Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 11826
  • بازدید دیروز: 17178
  • بازدید کل: 22827316

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 766 نفر
خواندنی

ظرفیت های خوزستان در پرورش شترمرغظرفیت های خوزستان در پرورش شترمرغ

شترمرغ از 2 سالگی شروع به تخمگذاری می کند و در سال 40 تا 70 تخم می گذارد و دمای محدوده زیستی پرورش شترمرغ بین 20- تا 50+ درجه است. از این حیث خوزستان محیط مستعدی برای پرورش شترمرغ به حساب می آید.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت تاپ ماشين طيور (استان تهران)

شرکت تاپ ماشين طيور (استان تهران)

تجهيزات و ادوات مرغداری

اطلاعات بیشتر درباره شرکت تاپ ماشين طيور (استان تهران)

شرکت تاپ ماشین طیور افتخار نمایندگی شرکت ماشین طیور که یکی بزرگترین تولید کنندگان لوازم مرغداری در خاورمیانه است را دارد و هدفش افزایش بهره وری و کاهش هزینه و تلفات در واحدهای مرغداری با معرفی و ارائه تولیدات شرکت ماشین طیور با استفاده از فن آوری و مدیریت روز می باشد. وظیفه ما علاوه بر معرفی تولیدات و خدمات نصب تجهیزات در واحدهای مرغداری، تلاش در به روز نمودن و انتقال تکنولوژی جدید از طریق ارتباط با واحدهای مرغداری برای رسیدن به کارآیی و بهره وری بالا است. با کمک دانش فنی و سیستم های اطلاعاتی پیشرفته این شرکت قادر است تا مطالعات فنی و اقتصادی طرح های مرغداری را از ابتدا تا زمان بهره برداری انجام دهد. طراحی و ساخت سالن های پیش ساخته، پرورش و نگهداری طیور و سیستم های تهویه و خنک کننده و گرمایش سالن و سازماندهی بخش های فنی، مالی و خدماتی واحدهای پرورش مرغ گوشتی و تخمگذار و مادر و تامین کلیه مایحتاج یک واحد کاملا مدرن و مجهز به سیستم روز از مهمترین خدمات قابل عرضه این شرکت است.

بالا

اطلاعات تماس شرکت تاپ ماشين طيور (استان تهران)

آدرس: تهران - خیابان آزادی، نرسيده به خیابان آذربايجان، نبش كوچه مسعود، پلاک 28- واحد 4
تلفن: (021) 66861690
فکس: (021) 66861692
ایمیل:  
بالا

فرم تماس با شرکت تاپ ماشين طيور (استان تهران)

بالا
بازدید: 582 بار

پیغامهای دریافت شده