Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 16241
  • بازدید دیروز: 24012
  • بازدید کل: 23381426

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 770 نفر
خواندنی

اسبچه خزر، اسب کوچک کرانه دریای خزر با پیشینه‌ای در حدود سه هزار سال پیش از میلاد مسیحاسبچه خزر، اسب کوچک کرانه دریای خزر با پیشینه‌ای در حدود سه هزار سال پیش از میلاد مسیح

اسبچه خزری، نیای بسیاری از اسبان جهان که به عنوان تنها میراث طبیعی شمال ایران مورد تأیید کارشناسان محیط زیست قرار دارد تنها نزدیک به چهار دهه است که مورد شناسایی قرار گرفته است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت صبا صنعت پرشیا (استان تهران)

شرکت صبا صنعت پرشیا (استان تهران)

سازنده قفس های تمام اتوماتیک پرورش مرغ گوشتی، تخمگذار و پولت

اطلاعات بیشتر درباره شرکت صبا صنعت پرشیا (استان تهران)

شرکت صبا صنعت پرشیا در سال 1383 با مدیریت آقای ابراهیم بزله فعالیت خود را آغاز نمود. مدیریت این شرکت با بهره گیری از سالها تجربه در زمینه تولید قفس های تخمگذار و سایر تجهیزات سالن های مرغداری، اینک با تولید قفس تمام اتوماتیک پرورش مرغ گوشتی می رود تا با ارائه خدمتی دیگر به صنعت طیور کشور برگ زرین دیگری به افتخارات خود بیافزاید.

پس از طرح تحول اقتصادی و افزایش قیمت حامل های انرژی، بدون شک هزینه تولید افزایش چشم گیری یافته و این امر سبب گردیده تا مرغداران نمونه کشورمان با بکارگیری از روش های مدیریتی صحیح در پی جبران بخشی از هزینه های فوق گردند.

قفس تمام اتوماتیک پرورش مرغ گوشتی تولیدی این شرکت ضمن دارا بودن تمام ویژگی های تولیدات شرکتهای اروپایی از مزیت پایین بودن قیمت نیز برخوردار بوده، لذا سرمایه گذاری اولیه را بطور چشمگیری کاهش می دهد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت صبا صنعت پرشیا (استان تهران)

نام مدیر: ابراهیم بزله
آدرس: تهران - میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک 36 - طبقه 1 - واحد 1
تلفن: (021) 66564116 (021) 66564117 (021) 66120929
فکس: (021) 66120934
ایمیل:  
سایت: http://www.sabasanatpersia.com/
بالا

فرم تماس با شرکت صبا صنعت پرشیا (استان تهران)

بالا
بازدید: 885 بار