Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 6168
  • بازدید دیروز: 23655
  • بازدید کل: 22097202

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 764 نفر
خواندنی

تقلب های موجود در صنعت تولید سوسیس و کالباستقلب های موجود در صنعت تولید سوسیس و کالباس

فلسفه اولیه تولید فرآورده‌های گوشتی این بوده که از گوشت و ترکیباتی مثل آرد و شیرخشک و سویا و ... محصولی بوجود بیاید که علاوه بر تامین انرژی انجام فعالیت‌های روزمره، قیمت تمام شده کمتری نسبت به گوشت خالص داشته و در کنار همه اینها، طعم دلخواهی نیز دارا باشدادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

كشتارگاه صنعتی طیور سفید رود (استان گیلان)

كشتارگاه صنعتی طیور سفید رود (استان گیلان)

كشتارگاه صنعتی طيور

اطلاعات بیشتر درباره كشتارگاه صنعتی طیور سفید رود (استان گیلان)

کشتارگاه صنعتی طیور شرکت سفیدرود جزء اولین کشتارگاه های صنعتی کشور بوده و در سال 1349 تاسیس گردید. این واحد مجهز به خط کشتار مکانیزه و تونل انجماد به ظرفیت 20 تن در روز ( 2 شفیت کاری ) و انبار سرد خانه به ظرفیت 300 تن و سیستم تبدیل ضایعات کشتار به پودر گوشت و سایر تاسیسات جانبی می باشد.
از جمله کار های مهم و قابل توجه در کشتارگاه سفیدرود می توان به طولانی کردن خط کشتار (چیلینگ روم)، ایجاد اطاق قطعه بندی، سورتینگ، اصلاح سیستم فاضلاب سپتیک و سازگاری آن با محیط زیست اشاره نمود. با بازسازی های انجام شده در کشتار گاه، ظرفیت خط کشتار از 1200 قطعه به 3000 قطعه در هر ساعت رسیده و می تواند در سال بیش از 12000 تن مرغ پر کنده تولید نماید.
در این واحد علاوه بر پرسنل شرکت بیش از 140 نفر بطور مستقیم و 45 نفر بطور غیر مستقیم در فعالیت های تدارکاتی نظیر امور نقلیه و فروش عمده در مراکز فروش مرغ مشغول بکار می باشند.
بالا

اطلاعات تماس كشتارگاه صنعتی طیور سفید رود (استان گیلان)

آدرس: رشت - جاده تهران، روبروی سازمان نظام وظيفه
تلفن: (013) 33660008
ایمیل:  
سایت: http://sefidroudco.ir/
بالا

فرم تماس با كشتارگاه صنعتی طیور سفید رود (استان گیلان)

بالا
بازدید: 2415 بار

پیغامهای دریافت شده