Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 22557
  • بازدید دیروز: 22450
  • بازدید کل: 28953163

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

شش توصیه مهم در مدیریت پرورش گوسالهشش توصیه مهم در مدیریت پرورش گوساله

در مدیریت پرورش گوساله رعایت کردن شش توصیه بسیار مهم در روزهای ابتدایی پس از تولد باعث می شود تا در مراحل بعدی پرورش گوساله با مشکلات بسیار کمتری مواجه شده و آینده درخشانی در انتظار گوساله های ارزشمند شما باشد.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

كشتارگاه صنعتی طیور سيمرغ هرم (خراسان رضوی)

كشتارگاه صنعتی طیور سيمرغ هرم (خراسان رضوی)

كشتارگاه صنعتی طيور

اطلاعات بیشتر درباره كشتارگاه صنعتی طیور سيمرغ هرم (خراسان رضوی)

کشور پهناور ایران در طول تاریخ همواره سروش تمدن های تاثیر گذار بوده است. ما نیز در راستای اعتلا و احیای این دیرینه ژرف، با تلاش و اتکا بر عنایات و الطاف خداوندی و امکانات و توانمندی های خود اقدام به ایجاد گروهی کردیم تا با تکیه بر دانش روز الگویی از نوآوری، فرهنگ سازی، پشتکار، عزم و عظمت ملی باشد.

«گروه هرم طلایی» متشکل از چندین شرکت در زمینه­ های مختلف و متنوع نظیر کشاورزی، دامپروری، صنعت و بازرگانی، با توسعه روزافزون و با انگیزه­ ی قوی وطن­ دوستی، در راه اعتلای ایران عزیز و تکمیل حلقه­ های زنجیره «از مزرعه تا سفره» کمر همت بسته است.

این گروه فعالیت خود را از سالیان دور در شهرستان نیشابور آغاز کرده است. خط­ مشی مدیریتی آن ارتقای توأم شاخص­ های علمی، فن­ آوری، فرهنگی، اخلاق اجتماعی و حرفه ­ای، با اتکا بر رهنمود مدیریت عامل «بهتر بودن، راهی است که پایان ندارد» است. بر این اساس، دستیابی به سطوح عالی استاندارد در تمامی زمینه­ های مرتبط با تولید و بهبود مستمر کیفیت و تشکیل حلقه تنگاتنگ دانشگاه ـ صنعت ـ مؤسسات قانونی و اجرایی را در حدود ملی و بین­ المللی در دستور کار خود قرار داده است.

بالا

اطلاعات تماس كشتارگاه صنعتی طیور سيمرغ هرم (خراسان رضوی)

آدرس: نیشابور - بلوار آزادگان
تلفن: (021) 22073171 (021) 22073172 (021) 22073173
فکس: (021) 22376406
ایمیل:  
بالا

فرم تماس با كشتارگاه صنعتی طیور سيمرغ هرم (خراسان رضوی)

بالا
بازدید: 1933 بار