Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 5925
  • بازدید دیروز: 15472
  • بازدید کل: 27874672

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

پرورش ماهی در قفسپرورش ماهی در قفس

امروزه در بسیاری از نقاط جهان بیش از 130 گونه ماهی و حدود 12 گونه میگو درون محیط های محصور پرورش داده می شود. در كشور ایران نیز از سال 1372 پرورش ماهی در محیط های محصور به نحوی آغاز شده است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت شيروان كاردبرد (خراسان رضوی)

شرکت شيروان كاردبرد (خراسان رضوی)

توليد مقوا، جعبه های بسته بندی، توانايی چاپ افست 4 رنگ

اطلاعات بیشتر درباره شرکت شيروان كاردبرد (خراسان رضوی)

شرکت تولیدی صنعتی شیروان کاردبرد در سال ۱۳۷۶ به منظور تولید انواع مقوا از بازیافت کاغذ باطله تاسیس گردید.

این شرکت با بیش از ۱۹ سال تجربه در تولید انواع مقوا با نام تجاری نوبرگ سلولز و با بهره گیری از آخرین دستاورد های علمی افتخار دارد بعنوان اولین واحد دریافت کننده پروانه کاربرد علامت استاندارد در شرق کشور در خدمت صنعت بسته باشد.

انبوه واردات کاغذ و مقوا و توسعـــه این صنعت در سایر استانها، مدیران شیروان کاردبرد را برآن داشت تا با هدف کسب سهم مناسبی از بازار بسته بندی استان پهنـاور خراسان بزرگ، از همــان ابتدا با بهره گیری از نیروهـــای متخصص دانشگاهی و مجرب، برای ارتقای کیفیت محصولات تولیدی بکوشـد که این راهبرد منجر به اجرای چندین طــرح توسعه در این مجموعه تولیدی گردید.

پیشنهاد ایجاد و مشارکت در تدوین استاندارد تولید مقوای بهداشتی از افتخارات اوایل دهه ۸۰ شرکت شیروان کاردبرد می باشد که حاصل آن اخذ اولین استاندارد تولید مقوای بهداشتی در شرق کشور است.

تولید با کیفیت و رقابتی با نمونه های مشابه وارداتی از دیگر افتخارات شیروان کاردبرد است که حاصـل این تلاش، چندین سال انتخاب شیــروان کاردبرد بعنوان واحد نمونه صنعتـی و همچنین واحد نمونه منتخب اداره بهداشت و نظارت بر مــواد غذایی بوده است.

دسترسی به محصول باکیفیت قابل چاپ افست در سالهای پایانی دهه ۸۰ این فرصت را برای شیروان کاردبرد فراهم نموده تا ضمن ایجاد تنوع در محصولات تولیدی، طیف گسترده ای از تولیدکنندگان محصولات صنعتی و غذایی کشور مخاطب اصلی این واحد قرار گیرند.

در سال 1391 طرح توسعه کارخانه به منظور ایجاد فرآیند چاپ و بسته بندی کلید خورد. ابتدا با نصب یک دستگاه افست ۱۰۰×۷۰ دورنگ و تجهیزات جانبی فعالیت چاپخــــانه آغاز و با توجه به استقبال مشتریان، در سال ۹۳ یک دستگاه افست ۱۴۰×۱۰۰ چهار رنگ به تجهیــــزات چاپخانه افزوده گردید.

 

- تولید مقوای استاندارد و بهداشتی

- خدمات چاپ افست دو رنگ و چهار رنگ

- جعبه سازی و دایکات به منظور اریه خدمات تکمیلی و کوتاه کردن مسیر سفارش مشتری تا دریافت محصول نهایی و حذف واسطه ها


بالا

اطلاعات تماس شرکت شيروان كاردبرد (خراسان رضوی)

نام مدیر: سعيد بالازاده
آدرس: مشهد - کیلومتر ۱۵ جاده مشهد به کلات، شهرک صنعتی مشهد (کلات)، قطعات ۶۳ و ۶۴
تلفن: (051) 32453318 (051) 32453319 (051) 32453072
فکس: (051) 32453073
ایمیل:  
سایت: http://www.shcb.ir/
بالا

فرم تماس با شرکت شيروان كاردبرد (خراسان رضوی)

بالا
بازدید: 5626 بار