بالا

فرم تماس با شرکت ترنج طلایی مینودر (استان تهران)

بالا
بازدید: 4232 بار