Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

 • بازدید امروز: 11656
 • بازدید دیروز: 22135
 • بازدید کل: 25438903

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 781 نفر
خواندنی

لوله معدی، ناجی گوساله های نوزادلوله معدی، ناجی گوساله های نوزاد

لوله های معدی ابزاری مناسب برای خوراندن آغوز به گوساله های نوزاد است. کارگر با انجام چند مرحله ساده می تواند به سادگی و به طور ایمن از آن استفاده کند و مهمترین مساله این که میزان جذب ایمونوگلوبولین ها در مقایسه با استفاده از بطری بسیار افزایش می یابد.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، از طریق " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت صنایع آبزیان نیل پارس (استان تهران)

شرکت صنایع آبزیان نیل پارس (استان تهران)

تولید تجهیزات و ادوات صنعت شیلات و پرورش آبزیان با نام تجاری SANPCO

اطلاعات بیشتر درباره شرکت صنایع آبزیان نیل پارس (استان تهران)

معرفی شرکت صنایع آبزیان نیل پارس
صـنـایع آبـزیـان نـیـل از سال 1380، فعالیت خود را در صنعت شیلات و آب و فاضلاب آغاز نمود. با توجه به گسترش روزافزون دامنه فعالیت این شرکت، در زمستان سال 1384، با تاسیس شـرکـت صـنـایع آبـزیـان نـیـل پـارس کلیه فعالیتها در زمینه‌های مشروحه ذیل و با مدیریتهای مجزا به صورت تخصصی تر و حرفه‌ای دنبال می‌گردد. همچنین این شرکت در زمستان سال 1386 بعنوان عضو رسمی انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران پذیرفته شد.

دپارتمان شیلات و آبزیان
این دپارتمان در سال 1380 در جهت تامین نیازهای بازار آبزی پروری در زمینه پرورش انواع ماهی و میگو تاسیس گردید و امروز با عنایت به پشتکار و تلفیق نظر مهندسین شرکت با دغدغه‌های پرورش دهندگان عزیز و نیز بهره برداری از آخرین دستاوردهای کشورهای موفق در زمینه پیش گفته، به صورت تخصصی‌تر به ارائه خدمات مهندسی و تجهیزات آبزی‌پروری پرداخته و از نظر کنترل و بهبود آب مزارع با دپارتمان آب و فاضلاب همکاری می‌نماید.

نیاز و تقاضا برای ماهی و غذای دریایی در جهان رو به افزایش است و محصولات مدام کمیاب تر و کمتر می‌شوند. آبزی پروری بخش نوپا و جدید اقتصاد است که رشدی فزاینده و آینده ای مطمئن دارد. آینده تولید ماهی مستلزم استفاده از آب با حداکثر صرفه جویی و حذف مواد زائد با حداقل مصرف انرژی و به روش مناسب با محیط زیست می‌باشد. مقتضیات حفظ منابع محیط زیست سبب کاهش بیشتر احتمال تولید ماهی در آبهای آزاد می‌شود. مزارع پرورش ماهی موجود با ضوابطی برای تخلیص فاضلابهای خود مواجهند. این موضوع سبب توسعه سیستمهای محافظ آب برای تولید ماهی میشود که وابسته به فاکتورهای زیست محیطی طبیعی نمی‌باشد. تولید در سیستمهای بسته، محیطی فشرده تر برای ماهی با هزینه پرسنل مشترک کمتر و سود بهتر را سبب میشود. در چنین سیستمهایی پساب که سرشار از محصولات جانبی متابولیک می‌باشد بوسیله تخلیص فیزیکی و بیولوژیک بازیافت شده و بیش از 90% آن دوباره استفاده می‌شود.

دپارتمان برج های خنک کن
این دپارتمان در سال 1384 در جهت تامین نیاز پتروشیمی‌ها و نیروگاه‌‌های کشور با هدف تامین بهترین محصولات از بهترین مواد اولیه مورد نیاز در برجهای خنک کن با همکاری شرکت GEA 2H GmbH آلمان شروع به فعالیت نمود و در سال 1386 با تاسیس شرکت 2 اچ پلاست ایران و جذب سرمایه گذاری خارجی در ضمینه انتقال تکنولوژی ساخت و جوش ورق به فعالیت خود ادامه داد.

شرکت آبزیان نیل پارس از سال 1384 بعنوان نماینده انحصاری شرکت 2H در ایران فعالیت خود را در بخش برجهای خنک کن شامل انواع پکینگ، قطره گیر و همچنین اسپری نازلها آغاز نموده و تاکنون توانسته بعنوان تنها تامین کننده پکینگها و قطره گیرها از خمیر پلی پروپیلن (P.P) با دانه تحمل دمایی حداکثر 120درجه سانتیگراد در ایران و اتصال صفحات بطریق جوش پلاستیکی (و نه چسب) برطرف کننده نیاز بسیاری از صنایع بزرگ و کوچک از جمله صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی و تولیدکنندگان برجهای خنک کننده در داخل کشور باشد.

دپارتمان تصفیه آب و تصفیه فاضلاب
این دپارتمان از همان ابتدای تاسیس شرکت با سطح پوشش بسیار کم و اکتفا به کنترل شرایط آب مزارع پرورش شروع به فعالیت کرد اما در سال 1384 با تغییر در ساختار شرکت به منظور تخصصی شدن خدمات به یک دپارتمان مستقل تبدیل و از آن زمان علاوه بر تامین نیاز مهندسی مربوطه و تامین تجهیزات کنترل کیفیت آب در ضمینه شیلات و آبزیان، به ارائه خدمات به تصفیه خانه های سراسر کشور و دیگر نهادهای مرتبط پرداخت. برای آگاهی از خدمات و اهداف این دپارتمان و آشنایی با وب سایت‌های مربوطه بر روی لینک توضیح اهداف دپارتمان کلیک نمایید .

