Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 23279
  • بازدید دیروز: 20038
  • بازدید کل: 29044155

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

اهمیت کیفیت آب در گاوداری شیری، حتما آب مورد مصرف گاوها را مورد آزمایش قرار دهیداهمیت کیفیت آب در گاوداری شیری، حتما آب مورد مصرف گاوها را مورد آزمایش قرار دهید

به کم هزینه ترین و مهمترین جزء غذایی خوراک گاو یعنی آب اهمیت بدهید. امروزه گاوهای شیری مثل ماشین های تنظیم شده ای هستند که متکی به 80 تا 120 لیتر آب با کیفیت و مزه خوب برای تولید شیر می باشند. همچنین، 87 درصد شیر آب است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت لابراتوارهای سیانس (استان قزوین)

شرکت لابراتوارهای سیانس (استان قزوین)

تولید دارو، ویتامین، ضد عفونی کننده و مکمل های غذایی دام و طیور

اطلاعات بیشتر درباره شرکت لابراتوارهای سیانس (استان قزوین)

شرکت لابراتورهای سیانس در سال 1354 تاسیس و پس از چند ماه با گردهم آوردن عده ای ازمتخصصین در زمینه تولید دارو و مکملهای غذائی دام و طیور و نصب تجهیزات و لوازم پیشرفته ساخت خارج ازکشورکار خود را آغاز کرد. این شرکت در اولین گام خود با تولید مکمل های غذایی طیور و اندک زمانی پس از آن باتولید انواع تک ویتامینه های درمانی و مولتی ویتامین خدمات خود را در صنعت مرغداری آغازکرد.

در سال 1374 شرکت سیانس وارد مرحله جدیدی از رشد و تکامل خود شد. از این سال به بعد با تجهیز و تعویض خطوط تولید با وسائل و ماشین آلات مدرن روز و توسعه فضای تولید در کارخانه واقع در شهر صنعتی البرز توان تولیدی شرکت در زمینه داروهای دامپزشکی مخصوصا داروهای طیور افزایش یافت.

شرکت سیانس با ارزیابی عملکرد خود و شناخت نیاز واقعی صنعت طیور کشور، تولید داروهای صنعت طیور را وظیفه اصلی خود قرار داد و محور اصلی کار خویش را کیفیت برتر با محصولات برتر انتخاب نمود و شعار "کیفیت، کلید موفقیت سیانس" در این مسیر جامه عمل بخود پوشید و نتیجه داد.

شرکت سیانس با انتخاب دو اصل، محصول جدید و کیفیت برتر، ارتباط با مراکز علمی و تولیدکننده داروهای دامپزشکی جهان را پیگیری کرد و با انتخاب جدیدترین فرآورده های عرضه شده برای صنعت طیور با تولید محصولات داروئی جدید و با کیفیت عالی مورد نیاز صنعت طیور کشور تحولی در صنعت داروسازی دامپزشکی در داخل کشور ایجاد کرد.

در همین سالها با تجهیز آزمایشگاه تجزیه مواد و اندازه گیری ویتامین ها و تکمیل کادر علمی و فنی آزمایشگاه و به روز کردن ابزار تولید کارخانه و سازماندهی مدیریت کنترل کیفی و مدیریت تولید،این شرکت بر اساس استانداردهای مطرح شده روز مورد ارزیابی و ممیزی قرار گرفت و در سال 1380 موفق به دریافت گواهینامه ISO9002 از SGS سوئیس گردید.

شرکت سیانس اولین تولیدکننده و تاکنون تنها تولیدکننده مکملهای غدایی طیور است که موفق به دریافت نشان استاندارد برای مکمل های غذایی طیور شده است.

محصولات شرکت:

- مکمل های غذایی

- ویتامین ها

- داروها

- ضدعفونی کننده ها

بالا

اطلاعات تماس شرکت لابراتوارهای سیانس (استان قزوین)

نام مدیر: مهرداد فرهنگ مهر
آدرس: تهران - بلوار آفریقا (جردن)، خیابان کاج آبادی، پلاک 16 - طبقه همکف
تلفن: (021) 22055750 (021) 22055561
فکس: (021) 44164350
ایمیل:  
سایت: http://sclabs.ir/
کارخانه: قزوین، شهرک صنعتی البرز، خیابان حکمت دهم
تلفن: 2225149 - 0282
فکس: 26 الی 2227325 - 0282
بالا
بازدید: 7927 بار