Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 12272
  • بازدید دیروز: 20534
  • بازدید کل: 31300213

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 801 نفر
خواندنی

خطر استفاده از آنتی‌ بیوتیک در مرغداری‌ هاخطر استفاده از آنتی‌ بیوتیک در مرغداری‌ ها

بنیاد حفاظت از طبیعت و محیط زیست آلمان خواستار توقف استفاده از آنتی‌ بیوتیک در مرغداری‌ های این کشور شده است. مصرف مداوم آنتی‌ بیوتیک موجب رشد باکتری‌های مقاوم در گوشت مرغ می‌شود. این باکتری‌ها برای انسان خطرناک هستند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت دامداری شیر و دام بنیاد واحد نطنز(استان اصفهان)

شرکت دامداری شیر و دام بنیاد واحد نطنز(استان اصفهان)

پرورش گاو شیری، تلیسه، گوساله نر و تولید شیر

اطلاعات بیشتر درباره شرکت دامداری شیر و دام بنیاد واحد نطنز(استان اصفهان)

شرکت شیر و دام بنیاد در سال 1364 تأسیس شد. این شرکت زیر مجموعه شرکت هلدینگ کشاورزی و دامپروری پارس بنیاد مستضعفان می باشد و در واحد گاوداری دام اصیل با استفاده از گاوهای شیری رجیستر فعالیت خویش را تداوم بخشید، در سال1387 پروژه واحد گاوداری شیری رحمت آباد واقع در شهرستان نطنز که از واحدهای گاوداری ایجادی است به شرکت ضمیمه گردید.

در آذر ماه سال 1392 واحد گاوداری دام اصیل نیز از این شرکت منفک و به پژوهشکده غذا تحویل شد و حوزه تمرکز فعالیت شرکت به واحد گاوداری رحمت آباد منتقل گردیده است. در حال حاضر این شرکت بعنوان بزرگترین مجموعه گاوداری شهرستان نطنز با تولید روزانه بیش از 75 تن شیر خام با کیفیت بسیار ممتاز و با رکورد سرانه هر راس 39/5 کیلوگرم نقش مؤثری در تأمین شیر سالم کارخانجات لبنی منطقه و کشور ایفا می نماید. تعداد کل دام شرکت 4600 رأس بوده که از این تعداد 4450 رأس دام ماده (حدود 97% کل گله) و تعداد 2200 رأس هم دام مولد می باشد.

برنامه شرکت دامداری شیر و دام بنیاد توسعه واحد گاوداری رحمت آباد با ایجاد جایگاه نگهداری دام و تأمین سایرامکانات مورد نیاز به 3000 رأس دام مولد و تولید شیر روزانه 100 تن می باشد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت دامداری شیر و دام بنیاد واحد نطنز(استان اصفهان)

آدرس: نطنز - کیلومتر 15 جاده قدیم نطنز اصفهان، روستای رحمت آباد
تلفن: (031) 34320311
فکس: (031) 34320312
بالا
بازدید: 7784 بار