در حال حاضر عملیات و فرآیندهای واحد تصفیه در هم ادغام شده و آنچه را که امروزه مراحل اولیه و نهایی تصفیه نامیده می‌شود را تشکیل می‌دهد. مراحل اولیه شامل جدا کردن مواد شناور و قابل ته نشینی موجود در فاضلاب و در تصفیه ثانویه از فرآیندهای شیمیایی و زیست شناختی استفاده می‌شود تا قسمت اعظم مواد آلی از فاضلاب جدا شود. در تصفیه نهایی از واحدهای اضافی عملیات و فراوری استفاده می‌شود تا سایر آلاینده‌ها مانند نیتروژن و فسفر، که مقدار آنها در تصفیه ثانویه کاهش پیدا نکرده است حذف شوند. روشهای گوناگونی برای گندزدایی منابع آب وجود دارد که به طور کلی به دو دسته شیمیایی و فیزیکی تقسیم می‌شوند. از روشهای رایج شیمیایی می‌توان به کلر زنی و استفاده از گاز ازن و از روشهای رایج فیزیکی می‌توان به حرارت، فیلتراسیون و پرتودهی اشاره کرد.

در حال حاضر شرکت صنایع آبزیان نیل پارس با کمک بیش از 30 نفر از مهندسین کشور عزیزمان ایران توانسته پروژه‌های قابل توجهی را در زمینه‌های فوق انجام و به کشور معرفی نماید. امید است تا با کمک یکدیگر گامی موثرتر در جهت تعالی کشور در زمینه‌های فوق برداریم.

خدمات و محصولات
شرکت صنایع آبزیان نیل پارس به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر و نیز حجم بسیار بالای اطلاعات تخصصی مربوطه، اقدام به راه اندازی وب سایت‌های تخصصی در دپارتمان‌های خود نموده است که محتوی آنها از حیث طبقه بندی اطلاعات و محصولات در بخش توضیح اهداف دپارتمان موجود است.
صنعت شیلات و آبزیان
- احداث مرکز تحقیقات ژنتیک و پرورش متراکم ماهی
- بهینه سازی و گسترش سیستمهای نیمه متراکم پرورش ماهی در تناژهای مختلف
- تجهیز مزارع سنتی (تجهیز مزارع به سیستمهای هوادهی، وسایل صید و سورتر، فیدر، تصفیه پساب و تجهیزات سیستم متراکم آبزی پروری)
- پرورش ماهی در قفس
برج های خنک کن
- ارائه انواع پکینگها و قطره برگردانهای مورد استفاده در برجهای خنک‌کننده
- ارائه انواع فن، اسپری نازلها و سازه‌های کامپوزیتی
تصفیه آب و فاضلاب
- انواع تجهیزات فیلتراسیون و تصفیه فاضلاب، پساب صنعتی و پالایشگاه
- انواع پکینگهای مربوط به رشد باکتری
- انواع میکسرها و هواده‌ها و انواع دیفیوزرها اعم از تیوب دیفیوزر و دیسک دیفیوزر)
- انواع ازن ژنراتور و تجهیزات ضد عفونی آب، سیستمهای RO، سختی گیر
- سیستم کنترل کیفیت آب، مانیتورینگ

بالا

اطلاعات تماس شرکت صنایع آبزیان نیل پارس (استان تهران)

آدرس: تهران - سعادت آباد، علامه جنوبی، خيابان حق طلب يا 26 - پلاك 14 - واحد 7
تلفن: (021) 88569665 (021) 88565350 (021) 22383054
فکس: (021) 88567841
ایمیل:  
سایت: http://sanco.ir/
بالا

فرم تماس با شرکت صنایع آبزیان نیل پارس (استان تهران)

بالا
بازدید: 3621 بار

پیغامهای دریافت شده

 


 • با سلام و احترام
  بیمه البرز کد 3340 با بیش از یکدهه سابقه درخشان در صنعت بیمه کشور با بهره گیری از کادری مجرب و کارآزموده آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه های مختلف بیمه ای از جمله بیمه درمان تکمیلی، آتش سوزی صنعتی و غیرصنعتی، مسئولیت مهندسان و کارکنان، عمر و سرمایه گذاری، باربری داخلی و خارجی، مسافرتی خودرو های سبک و سنگین و ... با آن شرکت محترم اعلام می دارد .
  موارد مشروحه ذیل کمک شایانی جهت رفاه حال هرچه بیشتر پرسنل خدوم آن شرکت و بالا بردن سطح رضایتمندی را به خصوص در حوزه بیمه درمان تکمیلی خواهد کرد.لازم به ذکر است نرخ و شرایط بیمه درمان تکمیلی و سایر امور بیمه ای با توجه به درخواست آن شرکت محترم اعلام می گردد.

  ************************************************************************


  تنظیم کننده: معین شیخی
  سمت: مدیر فروش
  تلفن تماس مستقیم:09192654967///09370586816
 • حمیدرضا عباسی
  شنبه 7 شهریور 1394 - 09:40
  با سلام
  فارغ التحصیل رشته کشاورزی گرایش علوم دامی هستم
  فعال در زمینه پرورش ماهی و صنایع برودتی و سردخانه
  با گاوداریها مرغ داریها و استخرهای پرورش ماهی نیز آشنا هستم
  علاقه و توانایی زیادی برای همکاری با شما و فروش محصولاتتن را در شهر و استان خود یعنی زنجان را دارم
  با نهایت ادب و احترام

  09373144911