شرکت شانه مقوای ایران

تضمین سوددهی

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت شانه مقوای ایران (تهران)

by
Published: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ (2 ماه ago)
استان
تهران
دفتر مرکزی
تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی، ابتدای خیابان خواجه نصیر الدین طوسی، پلاک 356، طبقه 5
تلفن
77600337-88527898-88527899 (021)
فکس
77538051 (021)

شرکت تولید شانه تخم مرغ ایران

اطلاعات بیشتر

شرکت تولید شانه تخم مرغ ایران بطور رسمی از سال 1378 با استقرار و ساخت ماشین آلات جدید و به روز شروع به کار مجدد نمود. ماشین آلات جدید با تکنولوژی جدید و طراحی داخلی به طور کامل به دست توانمند مهندسان ایرانی طراحی و ساخته شد. از مزایای دستگاه سرعت نسبتاً کافی (حداکثر 20 شانه در دقیقه) و کیفیتی دلپذیر در تولید آنها می باشد که حجم تولید بالائی را فراهم آورده است. شرکت تولید شانه تخم مرغ ایران در زمینی به مساحت 15000 متر مربع شامل 1400 متر فضای سر پوشیده و نیز افزون بر 600 متر انبار سر پوشیده، امکاناتی مناسب را جهت تولید هر چه بهتر ظروف مقوائی، داراست. فضای کافی و فعالیت وسیع مدیران سبب گردیده تا این شرکت مواد اولیه و ملزومات کافی برای تولید بدون وقفه انواع محصولات را در طی سال در اختیار داشته باشد که این امر اطمینان بالا و توان اتکای مناسبی را برای مشتریان فراهم می آورد تا قراردادهای بلند مدتی را با این شرکت منعقد سازند. شایان ذکر است که این شرکت توانائی تولید انواع ظروف مقوائی با انواع قالبها را بر حسب سفارش مشتری را دارد. بخش تحقیق و توسعه ( R&D ) این شرکت در حال بررسی های گسترده روی تولید انواع ظروف ضد آب می باشد که به امید خدای هرچه زودتر شاهد به نتیجه رسیدن و تولید این نوع محصولات خواهیم بود.

sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید