Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 21154
  • بازدید دیروز: 23378
  • بازدید کل: 25471779

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 782 نفر
خواندنی

نگرانی سازمان بهداشت جهانی از تغيير نحوه انتقال آنفلوانزای مرغینگرانی سازمان بهداشت جهانی از تغيير نحوه انتقال آنفلوانزای مرغی

دو تيم پزشکی مختلف در هلند و آمريکا توانسته اند با تغيير ساختار ويروس آنفلوانزای مرغی، شيوه جديدی از انتقال سريع اين بيماری در ميان پستانداران و به ويژه انسان ها کشف کنند و اين مسئله نگرانی شديد سازمان بهداشت جهانی را به دنبال داشته است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت طلای سفید گنبد (استان گلستان)

شرکت طلای سفید گنبد (استان گلستان)

روغن و کنجاله انواع دانه های روغنی (سویا، کلزا، آفتابگردان)

اطلاعات بیشتر درباره شرکت طلای سفید گنبد (استان گلستان)

شرکت طلای سفید گنبد مجموعه صنعتی است که در حال حاضر شامل دو بخش اصلی است.

بخش اول این شرکت سیلوهای نگهداری گندم و غلات با ظرفیت 80 هزار تن میباشد که قادر است 8 درصد از گندم تولیدی استان گلستان به ویژه گندم تولید شده درشهرستانهای مینودشت، کلاله، آزادشهر، گالیکش و گنبد را از کشاورزان تحویل گرفته و ذخیره کند. از آنجایی که استان گلستان با بسامد تولید 850 تا 1050 هزار تن در سالیان اخیر همواره حداکثر بین 50- 40 درصد گندم تولیدی خود را در صنایع داخل استان خرد کره و مابقی بصورت خام به سایر استان ها فرستاده شده است. این واحد می تواند هم از حجم ترافیک بسیار بالای حمل و نقل گندم در مسیر های مواصلاتی استان به مناطق پر جمعیت کاسته و هم به علت استفاده از تجهیزات مدرن در فرایند تخلیه و سایر تجهیزات مرتبط در فرایند ذخیره سازی، به حفظ کیفیت و ماندگاری این برکت الهی کمک نماید.
بخش دوم شرکت واحد روغن کشی از دانه های روغنی به روش اکستراکشن است. دانه های روغنی مهمترین منبع تامین انرژی در تغذیه انسان تلقی می شود و هرگرم چربی 9 کالری انرژی دارد و مصرف سرانه روغن در حال حاضر 14 کیلو گرم می باشد و کمتر از 10 درصد روغن مورد نباز کشور از داخل و مابقی از خارج وارد می شود و دولت جهت ایجاد امنیت غذایی افزایش سطح زیر کشت دانه های روغنی را در یک برنامه بلند مدت به منظور رسیدن به خود کفایی در برنامه های استراتژیک خود قرار داده است. این واحد قادر است روزانه 500 تن دانه سویا و 500 تن دانه کلزا و آفتابگردان را وارد چرخه ی تولید نموده و پس از استخراج روغن توسط حلال، باقیمانده دانه را پس از پخت و سرد کردن و حذف آنزیم های غیر تغذیه ای(ممانعت کننده ها) تبدیل به کنجاله سویا، کلزا و آفتابگردان جهت مصارف انسانی و کارخانجات تولید خوراک دام و طیور و آبزیان کند.
محصولاتی که اکنون در مجتمع طلای سفید تولید می شود به شرح زیر است:
1- روغن خام (سویا، کلزا و آفتابگردان) مورد استفاده در واحدهای تصفیه و تولید روغن خوراکی به ظرفیت 30 هزار تن در سال
2- انواع کنجاله دانه های روغنی (کنجاله سویا، کنجاله کلزا و کنجاله آفتابگردان) مورد استفاده کارخانجات تولید خوراک دام و طیور به ظرفیت 120 هزار تن در سال
ویژگی منحصر به فرد این واحد توانایی جداسازی کامل پوست از دانه و تولید کنجاله 49 درصد پروتئین و کمتر از 2 درصد فیبر به سفارش مشتری است.

بالا

اطلاعات تماس شرکت طلای سفید گنبد (استان گلستان)

آدرس: گنبد کاووس - کیلومتر 18 جاده انجمن اسب دوانی به کلاله، نرسیده به دهستان ینقاق
تلفن: (017) 35844546 (017) 35844547
فکس: (017) 35844323
ایمیل:  
سایت: http://tsgco.ir/
تلفن کارخانه: 97 الی 35844196 - 017
تلفن تهران: 88202623 - 021
بالا
بازدید: 4708 بار