Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 19021
  • بازدید دیروز: 19145
  • بازدید کل: 21393085

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 764 نفر
خواندنی

ده توصیه کارآمد برای موفقیت در پرورش گوسالهده توصیه کارآمد برای موفقیت در پرورش گوساله

پرورش دهندگان گوساله مسئول آینده گله شیری یعنی نسل آینده گاوهای دوشا هستند. به حداقل رسانی مرگ و میر و ضررهای ناشی از بیماری ها در گوساله ها میتواند باعث صرفه جویی مالی به ازای هر تلیسه جایگزین شود.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت سپاهان مرغ اصفهان (استان اصفهان)

شرکت سپاهان مرغ اصفهان (استان اصفهان)

مجتمع کشتارگاه و بسته بندی طیور

اطلاعات بیشتر درباره شرکت سپاهان مرغ اصفهان (استان اصفهان)

شرکت سپاهان مرغ اصفهان پس از راه اندازی فاز دوم کشتارگاه و تامین دستگاه ها و ادوات مورد نیاز جهت تولید محصولی با کیفیت بالا اقدام به ارتقاء سطح کیفیتی کلیه قسمتهای شرکت نمود و در این راه از هیچ تلاش و هزینه ای دریغ ننمود و با بهره گیری از مشاورین با تجربه و صرف زمانی حدود یکسال موفق به دریافت گواهینامه ISO9001 - 2000 از کمپانی URS انگلستان گردید.

و بالاترین افتخار ابن شرکت اینست که نام محصول و سپاهان مرغ مورد استقبال و تایید و مطابق سلیقه مشکل پسند مصرف کنندگان قرار گرفته است بطوریکه بارها در رسانه های جمعی از حسن شهرت محصولات سپاهان مرغ یاد شده است.

مدیریت کنترل کیفی کشتارگاه سپاهان مرغ اصفهان با بهره گیری از پرسنل مجرب با درجات دکترای دامپزشکی و تکنیسین دامپزشکی با نظارت بسیار دقیق بر پروسه کشتار، بسته بندی و نگهداری و بارگیری و انتقال محصولات موجب اطمینان کامل مصرف کنندگان از هر نظر می باشند. و این اطمینان را به خریداران می دهد که با چشمان بسته محصولات سپاهان مرغ اصفهان را مصرف نمایند و نگران سلامت آن نباشید

بالا

اطلاعات تماس شرکت سپاهان مرغ اصفهان (استان اصفهان)

آدرس: اصفهان - خیابان پروین، جنب آتش نشانی، کوچه شاهد
تلفن: (031) 35332561 (031) 35332562 (031) 35332563
ایمیل:  
کشتارگاه: اصفهان، كیلومتر 25 جاده اردستان
تلفن: 61 الی 45487560 - 031
بالا
بازدید: 10333 بار