Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 5669
  • بازدید دیروز: 12938
  • بازدید کل: 32690311

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

بیماری کتوز چیست؟ (نشانه ها و علائم بیماری کتوز)بیماری کتوز چیست؟ (نشانه ها و علائم بیماری کتوز)

کتوز (استونمی) در گاوهای شیرده پرتولید در خلال 6 هفته اول بعد از زایمان روی میدهد که در سه هفته اول بسیار مهم است. این بیماری اغلب در دوره ی تغذیه زمستانی و نیز به هنگام حضور گاوها در جایگاههای بسته اتفاق می افتد.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

كشتارگاه صنعتی طیور سفید رود (استان گیلان)

كشتارگاه صنعتی طیور سفید رود (استان گیلان)

كشتارگاه صنعتی طيور

اطلاعات بیشتر درباره كشتارگاه صنعتی طیور سفید رود (استان گیلان)

کشتارگاه صنعتی طیور شرکت سفیدرود جزء اولین کشتارگاه های صنعتی کشور بوده و در سال 1349 تاسیس گردید. این واحد مجهز به خط کشتار مکانیزه و تونل انجماد به ظرفیت 20 تن در روز ( 2 شفیت کاری ) و انبار سرد خانه به ظرفیت 300 تن و سیستم تبدیل ضایعات کشتار به پودر گوشت و سایر تاسیسات جانبی می باشد.
از جمله کار های مهم و قابل توجه در کشتارگاه سفیدرود می توان به طولانی کردن خط کشتار (چیلینگ روم)، ایجاد اطاق قطعه بندی، سورتینگ، اصلاح سیستم فاضلاب سپتیک و سازگاری آن با محیط زیست اشاره نمود. با بازسازی های انجام شده در کشتار گاه، ظرفیت خط کشتار از 1200 قطعه به 3000 قطعه در هر ساعت رسیده و می تواند در سال بیش از 12000 تن مرغ پر کنده تولید نماید.
در این واحد علاوه بر پرسنل شرکت بیش از 140 نفر بطور مستقیم و 45 نفر بطور غیر مستقیم در فعالیت های تدارکاتی نظیر امور نقلیه و فروش عمده در مراکز فروش مرغ مشغول بکار می باشند.
بالا

اطلاعات تماس كشتارگاه صنعتی طیور سفید رود (استان گیلان)

آدرس: رشت - جاده تهران، روبروی سازمان نظام وظيفه
تلفن: (013) 33660008
ایمیل:  
سایت: http://sefidroudco.ir/
بالا

فرم تماس با كشتارگاه صنعتی طیور سفید رود (استان گیلان)

بالا
بازدید: 6193 بار