Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 6596
  • بازدید دیروز: 28130
  • بازدید کل: 25513710

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 783 نفر
خواندنی

خطرات مداخلات پیش از موعد در امر زایمان گاوخطرات مداخلات پیش از موعد در امر زایمان گاو

سومین مرحله در زایمان طبیعی گاو و یا تلیسه خروج جفت می باشد. بنابراین زمانی که جفت دفع نمی شود همیشه دلیلی برای آن وجود دارد. چنانچه به هر دلیلی جفت 12 ساعت پس از زایمان خارج نشود به این مورد جفت ماندگی می گویند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

آزمایشگاه دامپزشکی تهران آزما (استان تهران)

آزمایشگاه دامپزشکی تهران آزما (استان تهران)

آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی حیوانات خانگی در تهران

اطلاعات بیشتر درباره آزمایشگاه دامپزشکی تهران آزما (استان تهران)

آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی تهران آزما مجهز به سیستم رادیولوژی دیجیتال در دامپزشکی کشور بوده که با امکانات منحصر به فرد خود، آماده ایجاد تحولی شگرف در علوم تصویر برداری تشخیصی دامپزشکی می باشد. انجام خدمات سونوگرافی با استفاده از سیستم پیشرفته سونوگرافی معمولی، داپلر رنگی، داپلر قدرتی، داپلر طیفی و اکوکاردیوگرافی، از دیگر امکانات ارائه شده برای اولین بار در بخش خصوصی دامپزشکی کشور می باشد.

در مرکز تشخیصی دامپزشکی تهران آزما، خدمات تشخیصی دامپزشکی حیوانات خانگی نظیر سگ، گربه، پرندگان، خرگوش، هامستر و ... به بخش های درمانی دامپزشکی و صاحبان حیوانات، با پیشرفته ترین تجهیزات و کادر تخصصی مجرب ارائه می گردد.

هدف اصلی این مجموعه، کمک در تشخیص عوارض و بیماریهای حیوانات خانگی با استفاده از تکنیک های پیشرفته تصویربرداری و آزمایشگاهی بوده و به هیچ عنوان خدمات درمانی و پیشگیری بیماریها را انجام نمی دهد.

هماهنگی در ارائه خدمات تصویربرداری MRI و سی تی اسکن نیز گامی بزرگ در امور تشخیصی دامپزشکی و کمک به تشخیص دقیق و درمان صحیح بیماریها توسط دامپزشکان عمومی و متخصصین جراحی و داخلی خواهد بود.

بالا

اطلاعات تماس آزمایشگاه دامپزشکی تهران آزما (استان تهران)

آدرس: تهران - خيابان شهيد باهنر (نياوران)، بعد از چهار راه مژده، بن بست شريعتي، پلاک 2، واحد 1
تلفن: (021) 22739517
فکس: (021) 22739519
ایمیل:  
سایت: http://tehranazma.com/
بالا

فرم تماس با آزمایشگاه دامپزشکی تهران آزما (استان تهران)

بالا
بازدید: 1931 بار