Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 10231
  • بازدید دیروز: 21894
  • بازدید کل: 29969321

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 794 نفر
خواندنی

استانداردهای مفید در پرورش گاواستانداردهای مفید در پرورش گاو

استانداردهای سختگیرانه ولی مفید در پرورش گاو.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت صدر آزما سپاهان (استان اصفهان)

شرکت صدر آزما سپاهان (استان اصفهان)

طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی و کشاورزی، سازنده سیستم های وکیوم

اطلاعات بیشتر درباره شرکت صدر آزما سپاهان (استان اصفهان)

شرکت فنی و مهندسی صدر آزما سپاهان در سال 1383 به ثبت رسیدو از سال 1388 به طور رسمی فعالیت حرفه ای خود را در خصوص فناوری و ساخت قطعات و ماشین آلات تخصصی بخش کشاورزی و دامداری کشور آغاز نمود. این شرکت در سال 1390 موفق به اخذ مجوز عضویت در شرکت های دانش بنیان و استقرار در شهرک علمی و تحقیقاتی دانشگاه صنعتی اصفهان گردید. رسالت شهرک های علمی وتحقیقاتی،جذب و ایجاد محیط مناسب جهت رشد شرکت هایی است که با دارا بودن بنیه علمی بالا( شرکت های دانش بنیان )، توان ساخت و تجاری سازی محصولات مورد نیاز کشور را دارا هستند.در یک دهه اخیرقسمت زیادی از بار سنگین تحریم های خارجی بر دوش این شرکت های دانش بنیان بوده است به نحوی که پاره ای از این شرکت ها نه تنها نیازداخلی را برآورده ساخته اند بلکه اقدام به صادرات محصول و یا فناوری خود نموده اند.

مبنای انتخاب افراد در تشکیل و راه اندازی شرکت مهندسی صدر آزما و عضویت در هیات مدیره شرکت برخورداری از دانش تخصصی و مکفی و تجربه و تخصص لازم در فناوری و تولید تجاری قطعات و ماشین آلات و ادواتی که در دامداریها کاربرد فراوان ,موثر و مستمر دارند بوده است. تخصصهای فعال در شرکت مهندسی صدر آزما عبارتند از:

-کارشناس ارشد متالوژی

-کارشناس ارشد کشاورزی

-کارشناس برق و الکترونیک

-کارشناس علوم دامی

-کارشناس مکانیک

شرکت صدر آزما در مدت فعالیت خود موفق به طراحی و ساخت تعدادی از ماشین آلات صنعتی مورد نیاز واحدهای صنعتی و نیمه صنعتی پرورش گاو شیری در سطح کشور شده است که تمامی ماشین های تولیدی این شرکت از کیفیت بسیار مطلوبی نسبت به محصولات مشابه وارداتی از شرکت های بزرگ اروپایی و آمریکایی برخوردار بوده و در مواردی برای نخستین بار در ایران موفق به ثبت اختراع و ساخت آنها گردیده است. از جمله ماشین جمع آوری مکانیزه کود (مکنده کود) با نام تجاری بهروب که از تکنولوژی بسیار پیچیده و پیشرفته ای برخوردار بوده و مکانیسم عمل آن ایجاد خلا و مکش کود از قسمت مرکزی پاروی متحرک و انتقال آن به مخزن تانک تعبیه شده در ماشین بهروب می باشد. خلا مورد نیاز جهت مکش کود توسط 2 عدد پمپ بسیار قوی و پیشرفته، با قابلیت ایجاد خلا فوق العاده زیاد ایجاد می شود. با استفاده از ماشین بهروب که توسط تراکتور 6 سیلندر کشیده می شود, کود از سالن های نگهداری دام جمع آوری شده و به خارج از دامداری منتقل و در گودال ذخیره کود و یا در مزارع کشاورزی به وسیله پمپ تخلیه می گردد. ماشین بهروب جایگزین مجموع ادوات و ماشین آلاتی مانند زنبه, لودر و کامیون می باشد. استفاده از بهروب علاوه بر ایجاد سهولت و کارآیی در مدیریت جمع آوری کود و کاهش دغدغه دامداران و مدیران دامداری در زمینه عملیات هزینه بر کودبرداری مجموعه, تاثیر چشمگیری در سلامت دام و کاهش مشکلات سم و بیماریهای دامی و افزایش بهداشت محیط دامداری دارد. طی محاسبات مالی صورت گرفته خرید ماشین بهروب در مقایسه با هزینه های روش سنتی جمع آوری کود کاملا مقرون به صرفه بوده و توجیه اقتصادی فراوانی دارد. مطابق آخرین برآورد صورت گرفته توسط یکی از کارشناسان با تجربه و صاحب نظر در خصوص ماشین آلات و تجهیزات دامپروری در یک دامداری با 2600 راس دام دوششی هزینه ماهیانه جمع آوری کود به روش سنتی به طور میانگین 18 میلیون تومان برآورد شده است که مجموع هزینه ماهیانه طی مدت 10 ماه با قیمت یک ماشین بهروب برابری می کند. این محاسبه بیانگر ضرورت و اهمیت غیر قابل انکار بکارگیری ماشین بهروب در واحدهای دامداری صنعتی می باشد.

از دیگر محصولات تولیدی شرکت صدر آزما می توان به فیدر میکسر با ابعاد و ظرفیتهای متفاوت جهت تهیه و توزیع خوراک دام به صورت TMR (جیره کاملا مخلوط) که با نام تجاری صدرا در بازار عرضه میگردد اشاره کرد. جهت طراحی و ساخت این دستگاه از بهترین برندهای فیدر میکسرهای وارداتی الگو برداری گردیده است. فیدر میکسر صدرا از کارایی بسیار مطلوبی در امر خرد کردن قطعات علوفه مانند یونجه و از قدرت و توان مناسبی جهت مخلوط کردن یکنواخت و یکدست مواد غذایی در مدت زمان مناسب برخوردار است.

قشو تمام اتوماتیک و چکمه شور از دیگر محصولات شرکت می باشند . به غیر از محصولات فوق الذکر در حال حاضر شرکت صدر آزما در خصوص طراحی و ساخت لوازم و قطعات مصرفی هر یک از ماشین آلات تولیدی جهت تامین نیاز مشتریان محترم نیز فعالیت می نماید.

تعدادی از مشتریان: دامداری های شرکت قیام اصفهان, شرکت دشت نوین ملایر و شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان شیر.

بالا

اطلاعات تماس شرکت صدر آزما سپاهان (استان اصفهان)

نام مدیر: فرهاد دهقان پور
آدرس: اصفهان - بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی و تحقیقاتی، ساختمان شیخ بهایی، پلاک 167
کد پستی: 8415683111
تلفن: (031) 33876656
تلفن همراه: 09132264464
فکس: (031) 33876657
ایمیل:  
سایت: http://sadrazma.com/
کارخانه: اصفهان، خیابان امام خمینی، بلوار عطاالملک، بلوک 24 – پلاک 44
بالا

فرم تماس با شرکت صدر آزما سپاهان (استان اصفهان)

بالا
بازدید: 3085 بار